2

Jak zagramy z Realem i znów dostali by z 5 to chyba bym się zeszczał, beka na 10 lat z nich.

0

Hehehehee huhuhuhj heheheh

1

Penalty, jacobo już po karierze xd

0

@BorzyKrzys ja siedzę na krześle w dodatku pomocnik obok co bym się nie zmęczył, baterie prawie rozładowane od tiktokow i instagramow a prywaciarz jeszcze płaci.

0

Ja tylko chce grać w piłkę
https://vm.tiktok.com/ZNeoMGaGY/

1

A co jeżeli el fujarek to sigma i specjalnie wali o tych negeirach artykuły, bo wie że tam wchodzimy i klikamy i robimy mu zasięgi?

0

Transmituje jakaś tv arsenal city?

0

@Bartula bez kitu xd

2

Ale chaos Gad demet

3

Na Carlo już Biden mówią, hahahha

0

2 obrzydliwe kluby, ale jeden dziś jest pod nas.

0

@Dari0G jak mu nie wjechał w nogę to czerwona?

0

@Pedri16Future myśląca perspektywa bo mekambe uciekł i nie doszło do kontaktu wyprostowana.

0

Asspanjol tego nie wytrzymie.

5

Ten assensio to widać, że tam gotuję się pod kopułą. Madryczoki to chyba mają jakieś specjalne metody karmienia lekami tych wszystkich piłkarzy.

1

To co przez 90 minut jesteśmy kibicami asspanjolu?

2

Ta atalanta mimo wszystko mega gra, mega poukładany zespół bez wielkich nazwisk

0

0

Jesteśmy mocni zadziwiająco fizycznie, ale benfica też mi zaimponowała.

0

@MesQueUnClub96 w końcu neymar idolem

0

Jeszcze di maria pokręci naszymi

0

Wesoły football

0

Szczęsny myśli że przyszedł tu się pobawić.

0

Szczęsny już nie wyjdzie z bramki dziś xd

4

No sędzia bo miałem Cie zniszczyć.

0

Spuchna u to szybko.

0

Doping lepszy jak w Hiszpanii. Vamos!

0

Oni tam bekę mają w realizacji, obstawiają czy jak pokażą błazna to czy będą gwiazdy.

2

Real nie potrafi budować akcji tam same drewniaki grają. Najlepsze jak araby bucza na płaczka. Psycha mu siadzie.

1

Najgorzej w 10 i strata gola dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?