Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie ma co patrzeć na Real, bo oni już ledwo mecze przepychają a z tym składem w połowie zezonu to już będą na deskach.
1
Jude ma więcej goli czy symulek?
0
Te madryczoki to chyba głównie ćwiczą miękkie nóżki i leżenie na trawie. Przychodzi nowy chłop i nagle kładzie się jakby czucie nóg stracił, obrzydliwe patałachy jeszcze mają najwięcej do gadania odnośnie sędziowania i symulek.
3
Dobrze ferrari. Niestety zwalicie wyścig jak zwykle.
0
W sumie nie dziwię się redbulowi nie ma co opierać się na Perezie jak on jeździ jak ciota.
0
@SeWo77 Perez to placek
0
0 rozwoju zespołu, Xavi nadaje się na leszczy a nie Barcelonę.
0
@gurales Jak aparat w tym budżecie to tylko iphone, wyrwiesz już iphone 11, mówimy o uzuwce.
Sam nigdy nie byłem za tymi urządzeniami, ale teraz kupiłem żonie 12 pro max i na prawdę robi ładne zdjęcia.
5
Lubię to dymanie Realu przez mekambe, on czeka aż nam się finanse poprawia mówię wam. Wtedy będzie dopiero Real wydymany.
45
Przecież Enrique specjalnie rozdupca psg dla Barcy, nic nie kumacie.
24
Neymar to skok jakościowy o 50% w ataku a wy stekacie, bo nie ma hajsu jakby to były wasze eurasy.
0
Gerard Romero jest jak Natalia Janoszek.
0
Dembele specjalnie trenuje, bo psg chce mieć pewnośc, że się nie połamie.
0
@Chaoss 10 kółek prawie 9s straty, cienias i tyle.
2
Perez jest cienki i tyle w temacie, verstappen jedzie innymi liniami widac w nim charakter prawdziwego kierowcy. Perez przed boxem potrafił jakoś jechać, ale widząc Maxa w lusterku po prostu się zesrał, taki z niego kierowca.
1
Dest, Alonso, Roberto, Ferran, Garcia, jakiś młodzik strzela Realowi 2 bramy. Czy do was to dociera? Przecież jakby taki skład wyszedł normalnie byśmy Xaviego zjedli i wysrali jednocześnie.
0
Chciało mi się już trochę wczoraj spać jak zaczynal się mecz, ale te prześcieradła tak grzeją, że momentalnie upocilem się z emocji i później nie mogłem zasnąć.
0
@karszun no tak dali mu taczkę, bo liczy się tylko mistrzostwo Maxa a nie konstruktorów.
1
Auto to nie wszystko patrząc na Pereza to redbull wydaje się przeciętny, także nie odbierajcie Maxowi co jego.
38
Nie oglądałem meczu, tylko skrót teraz i czytam te wypociny tutaj i jak kur tak skamlacie w życiu, czy w robocie, to współczuję tym co muszą was słuchać.
0
Ferrari xd.
0
@pioz123 zdj bagażnika z Chorwacji daj
0
@FCB_dimiC na co masz alergie? Mam od dziecka czyli z 15 lat, wiec mogę pomóc.
0
@BorzyKrzys kup sobie lusterko do roweru
0
@Hasszz jakie fuj piękna natura xd
0
@tristan87 zobacz na cień po przybliżeniu jakiś Janusz nosacz?
0
Ach te influencerki, gdzie ten las jest wie ktoś?
https://ibb.co/BPtKGqs
6
Trzeba czekać na wiadomości o 19.30 tam przekażą jedyne prawdziwe treści.
1
Podejdzie Alba i się zesra xd
0
@abram3k chyba zgon