0

Ten Guiu z wyglądu jak Alonso, ale szybszy i zwinniejszy.

1

@Lionel_Messi10 czekałem na Kounde w ciuchach od jacykowa, ale się zawiodłem.

4

@IronSanHybrid podpal ten złom

0

W sumie nie zwróciłem uwagi, czy paliwo poszło w górę?

1

40 mln kraj i żeby 11 kopaczy nie było, którym piłka się od piszczela na 3 metry nie odbija to jest niepojęte.

2

Apropo wyborów

1

@Luciano99 mogła dostać zawału, Twoje dni są policzone.

0

Komentarz usunięty

2

Wczoraj Alonso i Roberto grający nie wiadomo gdzie, to już dla mnie za dużo mózg mi eksplodował.

4

@kuz samolot wypadkowosc 1na11 milionów lotów, prędzej ze schodów spadniesz. Akurat start jest najprzyjemniejszy.

1

@Comentateiro widać, że nigdzie nie byłeś.

0

Żeby z 5 dostali pieprzeni symulanci co chwilę leżą.

0

@taxky w jaki sposób trują? Jest bardzo europejsko, nikt nic nie truje. Jedynie hotelowy typ od masażu przez pierwsze dwa dni próbował zachęcić do tego ich hamanu czy jak to się zwie.

1

@Faro Okolice Alanyi

1

@Joe_Barbaro Dzięki, niestety końcówka i trzeba wracać do naszego wypizd....

1

@gumaz żona my friend :)

9

Pozdro z Tureckiego Miami :)
https://ibb.co/bLJ43mp

0

Dajcie gole, bo jestem u kebabów i nic tu nie śmiga

0

@Jonyx pobzykaj, później będzie coraz gorzej xd

1

Dali dziadowi milionów od groma a mi dali by tylko z jednego a grali by tak samo.

0

@paweldunajecfcb play abonament 25zl internet 20gb wszystko bez limitu.

0

Chciałem żeby nie trafil, żeby go tam wygwizdali drewniaka co ma do wszystkich pretensje. Może to jakiś krewny mentala?

1

Po o oglądacie tych nieudaczników? Szkoda czasu litosci. Więcej emocji mam na klopie.

0

Rozdupienie 2 ferrari to by było

0

Dublet Redbulla? Co za sieroty w tym ferrari siedzą!

1

U nas nie będzie strzelał, bo nikt mu nie poda prostopadlej :)

5

Nie ma co patrzeć na Real, bo oni już ledwo mecze przepychają a z tym składem w połowie zezonu to już będą na deskach.

1

Jude ma więcej goli czy symulek?

0

Te madryczoki to chyba głównie ćwiczą miękkie nóżki i leżenie na trawie. Przychodzi nowy chłop i nagle kładzie się jakby czucie nóg stracił, obrzydliwe patałachy jeszcze mają najwięcej do gadania odnośnie sędziowania i symulek.

3

Dobrze ferrari. Niestety zwalicie wyścig jak zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?