Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Guiu z wyglądu jak Alonso, ale szybszy i zwinniejszy.
1
@Lionel_Messi10 czekałem na Kounde w ciuchach od jacykowa, ale się zawiodłem.
4
@IronSanHybrid podpal ten złom
0
W sumie nie zwróciłem uwagi, czy paliwo poszło w górę?
1
40 mln kraj i żeby 11 kopaczy nie było, którym piłka się od piszczela na 3 metry nie odbija to jest niepojęte.
2
Apropo wyborów
1
@Luciano99 mogła dostać zawału, Twoje dni są policzone.
0
Komentarz usunięty
2
Wczoraj Alonso i Roberto grający nie wiadomo gdzie, to już dla mnie za dużo mózg mi eksplodował.
4
@kuz samolot wypadkowosc 1na11 milionów lotów, prędzej ze schodów spadniesz. Akurat start jest najprzyjemniejszy.
1
@Comentateiro widać, że nigdzie nie byłeś.
0
Żeby z 5 dostali pieprzeni symulanci co chwilę leżą.
0
@taxky w jaki sposób trują? Jest bardzo europejsko, nikt nic nie truje. Jedynie hotelowy typ od masażu przez pierwsze dwa dni próbował zachęcić do tego ich hamanu czy jak to się zwie.
1
@Faro Okolice Alanyi
1
@Joe_Barbaro Dzięki, niestety końcówka i trzeba wracać do naszego wypizd....
1
@gumaz żona my friend :)
9
Pozdro z Tureckiego Miami :)
https://ibb.co/bLJ43mp
0
Dajcie gole, bo jestem u kebabów i nic tu nie śmiga
0
@Jonyx pobzykaj, później będzie coraz gorzej xd
1
Dali dziadowi milionów od groma a mi dali by tylko z jednego a grali by tak samo.
0
@paweldunajecfcb play abonament 25zl internet 20gb wszystko bez limitu.
0
Chciałem żeby nie trafil, żeby go tam wygwizdali drewniaka co ma do wszystkich pretensje. Może to jakiś krewny mentala?
1
Po o oglądacie tych nieudaczników? Szkoda czasu litosci. Więcej emocji mam na klopie.
0
Rozdupienie 2 ferrari to by było
0
Dublet Redbulla? Co za sieroty w tym ferrari siedzą!
1
U nas nie będzie strzelał, bo nikt mu nie poda prostopadlej :)
5
Nie ma co patrzeć na Real, bo oni już ledwo mecze przepychają a z tym składem w połowie zezonu to już będą na deskach.
1
Jude ma więcej goli czy symulek?
0
Te madryczoki to chyba głównie ćwiczą miękkie nóżki i leżenie na trawie. Przychodzi nowy chłop i nagle kładzie się jakby czucie nóg stracił, obrzydliwe patałachy jeszcze mają najwięcej do gadania odnośnie sędziowania i symulek.
3
Dobrze ferrari. Niestety zwalicie wyścig jak zwykle.