Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Co roku jest ten sam płacz jak jedna drużyna ma więcej wolnego między meczami od drugiej. Teraz temat znów wraca, bo Real ma tydzień do meczu z nami. Ludzie to nie ma żadnego znaczenia nie dosyć, że Barca będzie w rytmie meczowym to dwa nie dawno graliśmy po tygodniu przerwy i piłkarze mieli parę dni wolnego, więc ich ciągłość do Realu będzie opiewała na 3,4 meczach. Nie raz grali cały miesiąc co 3 dni i jakoś przeżyli, ale gazety i dziennikarze wiecznie to samo.
0
@maniak33333 Owszem i traci w oczach i psuje ostatnie lata kariery, później zdziwienie że z niego drwią. Ludzie kupują bilety by go pooglądać a on odwdzięcza się 'mam w du. ie'
1
@Hanok co Ty pieprzysz to jego praca i ma za nią niewyobrażalne pieniądze, więc powinien chociaż się starać próbować, biegać przede wszystkim.
2
Dajcie mi jedna dziesiąta pensji Messiego i będę tam gryzł trawę i wymiotował z włożonego wysiłku. Jak patrzę co on robi to tracę do niego szacunek i w ogóle chęć oglądania jego poczynań. Przecież on obraża obecnie piłkę nożną swoją postawa. Nie chodzi o umiejętności, ale właśnie o podejście. U nas w robocie jak komuś się nie chce to się go opiernicza i ciśnie po nim, ciekawe jak tam jest.
1
@Rewolucja123 Widać, że im na nim nie zależy.
0
@Rust_Cohle Tej gęby to nie chce oglądać za żadne skarby, nie pasuje ta szczena to Barcelony.
0
@Odcinkowy ale po co obniżać ceny jak zaraz Janusze by się rzucili z mauzerami i braknie paliwa tak przynajmniej ich los nie kusi.
0
Oni nie chcieli flashbacków ala Roma, live i bez przewagi będą walczyć na wyjeździe.
1
Wchodzi Predator już po nas.
7
Będzie dobrze
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3schrd2UsnO0yJHKh62iNXctHbnSlGlx.gif
2
Nie ma bata Turki musiały dać im przed meczem po ostrym kebsie, osrali się.
0
Adama wrzutka traore
1
Nie dużo brakło bym wykrakal :)
9
Już słabsza drużyna to motywacji nie mają, zaraz dostaną gola z dupy to będą latać jak poparzeni.
1
Messi po prostu starzeje się bardziej niż modric czy Ronaldo, ale antonella pewnie wymagająca nocami to chłop nie wyrabia :)
5
Jednak Messi obsral zbroje
0
@AdiKingu96 mało wiesz
0
Dziadek tylko o tym realu zygac się chce. Kto płaci komuś takiemu
1
Ale kołki w tym psg grają, nie potrafią paru podań wymienić.
0
@Messibestplayerintheworld Najlepiej jak można. Według Ciebie to piłkarz który jak nie idzie to nie ma w gaciach?
Polecam obejrzeć mecze jak ciągnie zespół gdy nie idzie. Głowa w dół, spacerek, gacie pełne.
0
Obstawiamy.
A. Czy Messi dzisiaj obsra zbroje?
B. Stanie na wysokości zadania?
2
"To się nie uda, assensio nie umie ciągnąć"
Dziwni Ci fani RM
1
@Hubsao w domu, mieszkaniu? Jak w domu to sprawdź temp na piecu przede wszystkim, później ew pompka na 3 na jakiś czas, ew dobij wody.
0
@barczyk widzę już 3 osoba jasło :) pozdro
10
@Pilka_jest_okragla zapewne obsra zbroje i głowa w dół, tak to widzę.
0
@DonAndres*8 Owszem można, ale żeby to było legalne trzeba kupić specjalna butle np gasbank. Poszukaj w Google.
0
@taris Spadnie bo wiekrzosc rzuci się na rower i co tylko można. Sam rozważam kupno el hulajnogi do roboty mam 4km śmigał bym jak złoto.
1
@bartekvisca Grzejesz wszystkimi grzejnikami? Bo np ja mam 23 stopnie w mieszkaniu i 2 z 5 grzejników zakręcone i myślę że raczej powinien być w takim układzie zwrot a nie dopłata.
0
@18cm migomat 28?
0
@domisiek114 Mam ale za 200zl edifier w820 i przy odpowiednich ustawieniach telefonu equalizerem grają na prawdę świetnie. Bass jak w samochodzie ze subwoofera.