Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi muszą tak wyjść we Włoszech a nie jak na Dortmund. Na weekend wszyscy lluczowi piłkarze do boksu.
0
Później Fermin mam nadzieję że ich zabiegamy i Gavi
0
Jak nie siądziemy kondycyjnie to damy radę
0
Co te mordy już zaminowane na trybunach wspierać ich Kur!
1
Co to za Rambos rozpuczyl koszulkę xd
4
Yamal Ty nas do zawału nie doprowadzaj. Martin obyś się wysrał, bo nie czas na obsrane gacie dziś.
0
@VamosRakieta o ile go nie skopia jak te madryckie szmaty
1
@Comentateiro jaki słaby real przecież to galacticos 2.0 najlepszy skład, najlepsi piłkarze, zmiota ligę, zniszczą wszystkich a nie czekaj....
2
Stary Yamala jeszcze świętuję, ale w sumie to on jeszcze nie taki stary i Yamal coś z niego musi mieć, więc może by go dał na prawe skrzydło. Yamal, stary Yamala, ale by to chodziło.
1
@blakkudium może by na prawe skrzydło go dać coś yamal z niego musi mieć a jeszcze nie stary xd
0
Wykrakalismy dzbanbele xd
0
@Encore arsenal jest słaby i nic tu nie daje, że ograli słaby madryt. W żadnej nie widzę lepszej gry od naszej tutaj a sracie już.
0
Sędzia dobry na madryt na każde dotknięcie faule i kartki.
0
Gdzie wy widzicie to potężne psg z 4 strzałami w 40 minut. Środek nie będzie istniał z nami jeżeli przejdziemy
1
@barcanawieki i - 10 dla Evertonu
0
@wojopancer i myślę, że to się nie powtórzy.
0
Ja myślę, że może spokojnie tu być 5 do jaja z Balde i lewym. Jeszcze u siebie panie pewniak.
3
Hard
Medium
Easy
Real madryt
Dzień dobry!
0
Piękne smutne madryckie gęby i fajna niunia w tle.
https://ibb.co/X0gNf3C
0
Jacy Ci inżynierzy z nożami, jacy? Xdxd su coś tam xd
0
@konrad1661 mało oczekuj od życia xd
0
@Bykunn choroba przejdzie za 3 dni majówka dopiero się zacznie :)
0
@PatrykBarca to jadę się przebadać, ale wtedy myślę że l4 będzie na 3miesiace xd
0
@Prorokk za co dawać jak jest się chorym? Po co płacić składki?
2
Majóweczka tuż tuż, zaraz jadę po l4 na 2 tygodnie w tym czasie Barca gra z Interem i Realem, czy może być piękniej?
1
@lukmrz blond włosy
0
Lamine w blond włosach.
0
Lamine jutro w blond włosach ala Neymar.
0
Ale ten sędzia jak zostanie bedzie jutro pod presją, już widzę jak na najmniejszy dotyk płaczki będą do niego biec i wywierać presję.
0
Dadzą nam sociedad i jeszcze przegramy xd