0

Vettel niezły powrót :)

2

Dzisiaj Polacy się cieszą a w poniedziałek będzie masz tu wypowiedzenie, wypad do siebie!

3

Ciekawe czy Kowal ma jeszcze telewizor czy już za oknem xd

1

Kowal i jego szansa na wygraną

2

Kowal i jego pewna wygrana po bramce Memphisa xd ale tam kur lecą na pewno hahah

9

Polacy przejęli stadion, ale w poniedziałek w robocie sytuacja się odwróci xd

4

Po meczu Holendrzy do domów a Polacy do szklarni :D

2

Frenkie weź się za grę a nie Ci jadaczka chodzi jak w Barcelonie. Dużo gadania mało grania.

7

@Kgorecki2500 To chyba nie all inclusive, tylko bieda klusiw xd

1

@cris2706 @cris2706 7km ale lubię ogólnie jeździć autem, jednak teraz ciepło to jeżdżę trochę rowerem a ostatnio wpadła hulajnoga elektryczna i na niej śmigam.

2

@poskus Trzeba mu było policzyć do 4 aubameyang, araujo, torres, aubameyang

1

@arczi1899 edifier bt 820 bodajże posiadam. 80 na baterii po ustawieniu equalizera grają na prawdę dobrze.

0

Pytanie. Czy osoba typu Obajtek ma np twiterra? Osobiście nie korzystam z tego typu źródeł. Zastanawia mnie jednak czy ludzie mu tam cisną przez to jakie są ceny paliwa?

0

Kupiłem hulajnoge, teraz paliwo może drożeć xd.
Nie no niech będzie po piątku a nie po ósemku.

0

Widzę, że la bamba teraz specem od małżeństw. Pamiętajcie, że każdy kij ma 2 końce i nigdy wina nie leży po jednej stronie, zdradzający zawsze będzie winny, ale powód zawsze jakiś jest.

5

Lewy się podlizuje, bo w Barcy będzie mniej zarabiał to by może ta Świątek poderwał i by się miliony zgadzały xd

0

Pamiętajcie jakie szyny (nogi) taka stacja.

0

Dobra amerykanka zdarzysz jeszcze na najbliższy samolot.

0

2.0 w setach to już finish?

1

A ja robię na tego kierownika malarza nieudoczonego i tego starego niedowidzącego, walić to kupuje paletkę.

1

Mocne mają stawu skokowe jak tak driftuja xd

2

Mnie to się w tym tenisie tylko nogi Igi podobają.

0

@ranger3120 ja miałem 3 wbite i żyje.

0

@gaucho104 Ale on zawsze był słaby i jedna bramka tego nie zmieni. Oczywiście jeżeli nagle wyskoczy z forma to przyznam że mnie zaskoczył i go pochwale, ale póki co to placek do teraz.

0

@gaucho104 I za to należy mu się chwała na 20 lat? Messiego tutaj potraficie jechać a tego placka bronić.

0

@Yoshi94 Pół plackiem, ale nie publicznym Hue Hue

3

Kupuje ktoś koszulkę tego placka Roberto? Przecież wstyd w tym chodzić xd

0

@Jestjakjest przecież dla ludzi zarabiających w euro to tylko nasze 159 oni nie przeliczaja. Po prostu dla polskiej biedoty będą podjebki od turasow xd

1

Nawet języka się nie nauczył przez tyle lat, więc o czymś to świadczy. W bani coś nie teges.

0

O co tu chodzi 40 mln kraj a grają patałachy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?