Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obstawiamy sainz zesra się na starcie?
3
Ach Borowczyk ser Luis Hamilton
2
Dla bezstronnego kibica widać jak max jest dobry właśnie w takich warunkach.
1
@Explode Będzie tak. E ty gruby dawaj hajs!
0
Ten bombele to się ceni skubany. Muszę zagadać do kierownika grubego i dyrektora starego o podwyżkę.
0
@!34RC3!_0N4 jak to wygląda najpierw tankujesz i później idziesz z kuponem czy trzeba najpierw aktywować?
1
@Zoker przy okazji jest na czym oko zawiesić.
9
Piękna pogoda. Najlepiej jak w Turcji 300 dni powyżej 25 stopni powinno być i raz na tydzień dobry deszcz. Dupeczki wyrozbierane chodzą opalone, człowiekowi aż chce się po mieście szwędać a nie jak w zimie ciapa chlapa żyć się nie chce. Jednak naród polski musi ponarzekać, bo taki mental. Zimno źle, ciepło źle, wieje źle, pada źle.
1
@VegetaPolska mieszkam tu gdzie Węgiel i mijałem ją może z tydzień temu na ulicy, taka zwykła sikorka była w spodniach dzwonach i wyglądała na 15 lat. Gdyby nie żona nawet bym jej nie rozpoznał. Co innego jak idzie jakas rasowa sucz wtedy to kark wykręca.
0
@Toretto Pamiętaj, ze cy.. ka to nie marchewka :)
1
@QAnon na starość po kolanach.
0
@kuz źle przeczytałeś, pisało że do wzmocnienia przeciwnika gdy lenglet będzie bronił dostępu do bramki.
0
@Kgorecki2500 przyznaj się że chciałeś pochwalić się pctem xd
0
@Sulimo wyścigi zazwyczaj są o 14, 15 więc raczej nie koliduje.
2
@DanielVeB Tobie chodzi po prostu o to, że powinien być hymn ekipy która zdobyła najwięcej punktów w wyścigu a nie która jest na 1 miejscu w generalce.
2
@Tazol
Dzisiaj już po rozpoczęciu trzeciej sesji treningowej FIA opublikowała raport, z którego wynika, że bolid oznaczony numer 16 otrzymał także nowy silnik spalinowy, nowe turbo, nowe MGU-H oraz MGU-K, poprawiając nieco pulę dostępnych dla niego podzespołów układu napędowego.Zgodnie z regulaminem za wymianę tych podzespołów Ferrari Lelcerca będzie musiało w niedzielę ustawić się na końcu pól startowych. Dodatkowo Ferrari wymieniło w aucie swojego kierowcy wydech.
0
@Tazol po co ma katować bolid jak i tak rusza z ostatniego miejsca po wymianie paru rzeczy.
6
Verstappen właśnie udowodnił, że nie ma sobie równych co chodzi o skilla. Dokładał wszystkim co okrążenie po sekundzie. Nie wiadomo jeszcze jakby pojechał Leclerc. Perez ewidetnie dziś nie miał podjazdu.
0
@Lionel_Messi10 usta ma dobre wiadomo do czego xd
0
@Survier na pewno byli w Boże Ciało bezbożniku xd
@jordus100 stwierdziłem fakt, widać na Twoja głowę za dużo.
@Kusco15 jw
@Abominacja z czego te wnioski? Stwierdziłem tylko co zastałem.
0
Byłem wczoraj w Krakowie i wiecie co? Zastanawiam się czy to jeszcze Polska czy Ukraina. Więcej słyszałem ich niż naszych.
0
@FC1899Barca widać, że to Twój wymarzony partner, głaskał byś ten 6 pack.
0
@AdamaTraore Kupują bo ten naród tak ma, że jak jest święto to zakupy jakby sklepy były zamknięte na miesiąc.
0
@Hubsao kogo byś nie zarejestrował skoro na teraz jest zapewne 0 miejsc? Już w LM Alves nie grał bo nie było miejsca.
0
Inflacja a w biedrze nie ma co kupić do jedzenia. Do biedy temu narodowi daleko.
0
@Hubsao ale miejsca też są ograniczone, tak samo numery.
0
@Hubsao ale co mają zrobić z braitem, neto? Nie oni im dawali kontrakty na pewno jakby zerwanie było bez ponoszenia kosztów to by to zrobili. Dani by się zgodził, ale tamtych chwastów nie ma jak się pozbyć.
0
@Kondziubarca Jest jaki jest, ale jest od początku w klubie a wychowanków traktuje się inaczej, obniżył wynagrodzenie co chłop miał nie brać kasy wcześniej jak mu dali taki kontrakt? nie ukrywam, że będąc na jego miejscu byłbym zadowolony, ale osobiście jako kibic też nie jestem bo sportowo to placek.
0
Płaczki o Alvesa zastanowiliście się czy gdyby został, to nie będzie mógł ktoś bardziej wartościowy być zarejestowany?
Np Lewy?
2
Najman się nie boi że mu jakiś typ naklepie na stadionie xd