3

W przyszłym sezonie mam nadzieję że camp nou nas poniesie a rywala zmiękna nogi.

0

I kuponik wszedł brawo yamal

23

Widać z gęby, że coś nie halo z typem.

0

@Deathwing112 ty masz taką sama xd

0

Menzem mina jaką mam jak siedzę na klopie i stolec nie chce wyjść

5

Ta baba się modlić żeby stano jej odpuścił xd

1

Widać nie przeszkadza im słuchanie pytania xd

0

Chihuahua talk...

1

Dodajcie do tytułu i z sędziami

1

Śmiech w żółtym stroju nie pomógł.

2

Od galacticos 2.0 do bandy cieniasów xd notatnik podsumował.

0

Szczęsny zamiast wychodzić i skracać kąt to czeka jak mu zasadza przy słupku, masakryczny typ

0

Ale cieniasy xd

2

Nie mógł poczekać z wyjściem?. Któryś raz tragiczne zachowanie Szczęsnego

0

Szczęsny jest tragiczny

1

Waskez ma minę jakby już było 5:0 dla nas xd

0

@tadzik447 chyba na stratę wyniku

0

Leon? To może być, ale Seat

0

Mam kupon od superbet na 400zl ale żeby wyplacic muszę nim 3x obrócić tzn, że 3x stawiam go i obojętnie czy wygram czy przegram i zostanie wypłacony? Kupon z wczoraj z meczu Barcy. Ktoś to ogarnia na tyle by mi wytłumaczyć?

1

Jeden celny strzał gruzina i miałbym 1200zl, że skrzydłowy nie odda celnego strzału w meczu to niepojęte.

3

Kur nie zasnę dziś 2 jeb minuty od finału nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Wygrać ligę i sezon ponad stan,niestety granie tak wysoka obrona to zawsze ryzyko, ale też bramkarz nie pomógł w żadnym momencie tego dwumeczu.

0

@KrychaFCB Martin się o kego nogę wywalił przestańcie pieprzyc kocopoly

1

Byliśmy 2 minuty od finału, ale wiekrzosc z was zwatpila przy 0:2 więc jedziemy vamos!

0

Wykorzystać to inter leży w tej chwili

1

Deeee jooonk xd

0

Bozeeeeee mówiłem wiara dobrze końca

5

Blondas głowa w dół a Pedri zap za niego Kur mac

0

Każdego jesteśmy w stanie ograć, ale ten inter to wyjątkowo nie leży.

0

@kazbychu albo się przewracasz albo grasz dalej. Od wczoraj oglądasz piłke?. Puścił akcje za późno na cofanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?