5

Akurat zwalniam się z z roboty a tu drony atakują, cały świat widzę pode mnie się układa, bo myslalem nad jaka Hiszpania xd

1

@Kessie zdrowy chłop a nie ciepły

3

@Dieselzor @Eklerek@Eklerek zgwałciłes już jej insta? Xd

3

Nikt nie pytał, ale laska ocona to IG flavy.barla

2

Ale niunia mmmm

1

Najmanowi skończyły się pieniądze, ale ma skubany pomysł na jak zarobić a się nie narobić. Ciekawy jestem czy on w ogóle się przygotowywuje czy po prostu dzień wcześniej pił piwko przy tv jedząc laysy.

1

Czuje powrót na camp nou z valencia, ale jak pomyślę, że będzie to pewnie komentował kręcidlo to mi skręca kiszki.

0

Dopóki w Hiszpanii będą najlepsi piłkarze będzie dobrze, a mimo wszystko wciąż są mbappe czy lamine.

25

Rashford ma wielkie stopy, ale za to też kawał nosa, szkoda że nie do gry.

10

Negreira ewoulował, potrafimy wyłączać VAR XD

0

Widać że nasi nie byli sobą, sam jakbym widział to boisko to od razu patrzył bym głównie na to, żeby się nie połamać. W najwyższej klasie za takie murawy powinny być walkowery i tyle.

8

Morał z tego taki, że gówno grali i ledwo wygrali

0

Jeżeli można być komentatorem nie mając do tego głosu, to czy można być aktorem porno bez kiełbasy?

8

Proponuję na socjalach canal plus pisać gdzie się da żeby go wywalili, bo nie da się tego słuchać.

0

Gówno z tego, ale ten kręcidlo mnie bardziej wkur niż ten na c+ co kaleczy Rrrrr

0

Real gowno gra jak w zeszlym sezonie. Tartak w pomocy to się nie uda. Próbują tworzyć akcje jak Barca nie majac kim.

2

Jest nas więcej?
- oglądam real by zobaczyc jak przegraja
- oglądam Barce bo dzięki niej uwielbiam piłkę nożną.

3

@Lanosss jego koszulki to chyba zamawiają jedynie rodzina i ślepi xd

5

Z promocji na piwa nie tylko dorośli korzystają :)
https://ibb.co/Xx9zDD3n

0

@RoberDzik mistrzowie 3 miejsca jak kotletico

2

Przedłużanie kontraktów z plackami, żeby rozłożyć wypłaty chore podejście na teraz, jeszcze niech romeu umowę dadzą na 10 lat.

4

@Culer9002 że tego idioty jeszcze nie wywieźli na taczkach, dzieje mu się w tym tępym łbie.

2

@JohnKennedy miałem 13 lat jak gniotłem piłki koleżanki na szkolnej dysce a wy płaczecie o chłopaka co ma 18 lat. Pewnie lepiej jakby go chłopcy interesowali?

4

Będę 10x lepszy złota piłka loading xd

1

U nich nie ma komu strzelać sam mekambe tego nie dźwignie u nas kręcą liczby wszyscy z przodu plus dochodzi czasem Pedri Olmo. Także projekt xabi i galacticos gówno sklei.

3

Nie ma u nich magików jak u nas pedri yamal, czy olmo u nich sami druciarze.

5

Powiem wam tyle mogą mieć 100 lig miszczuf, wolę oglądać Barce niż to gówno 0 przyjemności z tego a pieniędzmi ani jedni ani drudzy i tak się nie podziela xd

0

To dzisiaj tak na zachwianie super projektu taktycznego xabiego taki delikatny wpierdziel od beniaminka?

3

Lewandowski wygląda staro, Anka chyba wyssała z niego życie xd

44

Komentatorzy załamani,
Madryciarze zapłakani,
Barceloniarze szczęśliwi i oby tak cały sezon!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?