0

Wszyscy leją z Barcelony a na dodatek złego jeszcze ten Kounde
https://www.tiktok.com/@paikounkoin224/video/7374410395185925409?_t=8mmgLSfqSfI&_r=1

0

@karci0 a to nie jest tak, że bank go płaci?

3

Fakty są takie, że jak biały ma białe zęby to jest rasizm a jak czarny ma białe to jest wszystko pikabelo.

0

Ale moda na sukces w tej Barcelonie

8

@Chucky czekac, aż wpier.... mu jej mąż.

2

@FCB_dimiC ale za fizyczna już płaci a wirtualna free

2

@ranger3120 aplikacja na telefon w której masz wirtualna kartę.

4

@ranger3120 wygląda jakby zastanawiała się gdzie jej amigos i kiedyś to było.

1

@Zoker biedy nie widać a w klubowej kasie 0

2

Borusia to dobry team i może nawet ma szansę, będziemy jak zawsze kibicować każdemu kto gra przeciwko realowi, ale w okolicy 80'+ wiecie, że wszystko szlak trafi.

0

@Roobo był wylew, ale z przebiegu meczu byli lepsi. Bayern się zesrał jak my zazwyczaj

6

Skończcie płakać. Te pajace były lepsze i tyle. Nie trawie ich, ale kur mają to coś.

6

Wyobraźcie sobie ze nie ma varu xd

0

Dzisiaj klątwa harrego dopadnie baja niestety.

3

Embepaje, mambepaje, mekambe, mambeppe, którego to Real bierze wreszcie?

1

Dziś obejrzę mecz, mimo że wiadomo jak się skończy, jednak nadzieja zawsze jest, ale na pewno i tak się wkur... e jak zwykle.

0

Tak to jest jak się bramkarzowi podaje zamiast strzelać.

1

Dembele się strasznie w psg zmienił
https://vm.tiktok.com/ZGex5jgK7/

0

Wszystko wina rudego, przynajmniej mają na kogo zwalić.

4

Przynajmniej City ich wypompuje przed niedzielą

0

Szybki Łukasz z pełnymi gaciami wszedł

0

@Murazor bo był z nimi a przeciwko jakby piłki nie dotknął było by inaczej

3

Nasze pedriki, franiki i gundogany by nie nadążyly za graczami City.

4

To jak City panuje nad piłka, jaka wymiennosc pozycji w ogóle utrzymanie przy piłce, niepojęty poziom.

1

Odpadlismy, bo laporty się pieniądze nie trzymają :)

1

@Sulimo zamiast chudemu dać się najeść to jeszcze grubemu dają xd

0

@FcPortoFan1999 ja bym wziął na żądanie, obstrukcja i bajlando

0

@BorzyKrzys właśnie tak brzmią Janusze, których piecze dupsko, bo ktoś zbił hajs. Takie typowo polskie.

2

Peszko już z gorzałe wiezie

2

Piątek nie osral się we wtorek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?