0

Niemożliwe jak to zmieścił.

0

Mekambe ława, ciekawe czy zagra.

2

Barca ManU o 18:45 drodzy. Żebyście nie zapomniały xd

11

Od marca do początku kwietnia mam nadzieję na 3x wpierdziel Madrytowi, tego wszystkim życzę!

4

@Transu96 jak masz pisać głupoty to daruj i nie śmieć.

0

W związku, że odpaliłem Xboxa po pół roku stania co polecacie do zagrania? Dodam, że kiedyś był ze mnie niezły no life,ale przeszło mi to do tego stopnia, że 2x w roku w coś zagram. Gry które przypadły mi do gustu to wszystkie GTA, Hitman, skończyłem też RDR2, wiele części CODa, MOH, Fify, Forza 5, NFS, teraz nadrabiam Battlefieldy i tego typu gry mnie właśnie interesują. Kompletnie nie leżą mi jakieś fantasy i tego typu cuda. Co polecilibyście do ogarnia?

0

@DonMatteo901 a co tam ma jakąś inną w porze może? Xd

0

@wawrzyn1 nie no żona miała operacje a ja w robocie wziąłem opiekę na nią. Lekarz to wypisuje przysługuje 14 dni w roku i płatne 80%

4

I cyk 14 dni opieki na żonę w robocie, teraz niech się kierownik malarz wypcha.

2

HD strasznie musi tam od środka rozdupcac jak chcą się wyżalić na stronie a ta nie działa xd

15

El fujarek szedł spać, ale przypomniał sobie, że gra Barca i musial wstac postawić stronę, bo na pewno wywaliło serwer.

2

Nie no ferrana musi teściu bić nie ma innej opcji.

0

Dwaj praktykanci weszli fati ferran.

0

El Jarek fujarek no nie wygłupiaj się, wyłączył stronę no... Xd

0

500 ups to najpiękniejsze co mozna zobaczyć. Ból dupsk sięga zenitu xd

2

Hehehehe Visca el Majorka!

2

Paulista jak już miał taki zamiar to w jaja walić a nie po ochraniaczach.

14

2

Godzina oglądania Brzydkiegocjusza wystarczy.

3

Valencia poziom 0 gry.

3

Piłkę wypuścił na 20 metrów, ale bramkarz za tępy spokojnie by dobiegł.

0

Drewniak trafił

0

Drewniana Anka.

3

@Fake69 niska patrząc, że takie pieniądze zarabiają młodziki a doświadczenie w cenie w każdej branży. Według mnie i tak chłop lepszy od Roberto.

0

Vinicjusz - ble ble ble, ble ble ble, ble, ble ble, ble ble ble.

4

Vinicjusz se może klocka co najwyżej postawić.

1

Ale rozklepali wow

0

O nie stekajacy komentator

0

Lewy łokieć teraz stempel, dobrze mu idzie xd

1

Grunt, że teraz Madryt musi wygrać i chociażby się zesrał to liderem nie będzie. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?