Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Tylko zanim zaczęli tak grać poszło kupę milionów, pep stworzył drużynę, ale miał za co. Do nas nikt nie przyjdzie za owocowe czwartki i kartę sportowa. Biedni jesteśmy i tyle.
17
W City to każde najtrudniejsze podanie idzie w pole karne jakby wierzyli, że z każdej sytuacji idzie bramkę wsadzić, u nas to 30 prób wyjścia na pozycję i zawahanie czy podac, ale po co lepiej nie ryzykowac, bo by trzeba było za piłka znowu biegać.
0
Pokażcie gębę tych kanow i innych mulerow.
0
Nasi z tlenem by nie dali rady.
2
Sprzedam podróbkę koszulki Lewego, wstyd to drewno w szafie trzymać.
1
Wygranie ligi tymi kasztanami to mega sukces.
0
@Benz Anthony jest niższy lepiej stoi na nogach raphinie poniewieraja jak lalka
0
Problem dryblingu Raphinii jest taki, że on się zatrzymuje i wtedy miesza nogami a nie ma odpowiedniej szybkości. Powinien to robić gdy biegnie na pełnej a nie staje w miejscu zastanawia się i nagle traci piłkę.
1
Spieprzyliście mi święta.
0
O której mecz w środę? Na tvp sport widnieje 20
0
Garcia za Biszkopta?
3
Messi swego czasu nie mógł zostać, bo prawo nie pozwalało w Hiszpanii obniżyć pensji pracownika o jakieś 50% był jakiś artykuł o tym nie pamiętam dokładnie. To teraz zobaczymy jego miłość do klubu czy do pieniędzy, których mu już raczej nie zabraknie. Może pograć z 2 lata w Barcy, później i tak wybierze jakiś klub który da mu chory kontrakt i sobie jeszcze dorobi ala płaczek z Portugalii.
1
@MesQueUnClub_87 note 20 ultra 6.9 " dla mnie w sam raz :)
0
Mecze reprezentacji Polski nie są stresujące.
https://ibb.co/18KzCC0
3
Jedno słowo, Dramat.
0
@FcBarcelonaFanMSN nie, ale gorzej jak masz małego xd
1
Znowu biedaki muszą do jaskini xd
0
Vaaaaaamoooosssssssss!!!
3
Całe szczęście, bo w ogóle nie zasłużyli
0
Dajta spokój kto to widziol
0
Dzisiaj Camp Nou plus Araujo niszczą psyche Vinicjuszowi!
0
@Kondziubarca Niektórzy tak twierdzą, według mnie rytm ważniejszy
0
Granie co tydzień to nic dobrego coś czuję, że braknie naszym rytmu w niedzielę.
0
@dorszyk22 kupisz na allegro zrobi zdjęcie i dostaniesz je na telefon
6
Ale co Ernesto się pocieszył przy golu na 1:1 to jego xd
35
Strona prześcieradeł działa jak mózg eljarka i muniaka, czyli w ogóle nie działa.
2
Dopiero teraz przelewy dochodzą czy co xd
1
Barcelona a nie ma prostopadłych piłek bądź za obronę, nie pojęte to jest.
0
Łonianki się zmęczyły to już będzie z górki.
1
@Fenelon wyglądają jak w kosmosie