Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vettel niezły powrót :)
2
Dzisiaj Polacy się cieszą a w poniedziałek będzie masz tu wypowiedzenie, wypad do siebie!
3
Ciekawe czy Kowal ma jeszcze telewizor czy już za oknem xd
1
Kowal i jego szansa na wygraną
2
Kowal i jego pewna wygrana po bramce Memphisa xd ale tam kur lecą na pewno hahah
9
Polacy przejęli stadion, ale w poniedziałek w robocie sytuacja się odwróci xd
4
Po meczu Holendrzy do domów a Polacy do szklarni :D
2
Frenkie weź się za grę a nie Ci jadaczka chodzi jak w Barcelonie. Dużo gadania mało grania.
7
@Kgorecki2500 To chyba nie all inclusive, tylko bieda klusiw xd
1
@cris2706 @cris2706 7km ale lubię ogólnie jeździć autem, jednak teraz ciepło to jeżdżę trochę rowerem a ostatnio wpadła hulajnoga elektryczna i na niej śmigam.
2
@poskus Trzeba mu było policzyć do 4 aubameyang, araujo, torres, aubameyang
1
@arczi1899 edifier bt 820 bodajże posiadam. 80 na baterii po ustawieniu equalizera grają na prawdę dobrze.
0
Pytanie. Czy osoba typu Obajtek ma np twiterra? Osobiście nie korzystam z tego typu źródeł. Zastanawia mnie jednak czy ludzie mu tam cisną przez to jakie są ceny paliwa?
0
Kupiłem hulajnoge, teraz paliwo może drożeć xd.
Nie no niech będzie po piątku a nie po ósemku.
0
Widzę, że la bamba teraz specem od małżeństw. Pamiętajcie, że każdy kij ma 2 końce i nigdy wina nie leży po jednej stronie, zdradzający zawsze będzie winny, ale powód zawsze jakiś jest.
5
Lewy się podlizuje, bo w Barcy będzie mniej zarabiał to by może ta Świątek poderwał i by się miliony zgadzały xd
0
Pamiętajcie jakie szyny (nogi) taka stacja.
0
Dobra amerykanka zdarzysz jeszcze na najbliższy samolot.
0
2.0 w setach to już finish?
1
A ja robię na tego kierownika malarza nieudoczonego i tego starego niedowidzącego, walić to kupuje paletkę.
1
Mocne mają stawu skokowe jak tak driftuja xd
2
Mnie to się w tym tenisie tylko nogi Igi podobają.
0
@ranger3120 ja miałem 3 wbite i żyje.
0
@gaucho104 Ale on zawsze był słaby i jedna bramka tego nie zmieni. Oczywiście jeżeli nagle wyskoczy z forma to przyznam że mnie zaskoczył i go pochwale, ale póki co to placek do teraz.
0
@gaucho104 I za to należy mu się chwała na 20 lat? Messiego tutaj potraficie jechać a tego placka bronić.
0
@Yoshi94 Pół plackiem, ale nie publicznym Hue Hue
3
Kupuje ktoś koszulkę tego placka Roberto? Przecież wstyd w tym chodzić xd
0
@Jestjakjest przecież dla ludzi zarabiających w euro to tylko nasze 159 oni nie przeliczaja. Po prostu dla polskiej biedoty będą podjebki od turasow xd
1
Nawet języka się nie nauczył przez tyle lat, więc o czymś to świadczy. W bani coś nie teges.
0
O co tu chodzi 40 mln kraj a grają patałachy.