0

@draxidox wybieram się do makarskiej po 15 września jak pogoda teraz?
Ludzi dużo? Nie chciałbym by były pustki.

2

Właśnie sprawdzam wyniki i akurat wskoczyło 2:1 xd

2

@Lionel_Messi10 ale zrobił przewrotkę i będzie do zdjęć jak złoto.

0

Człowiek wczoraj poszedł spać a tu Alemany widać się nie pier.. w tańcu. Dobrze, że jutro meczyk będzie co obserwować.

18

Alemany Ty tam wczoraj nie miałeś roboty, żeś se wszystko na dziś zostawił? Chłopie coś Ty zrobił.

0

Przez te ostatnie godziny transferów muszę tu siedzieć Gad demet

0

@Aragorn33 Obecnie jest za słaby na pierwszy skład Barcy. W dodatku nie biega.

1

@Comentateiro chyba Twojej.

0

@Essos Jak więcej miasto to automat bezdyskusyjnie. Dopiero jak spróbowałem to się przekonałem kurde ruszasz zawsze bez szarpań w ręce np napój i masz gdzieś, machanie wajcha i deptanie sprzęgła.

0

@LukaszFan Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

0

Ile czasu grał wczoraj griezmann?

2

Tvp i budujemy silna Polskę boże drogi.

9

Laporta wstydziłbyś się już wiadomo skąd Śliwa pod okiem.

0

@fenix1983 korzystasz z takiego urządzenia? Faktycznie śmigają apki typu polsat go? Bo mam dostęp online do chociażby eleven ale mecze bule na laptopie.

0

@fenix1983 oooo już obczajam allegro.

0

@vangoor mógłbyś podesłać foto aplikacji nawet jak to wygląda? Człowiek przesyła sygnał z laptopa a tak miałbym z głowy kupując taki tv

0

@highway działają tam normalnie aplikacje typu polsat go bądź canal + i można sobie oglądać wszystko mając pakiety?

0

Kto ma tv z androidem?

0

Możliwe że laptop wiesza się gdy temp procka przekracza 70 stopni? Dokładniej okolice 72 76?

1

@xvcWinterSoldier dockin d fine.

0

Jak w lenovo ustawić bootowalny pendrive? Daje USB na pierwsze i nie startuje zmieniałem uefi czy Legacy Mode i nic. Instaluje z pozycji instalatora po uruchomieniu ale nie wiem czy w ten sposób sformatuje dysk? Na innym lapku normalnie z tego samego pendrive startuje z biosu.

1

Obajtek złodzieju czemu paliwo nagle 70 gr do góry? Co za chory kraj. Już człowiek się cieszył, że może się to unormuje do chociaż 6.5zl ale po co jak lepiej ostudzić zapał ludzi i znowu podnieść.

0

Byle Barca zgrała się do tego momentu w LM i będzie dobrze.

0

Dajcie linki do bramek, bo muszę tyrac na tego nieroba kierownika

1

Szkoda, że będzie po okienku już, bo jak Messi w najbliższym meczu ligi mistrzów strzelił by hattrick to mental by grał gdziekolwiek za darmo byle nie dać się dogonić.

1

Jak bejsbuk tego nie ogarnie to w końcu się pożegnamy w sumie bym się cieszył miał bym powód by wywalić tego raka a tak szkoda.

0

Stracił moje 0,1% poparcia.

0

@KrychaFCB na El classico będzie banka.

0

@Fabik87 taki kibic jak połowa tutaj hahaha z drugiej strony widać, że jakiś chory xd

0

Man U ogral Liverpool i jeszcze gola strzelił Sancho? Świat się kończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?