0

I tak jeszcze wygrają co się puczycie.

0

Oni latali z antylopami

0

Hahaha zjedzą nas te bydlaki

7

Lautaro jednak mimo wszystko świetnie radzi sobie w sytuacji 1vs1 z bramkarzem

1

Przecież te zbiry nas zjedzą :)

5

Ważne dla mentalu w dalszej części mundialu, Messiego trafienie.

1

Wszystkie typy z Arabii wyglądają jak szamrane typy, albo typowe więzienne bandziory xd

2

Siostra Ranaldusa maximusa mentalusa się już może odpaliła, czy jeszcze cisza?

2

Nie mam do chłopa nic, nawet szacunku

0

@MESSIah16 nie.


0

Już wiem kto kupił na vinted ode mnie marynarkę YSL to lewy na odebranie nagrody. Targował się widać, że mało zarabia bidul.

0

@SkilledHydra16 widać że młodzieży zależy.

23

Pique wyciągnął gila z nosa i pokazał sędziemu, po czym dodał "patrz Gil to Ty!"

0

Straciłem dzisiaj wiarę po czerwonej, ale miałem nadzieję! Vamos Barca!

7

El Jarek jeszcze stronę na Windowsie 95 prowadzi.

0

Dziś nie było dużo akcji zaś była skuteczność.

0

Vamossssss!!!

8

Hahaha madryckie chomiki el Jarka nie wytrzymały xd

0

Nie dosyć że wolny jak ślimak to jeszcze kiwa na 16 metrze.

0

@pluszek żeby visca dzieci już spały a nie głupoty tu pisały.

3

U nas powinna być taka pompa na stadionie tym bardziej, że sponsor Spotify.

1

Ale vixa na stadionie jeeeee....

0

Szybkie 5 i do spania pamoeluniarza

1

@pikass14 nie ma go xd

0

Jeszcze pół godziny i spier z roboty, mecz to mecz a nie tyranie na kierownika malarza.

4

I ej sports cynygejm.

0

@TR3YWAY jakbym w tych czasach miał 20 - 25 też bym tylko chlal, na trzeźwo ciężko się patrzy na to co się w tym kraju odpier......

0

@AmigoBlancos kogo obchodzi poprzedni sezon? Ter Stegen był plackiem w poprzednim teraz jest kotem i jakoś nie trudno mi to przyznać. Obecnie kurtuła to placek na tle Mareczka i trzeba to brać na klatę a nie bronić go, bo był taki czy owaki.

0

Lepiej nie włączać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?