1

Dawno nie oglądałem meczu przez robotę a dzisiaj akurat nocka jakieś pomysły? może obstrukcja? XD

2

Dobrze że z nocek się ucieka, bo bym nie zniósł siedzenia do 6 rano :/ dobranoc...

0

@pt9 To swoją drogą, ale kiedyś wpadało i jeszcze wpadnie.

0

@JimMorrisonFCB pewnie by mu się nogi poplątały

5

Podziwiam takich piłkarzy co by nie powiedzieć mało inteligentych na boisku jak Adama kox Traore. Gość ma szybkość i drybling, nie jednokrotnie mija 2 czy 3 gości i żeby nigdy nie próbować schodzić do środka ze strzałem tylko zawsze wrzutka na pałe, unbelievable.

0

@LS Shakira na niego weszła i zapomniał.

1

Traore to przykład, że mięśnie nie idą w parze z mózgiem :)))

1

Ten asystent to nerwowy często łapie kartki :)

0

@xVENUMx właśnie idę spać :/

2

@kamiVeB żodyn, bo już kończę pierwsza flaszkę

2

@Mixtape Ja w tym sezonie 80km ale mam nadzieję jeździć więcej jak poprawi się pogoda. Do pracy mam 4km to myślę pykać na rowerze zawsze to 8 dziennie plus jakieś wypady to może trochę się człowiek rozrusza.

11

City przygotowywuje się do meczu z Realem jak widac bramkarze ćwiczą samodestrukcje.

4

Wywalić ten anty football jak najszybciej. Broń boże finału z ich udziałem.

0

@Pogba Gorzej jak to celowa zagrywka, bo kontrakt się kończy a innego brak na stole. Mnie w robocie jak umowa się kończyła też nie chodzę na l4 a na świeżej od razu :D

1

@damianex10 Ja bym powiedział że takim brzydkim merolem jeździ a nie ile kosztuje. Ja na jego miejscu jeździłbym ferrari.

0

@VamosRakieta Ivan małe jaja Rakitic

1

Pół metrowe kinderki, cieszę się jak dziecko :)

5

Real Karny Madryt
Dajcie im już ten puchar.

0

Real Karny Madryt

0

Słaby ten Real nawet oglądać się nie chce, nudna piłkę grają i mimo topu w tabeli po prostu nie cieszą mnie takie mecze. Ujowo być kibicem Realu.

1

@WiernyKibic2012 akurat zdawałem te x lat temu w lutym. Zima była taka, że nie było widać nawet lini na parkingach a to akurat był plus, bo mogłem na nie wjechać i tak były pod śniegiem.

1

@WiernyKibic2012 Co to za warunki? Spadło pół metra śniegu stopniało i przymarzło? Dawniej w gorszych jeździło się na letnich po serpentynach w górach. To jakie teraz zimy to przedszkole.

0

@Wilczeq Nie mówię o tym czy masz oglądać, tylko już niektórzy ich widzą jak z grupy wyszli. Takie to typowe jak co każde mistrzostwa.
@Pawlak1992 No faktycznie w ciągu 20 lat zaszaleli.

3

Dziwię się, że ludzie mają jeszcze nadzieję. To co nasi pokazują na turniejach błaga o pomstę do nieba. Jak zawsze media napompuja balonik i później wyjdą na boisko z łopatą gnoju w gaciach i tyle będzie z tych mistrzostw.

2

Tradycyjnie
Otwarcia
O wszystko
O honor

0

Messi będzie miał la zabawę

0

Ta czarna fajna ciekawe czy Brazylijskie pośladki pod kieca czy ulane kluchy :)

0

@PodkarpackiKibic Ja zmieniłem i co z tego? Co to pół metra śniegu spadło i - 10 jest? Panika typowego niedzielnego kierowcy. Ja tu widzę zwykła ciapę i jakby nie było jest na plusie.

0

Się człowiek rozleniwił na l4 dopiero wstał dzizys. Czuję jak gnije :/

0

@Janas11224 Też bym ją zwolnił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?