Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak jeszcze wygrają co się puczycie.
0
Oni latali z antylopami
0
Hahaha zjedzą nas te bydlaki
7
Lautaro jednak mimo wszystko świetnie radzi sobie w sytuacji 1vs1 z bramkarzem
1
Przecież te zbiry nas zjedzą :)
5
Ważne dla mentalu w dalszej części mundialu, Messiego trafienie.
1
Wszystkie typy z Arabii wyglądają jak szamrane typy, albo typowe więzienne bandziory xd
2
Siostra Ranaldusa maximusa mentalusa się już może odpaliła, czy jeszcze cisza?
2
Nie mam do chłopa nic, nawet szacunku
0
@MESSIah16 nie.
0
Już wiem kto kupił na vinted ode mnie marynarkę YSL to lewy na odebranie nagrody. Targował się widać, że mało zarabia bidul.
0
@SkilledHydra16 widać że młodzieży zależy.
23
Pique wyciągnął gila z nosa i pokazał sędziemu, po czym dodał "patrz Gil to Ty!"
0
Straciłem dzisiaj wiarę po czerwonej, ale miałem nadzieję! Vamos Barca!
2
Także tego https://i.ibb.co/TKB5tR7/Screenshot-2022-11-08-23-30-00-346-com-facebook-katana.jpg
7
El Jarek jeszcze stronę na Windowsie 95 prowadzi.
0
Dziś nie było dużo akcji zaś była skuteczność.
0
Vamossssss!!!
8
Hahaha madryckie chomiki el Jarka nie wytrzymały xd
0
Nie dosyć że wolny jak ślimak to jeszcze kiwa na 16 metrze.
0
@pluszek żeby visca dzieci już spały a nie głupoty tu pisały.
3
U nas powinna być taka pompa na stadionie tym bardziej, że sponsor Spotify.
1
Ale vixa na stadionie jeeeee....
0
Szybkie 5 i do spania pamoeluniarza
1
@pikass14 nie ma go xd
0
Jeszcze pół godziny i spier z roboty, mecz to mecz a nie tyranie na kierownika malarza.
4
I ej sports cynygejm.
0
@TR3YWAY jakbym w tych czasach miał 20 - 25 też bym tylko chlal, na trzeźwo ciężko się patrzy na to co się w tym kraju odpier......
0
@AmigoBlancos kogo obchodzi poprzedni sezon? Ter Stegen był plackiem w poprzednim teraz jest kotem i jakoś nie trudno mi to przyznać. Obecnie kurtuła to placek na tle Mareczka i trzeba to brać na klatę a nie bronić go, bo był taki czy owaki.
0
Lepiej nie włączać?