Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W finale jak przegrają będzie ich bardziej bolało, albo nas xd
0
@Marcelinho99 wyluzuj w następnym sezonie dostaniemy wpierdziel od iskry przysietnica.
2
Chłopakom rozpisał dietę i można wracać.
2
To wszystko przez to, że zwiałem z roboty. Po uj było mi to oglądać xd
2
Cała Europa klęka przed Madrytem a ta słaba Barcelonka wali im quattro. No o co tu kur chodzi?
0
Dobra nie piszmy już, ze teraz liverpool ich rozjedzie bo zaś będziemy wkurw xd
12
Jeszcze pajac skończył wcześniej xd
1
Jeszcze brakuje żeby różowy power rangers coś odwalił na bramce xd
0
Się grało zachowawczo to teraz srajcie pany z Manchesteru
0
Teraz odpalamy wrzutki, milion wrzutek, wincyj wrzutek
0
Piękny Jack popiescil teraz.
2
Wszedł DZAK emporio Bruno banani grilisz xd
0
Złota piłka wchodzi
0
Teraz Casemiro robi sanki na czyjeś nogi.
0
Ten cały czas gada na cancelo, foden masakra
1
@Peciak On po prostu połyka ich śmietanę
11
Muszę kota przenieść do innego pokoju, bo zobaczyl zęby Vinicjusza i się biedak przestraszył.
11
Vinicjuszem i gęba Casemiro powinno się straszyć dzieci jak są niegrzeczne.
2
Ale szmaciarz nurek zebaty
0
City chyba samo sobie prędzej strzeli
3
Casemiro już klepie sędziego, później mu połknie śmietankę i odrobi jakiegoś karniaczka.
0
No Borek Real zawsze wstaje zwłaszcza na bernabeu xd
1
@Kamilos84 ale młodzka
0
@maroon Ja bym chciał zrobił bym aferę na 100 baniek i zniknął :D
2
@FC1899Barca Robienie tych durnych fałszywych usmieszkow do ludzi, ale to musi męczyć.
0
Społem, ale wstać musiołem.
1
@Danny Gaucho o klasykach się zawsze pamięta nawet tych 10 lat do tyłu. Nie bez powodu wspomina się 6:2 5:1 5:0 itp.
0
@Bykunn przestań cisnę z tych co tu się dzisiaj zagniezdzili.
1
Tak ogólnie rzecz biorąc rozumiem podnietę tych mniej ogarniętych z rm.pl, bo wygrali niby tą lige, ale dostać od takiego średniaka jak Barca 4.0 to trochę jednak wstyd.
2
@SeWo77 Jutro będę rypal,ale swoją :)
@Kluivert_P nie u mnie na szczęście kierownik dupa taka do ludzi nie pogadany i w sumie nikt go nie słucha xd