Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Arsenal to bierze, bo nie obsrywa zbroi. Dalej atakuje a to klucz do gry na tych kasztanów i dodatkowo dobrze broni.
1
Carlo połknął orbit
0
Piękny wieczór!
0
To jest niemożliwe lol
1
Przecież oni się sami wyeliminuja
0
Obronił ręka ale co tam
8
Arsenal się wyszumi później dostaną ze dwie kontry i game over
1
@maroon Ronaldo i Ibisz byli by niepełnoletni
1
Nie wiem czy jutro zbliży się do królewskich real madryt xd
0
Chociaż gil mazano ma brudne gacie
0
Betis postawił autobus, im się opłaciło.
1
Antony dzisiaj zobaczysz jak gra 17 latek na PS
0
Od galacticos 2.0 do przeciętnych piłkarzy, szybko poszło. Najlepsze, że Valencia od nas dostała jeszcze więcej bramek od prześcieradeł.
1
Dopiero byłem wkur już jestem happy xd
0
Real Madryt finałów nie przegrywa mówią w studiu? Chyba, że z nami wtedy nogi miękkie.
1
Maja patrzy w oczy aż mnie rusza przed telewizorem xd
0
Ancelotti od dzisiaj zwiększa dawkę rzucia orbit.
2
Atletico się obudziło, ale nie przesadzajmy nic nie stworzyli jedna akcje co był spalony tak to żadnej trudnej interwencji dla Wojtka.
3
Pedri nast mecz ława, yamal też musi odpocząć i pasowało by kounde
8
Jak patrzę na simeone to dla mnie typ ma coś z głową.
2
Simeone to chyba im tłumaczy przed meczem, że panowie wszyscy mówią, że barcelona to obecnie najlepsza drużyna, więc nie mamy szans murujemy!
25
Simeone ofensywnie dzisiaj xd leje bez kitu a najgorsze, że piłka jest nieprzywidywalna i pomyślcie, że strzela farfocla i no dogrywka, odpadamy. Podpalił bym ten stadion!
0
Dawać lengleta xd
3
Hahahhahahahahahaha nawet się nie kryją
3
Reinaldo jakiś remix Ronaldo mamy przewalone
0
Atletico wygląda na lekko osrane. Visca el Barca!
0
@rafik300010 akurat chodzi o to, że mam te kanały w Polsce, bo nie chce słuchac starego szpakowskiego xd
1
@Bocheno1 już znalazłem właśnie
1
Jakie telewizję mają prawa do copa del Rey za granicą? Np hiszpania Anglia?
0
Jak myślicie getafe simeone dziś autobus?