Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@catalanian09 w USA
0
@rasta212 Kogo dokładniej? :)
0
Czyli jak będzie dzwonił Ronaldus mentalus to nie odbierać powiadacie? Myślicie, że nie będzie to wzmocnienie dla Zamczyska Mrukowa?
0
@arasz1819 Takich ekspertów właśnie potrzebowałem.
0
@Pawel13sz Za dużo wiadomości leci i szybko poszło w dół.
0
Napisze tutaj proszę tylko o poważne odpowiedzi a nie wygłupy. Mam kamerkę zamontowana w oknie w bloku która skierowana jest na parking widać 5 miejsc żadnych okien czy drzwi, założyłem ja ponieważ osiedle nie ma bramy, więc byle kto wjeżdża parkuję wyjeżdża. W dodatku przy samym parkingu jest plac zabaw, dzieci potrafią grać w piłkę mimo znaków zakazu tam i nie raz zdarzy się, że auto nią dostaje. Najbardziej jednak zależy mi by ktoś nie obił mi po prostu 2 samochodów. Na osiedlu jest monitoring, ale wiadomo w razie czego nie chce latać po spółdzielni i prosić o coś tylko mieć sprawę czarno na białym by nawet móc się z kimś dogadać bez np policji. Ostatnio jednak ktoś zainteresował się moja kamerka i jakby nagrał telefonem, że ja posiadam. Moje pytanie brzmi czy taka osoba może mnie gdzieś zgłośic i czy coś może mi z tego tytułu grozić? Jak pisałem wyżej mam ją tylko w celu ochrony swojego mienia (samochodów). Nie interesują mnie ludzie chodzący po osiedlu, nie udostępniam tego nigdzie. Kamerka nagrywa parę dni i nadpisuje dane.
La Ramblo działaj!
1
Ach te missowki.
0
@Katalończyk 99 i od tego czego nie trzeba
0
@Danny Gaucho Chłopie jestem żonaty :)
2
@MontelQ wysyłam pw
0
Jest tu jakiś prawnik bądź ktoś co prawo studiuje? Mam pewne pytanie.
0
@paweldunajecfcb zły, ale może być gorszy
3
Dobrze, że kupiliśmy Lewego przynajmniej na śmietniku (notatniku) mają o czym pisać, bo tak to strona umiera.
7
Tego chukweuweuku srutu tutu niech nie ściągają, bo Szpakowski się wykończy jak przyjdzie mu to wypowiedzieć.
0
@fenix1983 Replika za stówkę będzie xd
10
89 euro koszulka a z nazwiskiem + 15 ojro no chyba ich podupcylo, ale z drugiej strony raz się żyje najwyżej się nie zapłaci jakiego prądu znicze podpierniczy na cmentarzu i będzie i t shirt i światło Hue Hue.
0
Na RM gonią nas z komentarzami pod oficjalka Lewego, la ramblo wierzę w was.
0
@Chaoss nie wytrzymała by hejtu.
1
Koszulka must have
13
Nawet w teleexpressie mowia że musieliśmy podwyższać oferte by przekonać upartych Niemców xd
0
No gdzie łon no gdzie ?
1
@Siro notatnik co to jest? Pewnie jakieś go..o.
0
Ogarnijcie się piszecie tyle od wczoraj, że nie jestem w stanie tego przewinąć i przeczytać gad demet!
1
Tyle obowiązków z rana a przez emocje z tym Lewym muszę na kiblu siedzieć.
0
Wchodzę a tu dalej oficjalki brak. Szczerze to ogarnijcie, że ten transfer zwróci się marketingowo i to z samej polski.
0
Bądźmy szczerzy wygrały cycki.
0
Tailandia i Afryka chce takie Gad demet!
0
@Xwowrak Tailandia też dobra. Akurat te rasy bym chciał częściej widywac na ulicy, ale tylko w postaci kobiet ::)
0
Lewandowski, Lewandowski a na Polsacie takie samice chodzą :)
1
Jem teraz 2x dziennie, bo nie chce mi się rano robić śniadań to jem obiad o 12 i później gdzieś o 18 i tyle i w sumie mi wystarcza, muszę przyznać Pisowi, że mieli rację trzeba mniej jeść będzie taniej :D