Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie już te eurowpier... nie ruszają wkurzam się na chwilę po czym czekam na kolejny mecz i kibicował będę chociażby grali w ekstraklasie. Jeszcze trochę i oswoimy się z tym i nie będzie nas to ruszać a wtedy z nikąd przyjdzie odwet i będziemy na topie. Grunt to marzyć.
0
Po prostu Barcelona chce pograć z innymi niż non stop tymi samymi w LM i sobie woli grać w LE takie to spryciarze.
1
Pique w akcji jak pokazuje że niby czysto i piłka bramkarza wygląda trochę jakby pokazywał też panowie odpuszczamy niech inter sobie strzeli xd
0
@mekston @Bobert_Kubicki @cules100pro @Granto @gmdfk no to jesteśmy w dupie
0
Ale czekajcie wygrywając 2 mecze a Inter wygrywając tylko z Pilznem to my jesteśmy w dupie. Dobrze myślę?
0
Mimo wszystko remis mniej boli niż porażka xd
1
@sokot jaki dziś mental? Chyba kaleka shakira i sztanga
2
Wystarczyłby Araujo i Kounde by wyglądało to całkiem inaczej, czemu zawsze pech musi nas dorwac, szlak by to trafił.
1
Pilzno leje inter razem z bayernem my wygrywamy resztę, pomarzyć można.
10
Balde nie dźwignął tego, fati słabo, ferran to jakby go nie było
0
Lautaro widać, że chłop ma mózg.
1
Fati na pusta boże kretyn
0
Na Real będziemy wypompowani aż miło.
0
Kiedyś jak był Messi to chociaż inni srali jak miał piłkę, teraz nikt nas się nie boi po prostu.
0
Jeszcze de Jong za busqueta teraz dopiero będą z nami robić co chcą. Pedriego zaraz wywróci własny oddech
1
I teraz autobus Hue Hue. Przestało mi być zal tych frajerów
0
Pique debil na uj tak wślizgiem wchodzi kretyn.
1
Shakira Ty pieprzony sabotażysto!!!
0
Wszystko zawsze musi nam się skomplikować, gdzie leży problem głowa? umiejętności?
9
By się teraz nie zesrali i nie oddali gry, bo będzie po nas tego się boję.
5
Ciekawe co lewy gada Marciniakowi? Łysy Ty placku?
1
Alonso ma tylko wzrost tak to cienko strasznie. Raphinia wrzutki słabe, ale serce do walki gdyby wszyscy takie mieli to inter by nie dotknął piłki.
1
Vaaaaaamoooosssssssss!!!
0
Bozeeeeeeeeeeee whyyyyyyyy
0
Jak mnie to irytuje, że nasi klepią nic nie tworzą a Inter z byle czego dochodzi do strzału.
0
0 kartek? Grejt
0
Zesrałem się...
2
Nie zniosę dziś porażki, ale przynajmniej jutro wyżyje się na kierowniku.
0
Po robocie, silowni i myciu. Jednak coś czuję, że się na meczu z nerwów tak spocę, że trzeba będzie się myć od nowa :)
1
A mówiłem że włączam. Wybaczcie.