1

Jak piłkarze nie będą zarejestrowani przed 1 kolejka to tu la bamba wybuchnie :)

0

Tak przeglądam terminarz to o co to gramy z City 24? Szczerze zapomniałem.

8

Ale bądźmy szczerzy za Tuska to Lewandowski nie strzelał.

0

@El dominatore prędzej nie skumałeś przekazu.

0

Fati na końcu zdjął koszulkę by wam pokazać, że nie jest FATy!

0

Jeszcze jedna sprawa. Nie dość, że Alves na biało dostaje 6 to jeszcze na koniec nim rzucają. Biedna biel :)

0

@Firestone jednak już 6 w totka xd

96

Biedny Alves przyjechał na biało i dostał manite.

1

Na notatniku się dziwią, że jak gramy, wygrywamy to tam niby ktoś od nas nagle się odpala i pisze. Nie rozumiem co ich dziwi? Przecież jak Barca nie robi show to tam nikogo nie ma i nie ma się co dziwić, że nikt nic nie pisze. Po prostu mamy 2 strony o Barcelonie.

1

@miqula Tomaszów Lubelski było nawet 32

1

Jo jebe wesele i 30 stopni chyba deszczowiec ubiore zamiast koszuli i tak będę mokry.

0

@Colon szybciej niż zrobię kanapkę.

0

Na tvp info transmisja.

0

Ciekawe czy jutro Lewy zrobi z 5 kapek na kolanie.

0

@Krzychu1010 ja w sobotę idę tak
https://ibb.co/yYQcMZX
Żadne garnitury chłopie i krawaty chyba żeś dziadek i chcesz się udusić w razie gorąca :)
Ciekawe ilu dowali się do leżącej skarpety xd

0

@michal26 a myślisz że transport nie podrożał ? na cenę paliwa wiele wpływa podatek klimatyczny co nie zmienia faktu, że nas doja jak mogą, ale takie 6 to myślę obecnie max do osiągnięcia.

7

Na zimę muszę uruchomić dźwignie żeby węgiel kupić i drewno, tylko nie wiem co sprzedać może dom?

0

Pewnie te brakujące miliony były w rublach i Tebas stwierdził, że nie akceptuje tego go.wna.

1

@Pawel13sz o krok od śmierci.

0

@gumaz toniesz.

0

Kurcza na tym Rm.pl to gdzie nie wejdę to o tej Barcelonie tylko. To jest właśnie medialna moc naszego klubu.

1

@bartekvisca mln? Za 10 tysięcy wszyscy wzięli by hajs

0

Mecz Barcy to dziś o 1 w nocy? Znaczy niby jutro, ale dzis xd

0

@barcelonaLM pewnie trafiła by na jakieś lajtowe więzienie, ale wyobraziłem sobie jaka w normalnym mieli by z niech radochę Hue Hue.

0

@Culer_1906 Alemany trochę jak żul wygląda xd

1

@Pawel13sz i pod kroplówkę

1

Jaki dembele ma gruby głos w dodatku gada po hiszpańsku no szok na moje uszy.

0

Atodos, suzamigos! kules xd

0

@Danny Gaucho będzie pracował na produkcji papieru toaletowego, którego prawdopodobnie będzie używać któraś z żon piłkarzy.

19

Na tvn już Barca Roberta Lewandowskiego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?