Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Wstawaj....
0
@Dominx footy działało i działa, cały czas na tym jadę.
1
@Medium Są za bardzo pyszni a gówno grają.
3
Życzę wam dzisiaj i sobie byśmy przy każdym golu mogli wrzeszczeć Vamos najlepiej z 5x, bo już przydało by się by trochę te błazny kibicujące Madrytowi schowały się do nory. Dobranoc
6
@Transu96 Teraz trzeba siedzieć po ciemku. bo obudowa oświetlona jak choinka i prąd wpieprza :)
0
Marce takiej jak Barcelona na tle reszty to nie wypada być w LE. Trochę wstyd dla takiego klubu, oby to się nie powtórzyło.
2
Alba to Ty? Spodziewałem się, że jak dostanie chociażby nakrętka od butelki to zacznie się turlać jak Neymar. Nie poznaje chłopa.
0
Teraz się odkryją manita loading....
1
Traktore ma wielkie bicki, ale mózg widać mały bo trochę nie trybi gry kombinacyjnej i co dzieje się za nim.
0
Bydło uciszone...
2
Turyści z Camp Nou uczcie się jak się wspiera drużynę a nie przyśpiewki jak na pikniku.
1
Ale głośno aż mi dekiel pęka w słuchawkach.
0
Dobra Barco nie obsraj zbroi. Vamos!!!
7
@macio_944 Kurla panie byłbym przegapił mecz, dobra cza iść po l4 do lekarza.
6
Ciekawe jakby Barcelona podpisała umowę z firmą Osram zamiast Spotify, nazwa stadionu brzmiała by całkiem zabawnie Osram Camp Nou :)
3
@BART97 @Hubsao No skubany nie pasuje do towarzystwa.
4
@Hubsao Co to za dziadeczek z lewej? Jackie chan?
0
@draxidox a czemu mieliby? Jemu przynajmniej widać, że zależało.
0
Dzisiaj obejrzę mecz by zobaczyć tego placka Maguire.
0
@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)
16
Wyciekły informacje jak xavi przekonuje piłkarzy do Barcy.
- słuchaj stary przyjdź do nas ciepło, laseczki w miniówkach śmigają, opalone latynoski, damy Ci cupre podjedziesz nocą pod remizę wszystkie Twoje.
- a w Anglii? plastiki, długie rzęsy, solary w dodatku pogoda do du*y leje, kierownica ze złej strony.
Mnie by przekonał.
0
@AmigoBlancos On? Parę akcji mu nie wyjdzie podniosą mu ciśnienie jakimś głupim tekstem i się podpali i tyle z niego :)
4
Dajcie spokój kibica Realu wpadli tutaj, bo tam nikogo nie ma :)
3
Gęba która bez wątpienia wyprzedzi głupie miny Casemiro
https://img.elcomercio.pe/files/article_main/uploads/2019/03/05/5c7ede1f0855f.jpeg
0
Mallorca mogła spokojnie prowadzić, ale to jak ten placek Kubo wszystko psuje to widać, że za Madrytem.
0
@patrykzmc2000 Nie koniecznie ten gest w Hiszpanii oznacza kasę, bo np we Włoszech oznacza strach.
0
@Abominacja Chłop powinien na mszę dac, że mu odcięli maka bo i tak widać prawie pękł.
4
@PatrykBarcelona@PatrykBarcelona Ja swojej już nie mam
1
@zulugula Jak Cię stać to kupuj co tu się dzielić, marka premium, osobiście wolałbym od audi czy bmw po prostu jakoś przemawiają do mnie.
14
@Oskar00 On to robi specjalnie, jak mu ktoś nadepnie to symulka faulu wygląda wiarygodnie, geniusz :)