Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak piłkarze nie będą zarejestrowani przed 1 kolejka to tu la bamba wybuchnie :)
0
Tak przeglądam terminarz to o co to gramy z City 24? Szczerze zapomniałem.
8
Ale bądźmy szczerzy za Tuska to Lewandowski nie strzelał.
0
@El dominatore prędzej nie skumałeś przekazu.
0
Fati na końcu zdjął koszulkę by wam pokazać, że nie jest FATy!
0
Jeszcze jedna sprawa. Nie dość, że Alves na biało dostaje 6 to jeszcze na koniec nim rzucają. Biedna biel :)
0
@Firestone jednak już 6 w totka xd
96
Biedny Alves przyjechał na biało i dostał manite.
1
Na notatniku się dziwią, że jak gramy, wygrywamy to tam niby ktoś od nas nagle się odpala i pisze. Nie rozumiem co ich dziwi? Przecież jak Barca nie robi show to tam nikogo nie ma i nie ma się co dziwić, że nikt nic nie pisze. Po prostu mamy 2 strony o Barcelonie.
1
@miqula Tomaszów Lubelski było nawet 32
1
Jo jebe wesele i 30 stopni chyba deszczowiec ubiore zamiast koszuli i tak będę mokry.
0
@Colon szybciej niż zrobię kanapkę.
0
Na tvp info transmisja.
0
Ciekawe czy jutro Lewy zrobi z 5 kapek na kolanie.
0
@Krzychu1010 ja w sobotę idę tak
https://ibb.co/yYQcMZX
Żadne garnitury chłopie i krawaty chyba żeś dziadek i chcesz się udusić w razie gorąca :)
Ciekawe ilu dowali się do leżącej skarpety xd
0
@michal26 a myślisz że transport nie podrożał ? na cenę paliwa wiele wpływa podatek klimatyczny co nie zmienia faktu, że nas doja jak mogą, ale takie 6 to myślę obecnie max do osiągnięcia.
7
Na zimę muszę uruchomić dźwignie żeby węgiel kupić i drewno, tylko nie wiem co sprzedać może dom?
0
Pewnie te brakujące miliony były w rublach i Tebas stwierdził, że nie akceptuje tego go.wna.
1
@Pawel13sz o krok od śmierci.
0
@gumaz toniesz.
0
Kurcza na tym Rm.pl to gdzie nie wejdę to o tej Barcelonie tylko. To jest właśnie medialna moc naszego klubu.
1
@bartekvisca mln? Za 10 tysięcy wszyscy wzięli by hajs
0
Mecz Barcy to dziś o 1 w nocy? Znaczy niby jutro, ale dzis xd
0
@barcelonaLM pewnie trafiła by na jakieś lajtowe więzienie, ale wyobraziłem sobie jaka w normalnym mieli by z niech radochę Hue Hue.
0
@Culer_1906 Alemany trochę jak żul wygląda xd
1
@Pawel13sz i pod kroplówkę
1
Jaki dembele ma gruby głos w dodatku gada po hiszpańsku no szok na moje uszy.
0
Atodos, suzamigos! kules xd
0
@Danny Gaucho będzie pracował na produkcji papieru toaletowego, którego prawdopodobnie będzie używać któraś z żon piłkarzy.
19
Na tvn już Barca Roberta Lewandowskiego xd