Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze City strzeliło gola tym cieszącym pajacem militao. Miód.
3
Spuście z podniety bo od 80 real wsadzi 3 i się zesramy tu wszyscy.
0
Ale gwałt. Ale pamiętajmy co było zeszłego roku.
9
Później jedna kontra i madryczoki win fartem jak zawsze
0
@pt9 ponad milion za coś takiego to tanio?
3
Asspanyol. Visca el Barca!
0
@Kuba_1 dobrze, że pokazują to świadczy że jeszcze są normalni faceci na świecie. Ty najwidoczniej wolałbyś dupe Messiego xd
0
Bożydar łoker xd Chuck Norris może buhahahahha
0
Spier z roboty (z resztą jak zwykle) City nie zawiedz mnie.
15
@Lionel_Messi10 jeden mały drugi większy. Tak to będzie wyglądało.
0
Wróciłem na ostatnie 20 minut, było co wcześniej oglądać?
0
@Matan_Zajcev haland trafia w piłkę i bramkę a temu drewnu piłka odskakuje jak trampkarzowi.
1
Lewa to porażka mimo gola, niech poćwiczy baciate drewniak.
1
Miałem oglądać już żałuję, co tam się dzieje? Katalonia po prostu leje prześcieradła xd
1
Można już stworzyć na youtube kompilację skilsow Yamala po tym meczu.
0
Lewy zazdrosny o baciate Anki też zaczął kręcić.
0
@Maynard666 przynajmniej ma wzrost a Eric mały a babole i tak sadzi.
1
@pikass14 @VegetaPolska poczula inna upieczoną kiełbasę?
0
Cos tu o Lewandowskiej nie jestem w temacie. Można streszczenie?
0
Och niemieckie gęby opadły.
1
Nie lubiane Niemcy dziś w ryk. Uj z szejkami Niemcy to Niemcy.
0
Oby pojawił się ktoś za Raphinie i posadził tego placka na ławie, może zrozumie że jest słaby i że z Brazylii to ma tylko kolor.
0
Dostosowali się poziomem na szczęście
1
Xavi stworzył rodzinę która się nie lubi xd
2
Narzekacie na brak wyników w Europie za lige tymi drewnami co jednej prostopadłej piłki nie potrafią podać to jest sukces na skalę światową.
0
Wychodzi sielskie życie w Barcelonie, obiadki w klubie i brak siłowni. Myślą że w kółeczku klepaniem osiągną cookolwiek.
7
Damian to parszywa gęba jak vinicjusz mogli by razem związek stworzyć.
2
Z tego będzie mem xd
0
Xavi ty im nie klaskaj tylko wal w łeb w przerwie.
0
Ter Stegen drybling lepszy od Raphini?