3

Już stekaja dzieci, bo madryczoki wygrywają. Przypomnijcie sobie ile razy zwalniali trenera w tym sezonie, nazywali go betonem i odsyłali na emeryturę. Jeszcze grają z sędziami dzięki tvp madryt a i tak wdupia jeszcze nie raz z najsłabszymi.
Edit. Jeszcze jedno, przypomnijcie sobie kto ligę w ostatnich latach wygrywa częściej, że nagle uważacie ten biały klubik za jakiś wspaniały w lidze.

0

Włączyłem, sorry.

2

Idiotyczne artykuły, faktycznie pokazuje w PSG jakie to 0. A dodatku i u nas dawno by był na l4.

3

W środę la liga w piątek grają w Dallas co za chory klub.

0

Odkąd Tusk rządzi Barca lami, factos :)

2

Skrzydłowy musi być szybki to nawet bez dryblingu ucieknie, a ten kaleka na R dostaje pilke i się zatrzymuje.

0

Raphinia piłkarz dno

1

Że nie bardzo jest kogo wziąć za wuefiste to może tutaj jakiegoś fachowca znajdziemy? Przecież tu expert poprawia experta, ba tutaj nawet by trenera inżyniera po cambridge znalazl!

0

Na Polsacie skrót oglądam a tam lamine jamanal hahaha jakiś jamajczyk?

0

Jedyna nadzieja, że za 2 miesiące albo coś odpali, albo gówno cześć.

0

@Culer9002 rozmowa z Tobą to kpina

1

Nie zdarzyłem się ucieszyć

0

@Culer9002 Ty zdrowy?

0

Rasista pedri faluje czarnego.

0

Kto ma się nas bać jak każdy nas może zlać :)

3

Nawet jakbym zamknął oczy to Balde i tak pójdzie na lewo xd

0

Romeu to łysy z Brazzers, ale tamten przynajmniej dobrze ruch... Tego naszego rucha...ą z każdej strony.

1

To nie czerwo kyrje erejson. Głupi podpalony sędzia

5

Obserwuję ciągle wbiegajacego Fermina, Ferrana, lewego za linie obrony i kur nikt, nikt nie zagra piłki góra za obronę, to jest chore. Kiedyś taki Messi sadzil takie co parę minut z resztą pomocy i non stop były z tego groźne sytuację. Teraz wszystko ślepe, albo nie potrafi.

5

Nawet takie ogóry nas klepią, mają lepszy pressing są szybsi. Nie wiem kur o co tu chodzi

1

Bądźmy poważni to hańba dla klubu

0

Najlepsze że Garcia wieczny wylew grał przeciwko nam xd.

0

Laporta mówil że idą po ligę mistrzów ????????????

1

Dobrze ze żona napierała na bunga bunga zamiast oglądania tego gow... To chociaż ja skorzystałem.

3

@pluszek to nie głupota to bieda.

6

To ten moment gdzie w 2025 trzeba mieć odłożone parę tysi na konsole i gta :)

0

Najlepszy komentarz pod obradami
"sprzedam BMW e46 do zgruzowania xd"

0

@Blantozaur teraz jest moda na trzymanie wszystkiego,wiec może uwierzą nawet w żyrafę.

0

Kuźwa z roboty dzisiaj trzeba zwiać, trzeba wymyślić jakaś ciekawa historie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?