Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sobie człowiek śpi po nocy w robocie to Kur jeb listonoszka musiała domofonem zadzwonić akurat do mnie, szlak.
0
@Kitek1640 mam żonę chłopcze a tapetę jak jej nie ma xd
1
Tapeta na dzisiaj.
https://ibb.co/gwbMyPZ
2
Ja tam inflacji nie odczuwam, więcej po prostu kradnę xd
0
@daniel32778 Nie jedz tyle na noc.
0
@MesQueUnClub_87 Jeszcze nie padał :D lepiej, żeby tak zostało. Wcześniej mieszkałem na wsi miałem garaż, obecnie mi się zachciało miasta i już mnie wkurw Xd
0
@MesQueUnClub_87 To teraz wyobraź sobie, że ktoś kopie Ci 5 metrów obok auta nad ogrodzeniem piłka, gdzie stoi Twoja fura z panorama na cały dach.
0
@MesQueUnClub_87 Słowo klucz właśnie wtedy nie było. Teraz stoją puste, ale lepiej grać na parkingu, bo mamuski mają dzieci na oku przez okno a sąsiadka już ledwo się mieści w drzwiach.
0
@PawkoFCB Dawniej nie było przede wszystkim tyle samochodów. Ja też w piłkę grałem ale nie Kur na parkingu. Nie tylko mnie to przeszkadza, bo i sąsiadka była u prezesa spółdzielni i jakiś inny gość co mu walą o garaż i rozwalają rynnę. No ale co oni mogą postawili znak i stoi. Teraz nie są czasy, że nie ma gdzie grać w promieniu kilometra mają kilka orlików, jest miejski ośrodek sportu i rekreacji gdzie mają ogromny plac jak stadion na którym można w piłkę grać. Najlepsze, że na żadnym osiedlu takich akcji nie ma tylko akurat tutaj.
0
@panczo Bo starzy im karzą grać logiczne? Najlepiej że na moich oczach dostało auto piłka zje dziadka to ten jeszcze z tekstem a co nic się nie stało no jprdl. Jakby się stało to bym go zniszczył xd.
0
Ale artykuł byle nabić wyświetleń, aktualizacje i pisanie bzdur. Onet?
0
Czy ktoś miał kiedyś w życiu przypadek, że dzieci grające w piłkę na parkingu osiedlowym obijają samochód (wiadomo jak to dzieci) zwracanie uwagi nic nie daje a i konfrontacja ze starymi to też igła w stogu siana. Wszędzie wokół są orliki to nie pójdą z nimi grać tylko się zlatuja na parking. W oddzielonym placu zabaw stoją znaki zakazu gry a również wszystkim to zwisa. Gdzie coś takiego można zgłosić? Zanim pozabijam okolicznych ludzi? Xd
20
@ranger3120 za własną głupotę się płaci, chyba nie dostałeś mandatu za nic?
2
@Pawel13sz Już idę po korki, kiedyś broniłem koło domu.
0
@Qba2312 Raczej strach przed utratą roboty. Później być może nikt mu nie da nawet tego co Barcelona, patrząc po jego podejściu i zachowaniu przed obecną forma nie zdziwiło by mnie to.
1
@Fan2005 Jeszcze Ci sąsiad powie, że Ty masz pracę przynajmniej on nie może znaleźć :D
1
@Fan2005 Jeszcze pracować żeby rząd mógł patusa i matka bombelkow rozdawać nasze pieniądze.
0
@ForcaBarca12 Ja myślę, że pieprzysz głupoty. Przeczytaj swój pierwszy komentarz 'uważasz nie znaczy, że jesteś' jedno drugie wyklucza. Skoro się komuś kibicuje to jest się kibicem, odstaw alkohol.
0
@ForcaBarca12 Czyli jestem, bo się nie uważam. Super.
0
Niemożliwa skutecznosc ma ten chłopak.
2
@1899Seba1899 Kibicem Barcy nie jestem? Hahaha ale z Ciebie bezmózg chłopie, wywnioskowałeś to bo wyraziłem inne zdanie niż Twoje? Mes que un club? Obecnie to tylko afery, skandale, machloje tyle zostało z tego hasła, kiedy nawet kibice się sprzedają. Jestem za Barca od zawsze, ale spójrz trochę obiektywnie na to co się dzieje a nie żyjesz tym co było 10- 15 lat temu.
Reasumując najlepszy patrząc całokształtem no powiedzmy być może ,ale nie obecnie ani na przestrzeni 5 lat pod żadnym względem.
1
@MesQueUnClub96 Jest jeszcze jedna istotna rzecz, dźwigasz coraz mniej.
1
'Najlepszy klub na świecie', przestałem czytać. Kiedyś w swoim prime był, ale obecnie?
1
@Pewex gejowskie zachowanie
2
City przegrało, bo wszyscy byli wpatrzeni w łydki grilisza po jego wejściu.
1
W finale jak przegrają będzie ich bardziej bolało, albo nas xd
0
@Marcelinho99 wyluzuj w następnym sezonie dostaniemy wpierdziel od iskry przysietnica.
2
Chłopakom rozpisał dietę i można wracać.
2
To wszystko przez to, że zwiałem z roboty. Po uj było mi to oglądać xd
2
Cała Europa klęka przed Madrytem a ta słaba Barcelonka wali im quattro. No o co tu kur chodzi?