1

@PatrychoO Wstawaj....

0

@Dominx footy działało i działa, cały czas na tym jadę.

1

@Medium Są za bardzo pyszni a gówno grają.

3

Życzę wam dzisiaj i sobie byśmy przy każdym golu mogli wrzeszczeć Vamos najlepiej z 5x, bo już przydało by się by trochę te błazny kibicujące Madrytowi schowały się do nory. Dobranoc

6

@Transu96 Teraz trzeba siedzieć po ciemku. bo obudowa oświetlona jak choinka i prąd wpieprza :)

0

Marce takiej jak Barcelona na tle reszty to nie wypada być w LE. Trochę wstyd dla takiego klubu, oby to się nie powtórzyło.

2

Alba to Ty? Spodziewałem się, że jak dostanie chociażby nakrętka od butelki to zacznie się turlać jak Neymar. Nie poznaje chłopa.

0

Teraz się odkryją manita loading....

1

Traktore ma wielkie bicki, ale mózg widać mały bo trochę nie trybi gry kombinacyjnej i co dzieje się za nim.

0

Bydło uciszone...

2

Turyści z Camp Nou uczcie się jak się wspiera drużynę a nie przyśpiewki jak na pikniku.

1

Ale głośno aż mi dekiel pęka w słuchawkach.

0

Dobra Barco nie obsraj zbroi. Vamos!!!

7

@macio_944 Kurla panie byłbym przegapił mecz, dobra cza iść po l4 do lekarza.

6

Ciekawe jakby Barcelona podpisała umowę z firmą Osram zamiast Spotify, nazwa stadionu brzmiała by całkiem zabawnie Osram Camp Nou :)

3

@BART97 @Hubsao No skubany nie pasuje do towarzystwa.

4

@Hubsao Co to za dziadeczek z lewej? Jackie chan?

0

@draxidox a czemu mieliby? Jemu przynajmniej widać, że zależało.

0

Dzisiaj obejrzę mecz by zobaczyć tego placka Maguire.

0

@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)

16

Wyciekły informacje jak xavi przekonuje piłkarzy do Barcy.
- słuchaj stary przyjdź do nas ciepło, laseczki w miniówkach śmigają, opalone latynoski, damy Ci cupre podjedziesz nocą pod remizę wszystkie Twoje.
- a w Anglii? plastiki, długie rzęsy, solary w dodatku pogoda do du*y leje, kierownica ze złej strony.

Mnie by przekonał.

0

@AmigoBlancos On? Parę akcji mu nie wyjdzie podniosą mu ciśnienie jakimś głupim tekstem i się podpali i tyle z niego :)

4

Dajcie spokój kibica Realu wpadli tutaj, bo tam nikogo nie ma :)

3

Gęba która bez wątpienia wyprzedzi głupie miny Casemiro
https://img.elcomercio.pe/files/article_main/uploads/2019/03/05/5c7ede1f0855f.jpeg

0

Mallorca mogła spokojnie prowadzić, ale to jak ten placek Kubo wszystko psuje to widać, że za Madrytem.

0

@patrykzmc2000 Nie koniecznie ten gest w Hiszpanii oznacza kasę, bo np we Włoszech oznacza strach.

0

@Abominacja Chłop powinien na mszę dac, że mu odcięli maka bo i tak widać prawie pękł.

4

@PatrykBarcelona@PatrykBarcelona Ja swojej już nie mam

1

@zulugula Jak Cię stać to kupuj co tu się dzielić, marka premium, osobiście wolałbym od audi czy bmw po prostu jakoś przemawiają do mnie.

14

@Oskar00 On to robi specjalnie, jak mu ktoś nadepnie to symulka faulu wygląda wiarygodnie, geniusz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?