Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gramy jak za xaviego, sperman na ławę, bo oczy krwawią.
0
U flicka da się zauważyć że z kontry idą na pełnej.
0
Te gerardy to od razu widać, że nie ten poziom
0
Ter stegen miał do wyboru huragan hansi i jakiegoś Hitlera czy jak mu tam, wybrał bezpiecznie przegrał mecz uratował życie.
1
Chłop co bezczesci nr 10
4
Stegen boi się, bo Monaco trenuje Hitler
6
Braknie im pary, ławki nie ma. Ciezko winić piłkarzy za to jeżeli tego nie wygrają czy zremisują, jednak popełniają błędy techniczne których im nie można wybaczyć.
0
Dobrze ze jest Messi
0
@DragonxNF polski na 65 "
1
Jak dziś zagramy dobry mecz ze zwycięstwem to dopiero uwierzę, że to może się udać.
17
Real ma ta przewagę, że choćby się ilu tam nie wysypało, to wystarczy im tylko jeden do karnych.
1
Patrze i nie wierzę, my gramy w lidze mistrzów w czwartek lol
0
@kanver_ telewizja internetowa to uczciwa opcja
0
@kanver_ nie, napisz na priv
0
@PatrykBarca co ma tv do meczu Barcy? Myślisz, że ci puszcza na lokalnych kanałach?
0
@mrboom To nie to samo co na dużym ekranie
1
Czeka człowiek 2 tygodnie na mecz to se baba wymyśliła wakacje teraz i jak ja mam dokonać wyboru?
0
@Linnox choćbyś nie wiem jak się starał bracie, ostatnia kropla i tak wpadnie w gacie.
1
@Kapitan hawkhawk ten ewidentnie nie daje się nabrać na małpiszona
20
Przecież to wszystko dzięki dentyście, zapomniałem że mieli ogarnąć zęby. Chyba, że flick im zagroził, że będą mieli ale wybite jak nie będą zapi..
3
Flick mówił, że jest zadowolony z kadry on juz wiedział przed sezonem, że oni potrafią grać.
6
Mnie zastanawia co oni robili w presezonie, że nagle tak zapieprzają kiedy zawsze brakowało im pary. Chyba, że flick przed meczem wali im jakieś strzykawy w dup... i dostają takiej mocy :)
0
Nauczyli się w prostopadle what the fu
..
2
Wyrwa dziś bramkę jo jebe xd
1
@R10marquez jestem żonaty :)
2
@mordini123
F1
Barca
Wino
Sex
1
Nie ma krosa nie ma gry
0
@Zoker nie wiem to tekst ze Świata według kiepskich :)
8
De jong ma boloka, kapusta trzeba obłożyć.
5
Vinicjusz walczy z rasizmem i dlatego ptak zesrał mu się na biało na głowę.