Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już stekaja dzieci, bo madryczoki wygrywają. Przypomnijcie sobie ile razy zwalniali trenera w tym sezonie, nazywali go betonem i odsyłali na emeryturę. Jeszcze grają z sędziami dzięki tvp madryt a i tak wdupia jeszcze nie raz z najsłabszymi.
Edit. Jeszcze jedno, przypomnijcie sobie kto ligę w ostatnich latach wygrywa częściej, że nagle uważacie ten biały klubik za jakiś wspaniały w lidze.
0
Włączyłem, sorry.
2
Idiotyczne artykuły, faktycznie pokazuje w PSG jakie to 0. A dodatku i u nas dawno by był na l4.
3
W środę la liga w piątek grają w Dallas co za chory klub.
0
Odkąd Tusk rządzi Barca lami, factos :)
2
Skrzydłowy musi być szybki to nawet bez dryblingu ucieknie, a ten kaleka na R dostaje pilke i się zatrzymuje.
0
Raphinia piłkarz dno
1
Że nie bardzo jest kogo wziąć za wuefiste to może tutaj jakiegoś fachowca znajdziemy? Przecież tu expert poprawia experta, ba tutaj nawet by trenera inżyniera po cambridge znalazl!
0
Na Polsacie skrót oglądam a tam lamine jamanal hahaha jakiś jamajczyk?
0
Jedyna nadzieja, że za 2 miesiące albo coś odpali, albo gówno cześć.
0
@Culer9002 rozmowa z Tobą to kpina
1
Nie zdarzyłem się ucieszyć
0
@Culer9002 Ty zdrowy?
0
Rasista pedri faluje czarnego.
0
Kto ma się nas bać jak każdy nas może zlać :)
3
Nawet jakbym zamknął oczy to Balde i tak pójdzie na lewo xd
0
Romeu to łysy z Brazzers, ale tamten przynajmniej dobrze ruch... Tego naszego rucha...ą z każdej strony.
1
To nie czerwo kyrje erejson. Głupi podpalony sędzia
5
Obserwuję ciągle wbiegajacego Fermina, Ferrana, lewego za linie obrony i kur nikt, nikt nie zagra piłki góra za obronę, to jest chore. Kiedyś taki Messi sadzil takie co parę minut z resztą pomocy i non stop były z tego groźne sytuację. Teraz wszystko ślepe, albo nie potrafi.
5
Nawet takie ogóry nas klepią, mają lepszy pressing są szybsi. Nie wiem kur o co tu chodzi
1
Bądźmy poważni to hańba dla klubu
0
Kupujcie Hue Hue
https://allegro.pl/oferta/gra-ps5-grand-theft-auto-vi-gta-6-pl-nowa-premiera-2025-przedsprzedaz-14837277390
0
Najlepsze że Garcia wieczny wylew grał przeciwko nam xd.
0
Laporta mówil że idą po ligę mistrzów ????????????
1
Dobrze ze żona napierała na bunga bunga zamiast oglądania tego gow... To chociaż ja skorzystałem.
3
@pluszek to nie głupota to bieda.
6
To ten moment gdzie w 2025 trzeba mieć odłożone parę tysi na konsole i gta :)
0
Najlepszy komentarz pod obradami
"sprzedam BMW e46 do zgruzowania xd"
0
@Blantozaur teraz jest moda na trzymanie wszystkiego,wiec może uwierzą nawet w żyrafę.
0
Kuźwa z roboty dzisiaj trzeba zwiać, trzeba wymyślić jakaś ciekawa historie.