Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemożliwe jak to zmieścił.
0
Mekambe ława, ciekawe czy zagra.
2
Barca ManU o 18:45 drodzy. Żebyście nie zapomniały xd
11
Od marca do początku kwietnia mam nadzieję na 3x wpierdziel Madrytowi, tego wszystkim życzę!
4
@Transu96 jak masz pisać głupoty to daruj i nie śmieć.
0
W związku, że odpaliłem Xboxa po pół roku stania co polecacie do zagrania? Dodam, że kiedyś był ze mnie niezły no life,ale przeszło mi to do tego stopnia, że 2x w roku w coś zagram. Gry które przypadły mi do gustu to wszystkie GTA, Hitman, skończyłem też RDR2, wiele części CODa, MOH, Fify, Forza 5, NFS, teraz nadrabiam Battlefieldy i tego typu gry mnie właśnie interesują. Kompletnie nie leżą mi jakieś fantasy i tego typu cuda. Co polecilibyście do ogarnia?
0
@DonMatteo901 a co tam ma jakąś inną w porze może? Xd
0
@wawrzyn1 nie no żona miała operacje a ja w robocie wziąłem opiekę na nią. Lekarz to wypisuje przysługuje 14 dni w roku i płatne 80%
4
I cyk 14 dni opieki na żonę w robocie, teraz niech się kierownik malarz wypcha.
2
HD strasznie musi tam od środka rozdupcac jak chcą się wyżalić na stronie a ta nie działa xd
15
El fujarek szedł spać, ale przypomniał sobie, że gra Barca i musial wstac postawić stronę, bo na pewno wywaliło serwer.
2
Nie no ferrana musi teściu bić nie ma innej opcji.
0
Dwaj praktykanci weszli fati ferran.
0
El Jarek fujarek no nie wygłupiaj się, wyłączył stronę no... Xd
0
500 ups to najpiękniejsze co mozna zobaczyć. Ból dupsk sięga zenitu xd
2
Hehehehe Visca el Majorka!
2
Paulista jak już miał taki zamiar to w jaja walić a nie po ochraniaczach.
14
Vincjusz gdy sie urodził xd
https://m.jbzd.com.pl/obr/2569206/ale-brzydkie
2
Godzina oglądania Brzydkiegocjusza wystarczy.
3
Valencia poziom 0 gry.
3
Piłkę wypuścił na 20 metrów, ale bramkarz za tępy spokojnie by dobiegł.
0
Drewniak trafił
0
Drewniana Anka.
3
@Fake69 niska patrząc, że takie pieniądze zarabiają młodziki a doświadczenie w cenie w każdej branży. Według mnie i tak chłop lepszy od Roberto.
0
Vinicjusz - ble ble ble, ble ble ble, ble, ble ble, ble ble ble.
4
Vinicjusz se może klocka co najwyżej postawić.
1
Ale rozklepali wow
0
O nie stekajacy komentator
0
Lewy łokieć teraz stempel, dobrze mu idzie xd
1
Grunt, że teraz Madryt musi wygrać i chociażby się zesrał to liderem nie będzie. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.