Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W przyszłym sezonie mam nadzieję że camp nou nas poniesie a rywala zmiękna nogi.
0
I kuponik wszedł brawo yamal
23
Widać z gęby, że coś nie halo z typem.
0
@Deathwing112 ty masz taką sama xd
0
Menzem mina jaką mam jak siedzę na klopie i stolec nie chce wyjść
5
Ta baba się modlić żeby stano jej odpuścił xd
1
Widać nie przeszkadza im słuchanie pytania xd
0
Chihuahua talk...
1
Dodajcie do tytułu i z sędziami
1
Śmiech w żółtym stroju nie pomógł.
2
Od galacticos 2.0 do bandy cieniasów xd notatnik podsumował.
0
Szczęsny zamiast wychodzić i skracać kąt to czeka jak mu zasadza przy słupku, masakryczny typ
0
Ale cieniasy xd
2
Nie mógł poczekać z wyjściem?. Któryś raz tragiczne zachowanie Szczęsnego
0
Szczęsny jest tragiczny
1
Waskez ma minę jakby już było 5:0 dla nas xd
0
@tadzik447 chyba na stratę wyniku
0
Leon? To może być, ale Seat
0
Mam kupon od superbet na 400zl ale żeby wyplacic muszę nim 3x obrócić tzn, że 3x stawiam go i obojętnie czy wygram czy przegram i zostanie wypłacony? Kupon z wczoraj z meczu Barcy. Ktoś to ogarnia na tyle by mi wytłumaczyć?
1
Jeden celny strzał gruzina i miałbym 1200zl, że skrzydłowy nie odda celnego strzału w meczu to niepojęte.
3
Kur nie zasnę dziś 2 jeb minuty od finału nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Wygrać ligę i sezon ponad stan,niestety granie tak wysoka obrona to zawsze ryzyko, ale też bramkarz nie pomógł w żadnym momencie tego dwumeczu.
0
@KrychaFCB Martin się o kego nogę wywalił przestańcie pieprzyc kocopoly
1
Byliśmy 2 minuty od finału, ale wiekrzosc z was zwatpila przy 0:2 więc jedziemy vamos!
0
Wykorzystać to inter leży w tej chwili
1
Deeee jooonk xd
0
Bozeeeeee mówiłem wiara dobrze końca
5
Blondas głowa w dół a Pedri zap za niego Kur mac
0
Każdego jesteśmy w stanie ograć, ale ten inter to wyjątkowo nie leży.
0
@kazbychu albo się przewracasz albo grasz dalej. Od wczoraj oglądasz piłke?. Puścił akcje za późno na cofanie.