5

Arsenal to bierze, bo nie obsrywa zbroi. Dalej atakuje a to klucz do gry na tych kasztanów i dodatkowo dobrze broni.

1

Carlo połknął orbit

0

Piękny wieczór!

0

To jest niemożliwe lol

1

Przecież oni się sami wyeliminuja

0

Obronił ręka ale co tam

8

Arsenal się wyszumi później dostaną ze dwie kontry i game over

1

@maroon Ronaldo i Ibisz byli by niepełnoletni

1

Nie wiem czy jutro zbliży się do królewskich real madryt xd

0

Chociaż gil mazano ma brudne gacie

0

Betis postawił autobus, im się opłaciło.

1

Antony dzisiaj zobaczysz jak gra 17 latek na PS

0

Od galacticos 2.0 do przeciętnych piłkarzy, szybko poszło. Najlepsze, że Valencia od nas dostała jeszcze więcej bramek od prześcieradeł.

1

Dopiero byłem wkur już jestem happy xd

0

Real Madryt finałów nie przegrywa mówią w studiu? Chyba, że z nami wtedy nogi miękkie.

1

Maja patrzy w oczy aż mnie rusza przed telewizorem xd

0

Ancelotti od dzisiaj zwiększa dawkę rzucia orbit.

2

Atletico się obudziło, ale nie przesadzajmy nic nie stworzyli jedna akcje co był spalony tak to żadnej trudnej interwencji dla Wojtka.

3

Pedri nast mecz ława, yamal też musi odpocząć i pasowało by kounde

8

Jak patrzę na simeone to dla mnie typ ma coś z głową.

2

Simeone to chyba im tłumaczy przed meczem, że panowie wszyscy mówią, że barcelona to obecnie najlepsza drużyna, więc nie mamy szans murujemy!

25

Simeone ofensywnie dzisiaj xd leje bez kitu a najgorsze, że piłka jest nieprzywidywalna i pomyślcie, że strzela farfocla i no dogrywka, odpadamy. Podpalił bym ten stadion!

0

Dawać lengleta xd

3

Hahahhahahahahahaha nawet się nie kryją

3

Reinaldo jakiś remix Ronaldo mamy przewalone

0

Atletico wygląda na lekko osrane. Visca el Barca!

0

@rafik300010 akurat chodzi o to, że mam te kanały w Polsce, bo nie chce słuchac starego szpakowskiego xd

1

@Bocheno1 już znalazłem właśnie

1

Jakie telewizję mają prawa do copa del Rey za granicą? Np hiszpania Anglia?

0

Jak myślicie getafe simeone dziś autobus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?