Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Klasa piłkarz wygrał człowiek a nie ten pies co by pajaca z siebie nawet tam robił.
11
Piłkarz, który gra świetnie, ale na boisku nie zachowuje się fair play, sędziuje, rozdaje kartki, gestykuluje i prowokuje rywali, obraża sędziów skarżąc się przy okazji jakim to jest biednym i prześladowanym, po prostu nie zasługuje na taki splendor i chwałę. Oprócz boiskowego mistrzostwa należy również być sportowym przykładem człowieka. Nie cwaniaka z brylantem w uchu i szmaragdami w bransolecie zegarka.
14
Na następnym klasyku wystarczy że Gavi poddymi na starcie do Vincjusza, żeby powiedział gdzie ta złota piłkę trzyma co się nią chwalił na bernabeu i chłop spalony w meczu, psycha siada od razu.
12
Gavi to się chyba turla ze śmiechu hahahah. Na następnym klasyku powinien go zapytać gdzie trzyma tą złota piłkę o której mówił.
0
Następny klasyk już na camp nou?
4
Gavi to chyba nas rozumie w kwestii płaczka z 7 na plecach, bo pod koniec musiał mu tam pocisnąć coś i na paluszkach 4 pokazac
1
Oglądam powtórkę i jestem pełen podziwu jak lamine odchodzi z piłką na pierwszych metrach. Chłopak będzie jeszcze szybszy, ma dopiero 17 lat.
8
Na eleven 2 druga połowa i gwałt na tych plackach
0
Ciekawe co tam eleven ogłosi za prawa. Może la liga tylko u nich?. Niby ma być coś dużego mówili.
0
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 3@Janas11224 3 dni wolnego i nie trzeba im rotacji.
0
Widać każdy z domu kawałek prześcieradła przyniósł
0
@Edii7777 No właśnie gra gówno od dłuższego czasu. Nawet za xaviego mieliśmy przebłyski ładniejszej gry im się to zdarza raz na 20 meczów.
5
@Edii7777 jakiej formie? Real gra gówno od początku sezonu i ledwo przepycha mecze jednym golem i nie zmieni tego, że borussia zesrała się metr przed kiblem w drugiej połowie.
5
Raphinia jedyny cygan którego kochamy.
1
Mogę iść spać spełniony, grunt że morale będą mieli wysokie na te Madrycie rzygi.
0
Penia łapie tylko piłki lecące za bramkę, wtedy ma pewność, że nie puści babola xd
0
Dobrze ze wszedł placek Sane
0
Całym spocony z emocji!
3
Ja już noszę z radosci po mieszkaniu meble xd
0
Za łatwo! Gad demet
0
Moze być nawet remis z Bayernem byle nie przegrali, żeby w końcu w siebie nasi piłkarze uwierzyli. Wtedy będzie już z górki, a wlasnie brakuje im zaznaczenia obecnosci w LM z topowymi zespołami.
1
Sewilla wystawiła halanda na bramkę zamiast do ataku to ma
3
Wróciłem o 14 walnęło mnie spanie, teraz pójdę spać o 1 w nocy by znów wstać o 5 i chodzić nietomny, kocham ten stan :/
0
Ma rację po prostu na największe IQ, ale jak zarobić a się nie orobic.
5
Mi się wydaje, że to zaplanowana akcja. Być może przez nirgo i Barcelonę.
0
Kurde Frenkie no co Ty, przecież la bamba wie lepiej.
1
Gramy jak za xaviego, sperman na ławę, bo oczy krwawią.
0
U flicka da się zauważyć że z kontry idą na pełnej.
0
Te gerardy to od razu widać, że nie ten poziom