Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francuzi jeszcze nie grali z kimś takim bez taktyki i w sumie ch.... wie jak to nazwać dlatego im nie za bardzo idzie. Proste.
0
Łysy penis z Fify to na każdym meczu zajmuje miejsce.
2
Dzisiaj za ciśnięcie z bombele na rambli, zemsci się na wszystkich.
1
Za mbappe żeby nie było na boisku go xd
https://vm.tiktok.com/ZMFVC99q3/
0
Pomódlmy się za mbappe
https://vm.tiktok.com/ZMFVC99q3/
0
Wiecie może gdzie kupie taki płyn?
https://ibb.co/JjkgrsF
34
Ale tam atmosfera, jakby wygrali to roznieśli by świat!
0
Bramkarz babol, ale to właśnie robi presing którego tu nie widzicie fachowcy.
0
Ci co nie widzą presingu to macie teraz.
3
Wy to chyba inny mecz oglądacie. Argentyna na 2 biegu? Presing non stop Australia nie miała nawet cienia szansy by strzał oddać, jeszcze z 20 minut i żółtodzioby spuchną i po nich. Po drugie ich gra to pomsta do nieba bronienie w 11.
Jak jutro nasze orły tak zagrają, to życzę im dwucyfrowki.
4
Wku... Ili chłopa i maja.
2
Wszystko ok,tylko nie ten stekajacy komentator jakby mu jaja ucinali.
2
Lubię ten hymn Argentyny czuć moc.
0
Wycofowal xd. Hue hue
0
Ronaldus obecnie to gwarancja jedynie machanie łapami, oglądanie się na telebim czy go pokazują i mycie głowy w przerwie meczu, żeby mieć jedwabiste włosy.
3
Mentalus to nie umie poćwiczyć dryblingu? Te jego przekladanki w miejscu są żałosne, piłkarz który się tak ceni i tyle ugrał nie widzi tego jakie to gówniane?
1
Karma wróciła Niemieckie zasrance zadufane zasrance.
1
Gavi tam kimmichowi powinien pocisnąć xd
0
2 mld to mało tvp dostanie jeszcze 700 melonów!!! Wywalić tych matołów jak najszybciej!
5
Oceny za mecz Szczęsny 10 reszta 0
0
Na obu hymnach ciary ahhh.
0
Ale dziś będą grać chaotycznie już widzę te podania na obronie xd
1
Po prostu Ronaldo myśli, że jak tylko będzie na boisku a jakimś cudem Portugalia wygra ms to i tak dostanie złota piłkę za mental, choćby nic nie grał.
0
To nasz nowy Biszkopt?
1
Podniósł rękę że on strzelił czego nie rozumiecie? Za coś w dubaju musi odebrać swoją podróbę złotej piłki. Wyliczyli ze specjalnie jeden włos mu stał dla tej akcji.
1
Nic nie zrobił a podnieta jak po hat-tricku
0
Kamery rozdupi.
3
Jaki to jest pajac boże
0
Też tak macie,że czekacie na portugalska maszynę by pośmiać się z jego wymachiwania łapami i pretensjami do całego świata? I jeszcze durne miny.
0
Impotent strzelecki. Brazylia nie ma kim straszyć z przodu żaden skrzydłowy nie grzeszy bramkostrzelnoscią.