0

Nasi muszą tak wyjść we Włoszech a nie jak na Dortmund. Na weekend wszyscy lluczowi piłkarze do boksu.

0

Później Fermin mam nadzieję że ich zabiegamy i Gavi

0

Jak nie siądziemy kondycyjnie to damy radę

0

Co te mordy już zaminowane na trybunach wspierać ich Kur!

1

Co to za Rambos rozpuczyl koszulkę xd

4

Yamal Ty nas do zawału nie doprowadzaj. Martin obyś się wysrał, bo nie czas na obsrane gacie dziś.

0

@VamosRakieta o ile go nie skopia jak te madryckie szmaty

1

@Comentateiro jaki słaby real przecież to galacticos 2.0 najlepszy skład, najlepsi piłkarze, zmiota ligę, zniszczą wszystkich a nie czekaj....

2

Stary Yamala jeszcze świętuję, ale w sumie to on jeszcze nie taki stary i Yamal coś z niego musi mieć, więc może by go dał na prawe skrzydło. Yamal, stary Yamala, ale by to chodziło.

1

@blakkudium może by na prawe skrzydło go dać coś yamal z niego musi mieć a jeszcze nie stary xd

0

Wykrakalismy dzbanbele xd

0

@Encore arsenal jest słaby i nic tu nie daje, że ograli słaby madryt. W żadnej nie widzę lepszej gry od naszej tutaj a sracie już.

0

Sędzia dobry na madryt na każde dotknięcie faule i kartki.

0

Gdzie wy widzicie to potężne psg z 4 strzałami w 40 minut. Środek nie będzie istniał z nami jeżeli przejdziemy

1

@barcanawieki i - 10 dla Evertonu

0

@wojopancer i myślę, że to się nie powtórzy.

0

Ja myślę, że może spokojnie tu być 5 do jaja z Balde i lewym. Jeszcze u siebie panie pewniak.

3

Hard
Medium
Easy
Real madryt

Dzień dobry!

0

Piękne smutne madryckie gęby i fajna niunia w tle.
https://ibb.co/X0gNf3C

0

Jacy Ci inżynierzy z nożami, jacy? Xdxd su coś tam xd

0

@konrad1661 mało oczekuj od życia xd

0

@Bykunn choroba przejdzie za 3 dni majówka dopiero się zacznie :)

0

@PatrykBarca to jadę się przebadać, ale wtedy myślę że l4 będzie na 3miesiace xd

0

@Prorokk za co dawać jak jest się chorym? Po co płacić składki?

2

Majóweczka tuż tuż, zaraz jadę po l4 na 2 tygodnie w tym czasie Barca gra z Interem i Realem, czy może być piękniej?

1

@lukmrz blond włosy

0

Lamine w blond włosach.

0

Lamine jutro w blond włosach ala Neymar.

0

Ale ten sędzia jak zostanie bedzie jutro pod presją, już widzę jak na najmniejszy dotyk płaczki będą do niego biec i wywierać presję.

0

Dadzą nam sociedad i jeszcze przegramy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?