17

Klasa piłkarz wygrał człowiek a nie ten pies co by pajaca z siebie nawet tam robił.

11

Piłkarz, który gra świetnie, ale na boisku nie zachowuje się fair play, sędziuje, rozdaje kartki, gestykuluje i prowokuje rywali, obraża sędziów skarżąc się przy okazji jakim to jest biednym i prześladowanym, po prostu nie zasługuje na taki splendor i chwałę. Oprócz boiskowego mistrzostwa należy również być sportowym przykładem człowieka. Nie cwaniaka z brylantem w uchu i szmaragdami w bransolecie zegarka.

14

Na następnym klasyku wystarczy że Gavi poddymi na starcie do Vincjusza, żeby powiedział gdzie ta złota piłkę trzyma co się nią chwalił na bernabeu i chłop spalony w meczu, psycha siada od razu.

12

Gavi to się chyba turla ze śmiechu hahahah. Na następnym klasyku powinien go zapytać gdzie trzyma tą złota piłkę o której mówił.

0

Następny klasyk już na camp nou?

4

Gavi to chyba nas rozumie w kwestii płaczka z 7 na plecach, bo pod koniec musiał mu tam pocisnąć coś i na paluszkach 4 pokazac

1

Oglądam powtórkę i jestem pełen podziwu jak lamine odchodzi z piłką na pierwszych metrach. Chłopak będzie jeszcze szybszy, ma dopiero 17 lat.

8

Na eleven 2 druga połowa i gwałt na tych plackach

0

Ciekawe co tam eleven ogłosi za prawa. Może la liga tylko u nich?. Niby ma być coś dużego mówili.

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 3@Janas11224 3 dni wolnego i nie trzeba im rotacji.

0

Widać każdy z domu kawałek prześcieradła przyniósł

0

@Edii7777 No właśnie gra gówno od dłuższego czasu. Nawet za xaviego mieliśmy przebłyski ładniejszej gry im się to zdarza raz na 20 meczów.

5

@Edii7777 jakiej formie? Real gra gówno od początku sezonu i ledwo przepycha mecze jednym golem i nie zmieni tego, że borussia zesrała się metr przed kiblem w drugiej połowie.

5

Raphinia jedyny cygan którego kochamy.

1

Mogę iść spać spełniony, grunt że morale będą mieli wysokie na te Madrycie rzygi.

0

Penia łapie tylko piłki lecące za bramkę, wtedy ma pewność, że nie puści babola xd

0

Dobrze ze wszedł placek Sane

0

Całym spocony z emocji!

3

Ja już noszę z radosci po mieszkaniu meble xd

0

Za łatwo! Gad demet

0

Moze być nawet remis z Bayernem byle nie przegrali, żeby w końcu w siebie nasi piłkarze uwierzyli. Wtedy będzie już z górki, a wlasnie brakuje im zaznaczenia obecnosci w LM z topowymi zespołami.

1

Sewilla wystawiła halanda na bramkę zamiast do ataku to ma

3

Wróciłem o 14 walnęło mnie spanie, teraz pójdę spać o 1 w nocy by znów wstać o 5 i chodzić nietomny, kocham ten stan :/

0

Ma rację po prostu na największe IQ, ale jak zarobić a się nie orobic.

5

Mi się wydaje, że to zaplanowana akcja. Być może przez nirgo i Barcelonę.

0

Kurde Frenkie no co Ty, przecież la bamba wie lepiej.

1

Gramy jak za xaviego, sperman na ławę, bo oczy krwawią.

0

U flicka da się zauważyć że z kontry idą na pełnej.

0

Te gerardy to od razu widać, że nie ten poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?