0

@Faro Tylko zanim zaczęli tak grać poszło kupę milionów, pep stworzył drużynę, ale miał za co. Do nas nikt nie przyjdzie za owocowe czwartki i kartę sportowa. Biedni jesteśmy i tyle.

17

W City to każde najtrudniejsze podanie idzie w pole karne jakby wierzyli, że z każdej sytuacji idzie bramkę wsadzić, u nas to 30 prób wyjścia na pozycję i zawahanie czy podac, ale po co lepiej nie ryzykowac, bo by trzeba było za piłka znowu biegać.

0

Pokażcie gębę tych kanow i innych mulerow.

0

Nasi z tlenem by nie dali rady.

2

Sprzedam podróbkę koszulki Lewego, wstyd to drewno w szafie trzymać.

1

Wygranie ligi tymi kasztanami to mega sukces.

0

@Benz Anthony jest niższy lepiej stoi na nogach raphinie poniewieraja jak lalka

0

Problem dryblingu Raphinii jest taki, że on się zatrzymuje i wtedy miesza nogami a nie ma odpowiedniej szybkości. Powinien to robić gdy biegnie na pełnej a nie staje w miejscu zastanawia się i nagle traci piłkę.

1

Spieprzyliście mi święta.

0

O której mecz w środę? Na tvp sport widnieje 20

0

Garcia za Biszkopta?

3

Messi swego czasu nie mógł zostać, bo prawo nie pozwalało w Hiszpanii obniżyć pensji pracownika o jakieś 50% był jakiś artykuł o tym nie pamiętam dokładnie. To teraz zobaczymy jego miłość do klubu czy do pieniędzy, których mu już raczej nie zabraknie. Może pograć z 2 lata w Barcy, później i tak wybierze jakiś klub który da mu chory kontrakt i sobie jeszcze dorobi ala płaczek z Portugalii.

1

@MesQueUnClub_87 note 20 ultra 6.9 " dla mnie w sam raz :)

0

Mecze reprezentacji Polski nie są stresujące.
https://ibb.co/18KzCC0

3

Jedno słowo, Dramat.

0

@FcBarcelonaFanMSN nie, ale gorzej jak masz małego xd

1

Znowu biedaki muszą do jaskini xd

0

Vaaaaaamoooosssssssss!!!

3

Całe szczęście, bo w ogóle nie zasłużyli

0

Dajta spokój kto to widziol

0

Dzisiaj Camp Nou plus Araujo niszczą psyche Vinicjuszowi!

0

@Kondziubarca Niektórzy tak twierdzą, według mnie rytm ważniejszy

0

Granie co tydzień to nic dobrego coś czuję, że braknie naszym rytmu w niedzielę.

0

@dorszyk22 kupisz na allegro zrobi zdjęcie i dostaniesz je na telefon

6

Ale co Ernesto się pocieszył przy golu na 1:1 to jego xd

35

Strona prześcieradeł działa jak mózg eljarka i muniaka, czyli w ogóle nie działa.

2

Dopiero teraz przelewy dochodzą czy co xd

1

Barcelona a nie ma prostopadłych piłek bądź za obronę, nie pojęte to jest.

0

Łonianki się zmęczyły to już będzie z górki.

1

@Fenelon wyglądają jak w kosmosie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?