Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zagramy z Realem i znów dostali by z 5 to chyba bym się zeszczał, beka na 10 lat z nich.
0
Hehehehee huhuhuhj heheheh
1
Penalty, jacobo już po karierze xd
0
@BorzyKrzys ja siedzę na krześle w dodatku pomocnik obok co bym się nie zmęczył, baterie prawie rozładowane od tiktokow i instagramow a prywaciarz jeszcze płaci.
0
Ja tylko chce grać w piłkę
https://vm.tiktok.com/ZNeoMGaGY/
1
A co jeżeli el fujarek to sigma i specjalnie wali o tych negeirach artykuły, bo wie że tam wchodzimy i klikamy i robimy mu zasięgi?
0
Transmituje jakaś tv arsenal city?
0
@Bartula bez kitu xd
2
Ale chaos Gad demet
3
Na Carlo już Biden mówią, hahahha
0
2 obrzydliwe kluby, ale jeden dziś jest pod nas.
0
@Dari0G jak mu nie wjechał w nogę to czerwona?
0
@Pedri16Future myśląca perspektywa bo mekambe uciekł i nie doszło do kontaktu wyprostowana.
0
Asspanjol tego nie wytrzymie.
5
Ten assensio to widać, że tam gotuję się pod kopułą. Madryczoki to chyba mają jakieś specjalne metody karmienia lekami tych wszystkich piłkarzy.
1
To co przez 90 minut jesteśmy kibicami asspanjolu?
2
Ta atalanta mimo wszystko mega gra, mega poukładany zespół bez wielkich nazwisk
0
Spodoba wam się
https://vm.tiktok.com/ZNeEDdAmF/
0
Jesteśmy mocni zadziwiająco fizycznie, ale benfica też mi zaimponowała.
0
@MesQueUnClub96 w końcu neymar idolem
0
Jeszcze di maria pokręci naszymi
0
Wesoły football
0
Szczęsny myśli że przyszedł tu się pobawić.
0
Szczęsny już nie wyjdzie z bramki dziś xd
4
No sędzia bo miałem Cie zniszczyć.
0
Spuchna u to szybko.
0
Doping lepszy jak w Hiszpanii. Vamos!
0
Oni tam bekę mają w realizacji, obstawiają czy jak pokażą błazna to czy będą gwiazdy.
2
Real nie potrafi budować akcji tam same drewniaki grają. Najlepsze jak araby bucza na płaczka. Psycha mu siadzie.
1
Najgorzej w 10 i strata gola dramat