Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy leją z Barcelony a na dodatek złego jeszcze ten Kounde
https://www.tiktok.com/@paikounkoin224/video/7374410395185925409?_t=8mmgLSfqSfI&_r=1
0
@karci0 a to nie jest tak, że bank go płaci?
3
Fakty są takie, że jak biały ma białe zęby to jest rasizm a jak czarny ma białe to jest wszystko pikabelo.
0
Ale moda na sukces w tej Barcelonie
8
@Chucky czekac, aż wpier.... mu jej mąż.
2
@FCB_dimiC ale za fizyczna już płaci a wirtualna free
2
@ranger3120 aplikacja na telefon w której masz wirtualna kartę.
4
@ranger3120 wygląda jakby zastanawiała się gdzie jej amigos i kiedyś to było.
1
@Zoker biedy nie widać a w klubowej kasie 0
2
Borusia to dobry team i może nawet ma szansę, będziemy jak zawsze kibicować każdemu kto gra przeciwko realowi, ale w okolicy 80'+ wiecie, że wszystko szlak trafi.
0
@Roobo był wylew, ale z przebiegu meczu byli lepsi. Bayern się zesrał jak my zazwyczaj
6
Skończcie płakać. Te pajace były lepsze i tyle. Nie trawie ich, ale kur mają to coś.
6
Wyobraźcie sobie ze nie ma varu xd
0
Dzisiaj klątwa harrego dopadnie baja niestety.
3
Embepaje, mambepaje, mekambe, mambeppe, którego to Real bierze wreszcie?
1
Dziś obejrzę mecz, mimo że wiadomo jak się skończy, jednak nadzieja zawsze jest, ale na pewno i tak się wkur... e jak zwykle.
0
Tak to jest jak się bramkarzowi podaje zamiast strzelać.
1
Dembele się strasznie w psg zmienił
https://vm.tiktok.com/ZGex5jgK7/
0
Wszystko wina rudego, przynajmniej mają na kogo zwalić.
4
Przynajmniej City ich wypompuje przed niedzielą
0
Szybki Łukasz z pełnymi gaciami wszedł
0
@Murazor bo był z nimi a przeciwko jakby piłki nie dotknął było by inaczej
3
Nasze pedriki, franiki i gundogany by nie nadążyly za graczami City.
4
To jak City panuje nad piłka, jaka wymiennosc pozycji w ogóle utrzymanie przy piłce, niepojęty poziom.
1
Odpadlismy, bo laporty się pieniądze nie trzymają :)
1
@Sulimo zamiast chudemu dać się najeść to jeszcze grubemu dają xd
0
@FcPortoFan1999 ja bym wziął na żądanie, obstrukcja i bajlando
0
@BorzyKrzys właśnie tak brzmią Janusze, których piecze dupsko, bo ktoś zbił hajs. Takie typowo polskie.
2
Peszko już z gorzałe wiezie
2
Piątek nie osral się we wtorek