Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawno nie oglądałem meczu przez robotę a dzisiaj akurat nocka jakieś pomysły? może obstrukcja? XD
2
Dobrze że z nocek się ucieka, bo bym nie zniósł siedzenia do 6 rano :/ dobranoc...
0
@pt9 To swoją drogą, ale kiedyś wpadało i jeszcze wpadnie.
0
@JimMorrisonFCB pewnie by mu się nogi poplątały
5
Podziwiam takich piłkarzy co by nie powiedzieć mało inteligentych na boisku jak Adama kox Traore. Gość ma szybkość i drybling, nie jednokrotnie mija 2 czy 3 gości i żeby nigdy nie próbować schodzić do środka ze strzałem tylko zawsze wrzutka na pałe, unbelievable.
0
@LS Shakira na niego weszła i zapomniał.
1
Traore to przykład, że mięśnie nie idą w parze z mózgiem :)))
1
Ten asystent to nerwowy często łapie kartki :)
0
@xVENUMx właśnie idę spać :/
2
@kamiVeB żodyn, bo już kończę pierwsza flaszkę
2
@Mixtape Ja w tym sezonie 80km ale mam nadzieję jeździć więcej jak poprawi się pogoda. Do pracy mam 4km to myślę pykać na rowerze zawsze to 8 dziennie plus jakieś wypady to może trochę się człowiek rozrusza.
11
City przygotowywuje się do meczu z Realem jak widac bramkarze ćwiczą samodestrukcje.
4
Wywalić ten anty football jak najszybciej. Broń boże finału z ich udziałem.
0
@Pogba Gorzej jak to celowa zagrywka, bo kontrakt się kończy a innego brak na stole. Mnie w robocie jak umowa się kończyła też nie chodzę na l4 a na świeżej od razu :D
1
@damianex10 Ja bym powiedział że takim brzydkim merolem jeździ a nie ile kosztuje. Ja na jego miejscu jeździłbym ferrari.
0
@VamosRakieta Ivan małe jaja Rakitic
1
Pół metrowe kinderki, cieszę się jak dziecko :)
5
Real Karny Madryt
Dajcie im już ten puchar.
0
Real Karny Madryt
0
Słaby ten Real nawet oglądać się nie chce, nudna piłkę grają i mimo topu w tabeli po prostu nie cieszą mnie takie mecze. Ujowo być kibicem Realu.
1
@WiernyKibic2012 akurat zdawałem te x lat temu w lutym. Zima była taka, że nie było widać nawet lini na parkingach a to akurat był plus, bo mogłem na nie wjechać i tak były pod śniegiem.
1
@WiernyKibic2012 Co to za warunki? Spadło pół metra śniegu stopniało i przymarzło? Dawniej w gorszych jeździło się na letnich po serpentynach w górach. To jakie teraz zimy to przedszkole.
0
@Wilczeq Nie mówię o tym czy masz oglądać, tylko już niektórzy ich widzą jak z grupy wyszli. Takie to typowe jak co każde mistrzostwa.
@Pawlak1992 No faktycznie w ciągu 20 lat zaszaleli.
3
Dziwię się, że ludzie mają jeszcze nadzieję. To co nasi pokazują na turniejach błaga o pomstę do nieba. Jak zawsze media napompuja balonik i później wyjdą na boisko z łopatą gnoju w gaciach i tyle będzie z tych mistrzostw.
2
Tradycyjnie
Otwarcia
O wszystko
O honor
0
Messi będzie miał la zabawę
0
Ta czarna fajna ciekawe czy Brazylijskie pośladki pod kieca czy ulane kluchy :)
0
@PodkarpackiKibic Ja zmieniłem i co z tego? Co to pół metra śniegu spadło i - 10 jest? Panika typowego niedzielnego kierowcy. Ja tu widzę zwykła ciapę i jakby nie było jest na plusie.
0
Się człowiek rozleniwił na l4 dopiero wstał dzizys. Czuję jak gnije :/
0
@Janas11224 Też bym ją zwolnił :)