0

Mnie już te eurowpier... nie ruszają wkurzam się na chwilę po czym czekam na kolejny mecz i kibicował będę chociażby grali w ekstraklasie. Jeszcze trochę i oswoimy się z tym i nie będzie nas to ruszać a wtedy z nikąd przyjdzie odwet i będziemy na topie. Grunt to marzyć.

0

Po prostu Barcelona chce pograć z innymi niż non stop tymi samymi w LM i sobie woli grać w LE takie to spryciarze.

1

Pique w akcji jak pokazuje że niby czysto i piłka bramkarza wygląda trochę jakby pokazywał też panowie odpuszczamy niech inter sobie strzeli xd

0

0

Ale czekajcie wygrywając 2 mecze a Inter wygrywając tylko z Pilznem to my jesteśmy w dupie. Dobrze myślę?

0

Mimo wszystko remis mniej boli niż porażka xd

1

@sokot jaki dziś mental? Chyba kaleka shakira i sztanga

2

Wystarczyłby Araujo i Kounde by wyglądało to całkiem inaczej, czemu zawsze pech musi nas dorwac, szlak by to trafił.

1

Pilzno leje inter razem z bayernem my wygrywamy resztę, pomarzyć można.

10

Balde nie dźwignął tego, fati słabo, ferran to jakby go nie było

0

Lautaro widać, że chłop ma mózg.

1

Fati na pusta boże kretyn

0

Na Real będziemy wypompowani aż miło.

0

Kiedyś jak był Messi to chociaż inni srali jak miał piłkę, teraz nikt nas się nie boi po prostu.

0

Jeszcze de Jong za busqueta teraz dopiero będą z nami robić co chcą. Pedriego zaraz wywróci własny oddech

1

I teraz autobus Hue Hue. Przestało mi być zal tych frajerów

0

Pique debil na uj tak wślizgiem wchodzi kretyn.

1

Shakira Ty pieprzony sabotażysto!!!

0

Wszystko zawsze musi nam się skomplikować, gdzie leży problem głowa? umiejętności?

9

By się teraz nie zesrali i nie oddali gry, bo będzie po nas tego się boję.

5

Ciekawe co lewy gada Marciniakowi? Łysy Ty placku?

1

Alonso ma tylko wzrost tak to cienko strasznie. Raphinia wrzutki słabe, ale serce do walki gdyby wszyscy takie mieli to inter by nie dotknął piłki.

1

Vaaaaaamoooosssssssss!!!

0

Bozeeeeeeeeeeee whyyyyyyyy

0

Jak mnie to irytuje, że nasi klepią nic nie tworzą a Inter z byle czego dochodzi do strzału.

0

0 kartek? Grejt

0

Zesrałem się...

2

Nie zniosę dziś porażki, ale przynajmniej jutro wyżyje się na kierowniku.

0

Po robocie, silowni i myciu. Jednak coś czuję, że się na meczu z nerwów tak spocę, że trzeba będzie się myć od nowa :)

1

A mówiłem że włączam. Wybaczcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?