1

W finale jak przegrają będzie ich bardziej bolało, albo nas xd

0

@Marcelinho99 wyluzuj w następnym sezonie dostaniemy wpierdziel od iskry przysietnica.

2

Chłopakom rozpisał dietę i można wracać.

2

To wszystko przez to, że zwiałem z roboty. Po uj było mi to oglądać xd

2

Cała Europa klęka przed Madrytem a ta słaba Barcelonka wali im quattro. No o co tu kur chodzi?

0

Dobra nie piszmy już, ze teraz liverpool ich rozjedzie bo zaś będziemy wkurw xd

12

Jeszcze pajac skończył wcześniej xd

1

Jeszcze brakuje żeby różowy power rangers coś odwalił na bramce xd

0

Się grało zachowawczo to teraz srajcie pany z Manchesteru

0

Teraz odpalamy wrzutki, milion wrzutek, wincyj wrzutek

0

Piękny Jack popiescil teraz.

2

Wszedł DZAK emporio Bruno banani grilisz xd

0

Złota piłka wchodzi

0

Teraz Casemiro robi sanki na czyjeś nogi.

0

Ten cały czas gada na cancelo, foden masakra

1

@Peciak On po prostu połyka ich śmietanę

11

Muszę kota przenieść do innego pokoju, bo zobaczyl zęby Vinicjusza i się biedak przestraszył.

11

Vinicjuszem i gęba Casemiro powinno się straszyć dzieci jak są niegrzeczne.

2

Ale szmaciarz nurek zebaty

0

City chyba samo sobie prędzej strzeli

3

Casemiro już klepie sędziego, później mu połknie śmietankę i odrobi jakiegoś karniaczka.

0

No Borek Real zawsze wstaje zwłaszcza na bernabeu xd

1

@Kamilos84 ale młodzka

0

@maroon Ja bym chciał zrobił bym aferę na 100 baniek i zniknął :D

2

@FC1899Barca Robienie tych durnych fałszywych usmieszkow do ludzi, ale to musi męczyć.

0

Społem, ale wstać musiołem.

1

@Danny Gaucho o klasykach się zawsze pamięta nawet tych 10 lat do tyłu. Nie bez powodu wspomina się 6:2 5:1 5:0 itp.

0

@Bykunn przestań cisnę z tych co tu się dzisiaj zagniezdzili.

1

Tak ogólnie rzecz biorąc rozumiem podnietę tych mniej ogarniętych z rm.pl, bo wygrali niby tą lige, ale dostać od takiego średniaka jak Barca 4.0 to trochę jednak wstyd.

2

@SeWo77 Jutro będę rypal,ale swoją :)
@Kluivert_P nie u mnie na szczęście kierownik dupa taka do ludzi nie pogadany i w sumie nikt go nie słucha xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?