Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Akurat zwalniam się z z roboty a tu drony atakują, cały świat widzę pode mnie się układa, bo myslalem nad jaka Hiszpania xd
1
@Kessie zdrowy chłop a nie ciepły
3
@Dieselzor @Eklerek@Eklerek zgwałciłes już jej insta? Xd
3
Nikt nie pytał, ale laska ocona to IG flavy.barla
2
Ale niunia mmmm
1
Najmanowi skończyły się pieniądze, ale ma skubany pomysł na jak zarobić a się nie narobić. Ciekawy jestem czy on w ogóle się przygotowywuje czy po prostu dzień wcześniej pił piwko przy tv jedząc laysy.
1
Czuje powrót na camp nou z valencia, ale jak pomyślę, że będzie to pewnie komentował kręcidlo to mi skręca kiszki.
0
Dopóki w Hiszpanii będą najlepsi piłkarze będzie dobrze, a mimo wszystko wciąż są mbappe czy lamine.
25
Rashford ma wielkie stopy, ale za to też kawał nosa, szkoda że nie do gry.
10
Negreira ewoulował, potrafimy wyłączać VAR XD
0
Widać że nasi nie byli sobą, sam jakbym widział to boisko to od razu patrzył bym głównie na to, żeby się nie połamać. W najwyższej klasie za takie murawy powinny być walkowery i tyle.
8
Morał z tego taki, że gówno grali i ledwo wygrali
0
Jeżeli można być komentatorem nie mając do tego głosu, to czy można być aktorem porno bez kiełbasy?
8
Proponuję na socjalach canal plus pisać gdzie się da żeby go wywalili, bo nie da się tego słuchać.
0
Gówno z tego, ale ten kręcidlo mnie bardziej wkur niż ten na c+ co kaleczy Rrrrr
0
Real gowno gra jak w zeszlym sezonie. Tartak w pomocy to się nie uda. Próbują tworzyć akcje jak Barca nie majac kim.
2
Jest nas więcej?
- oglądam real by zobaczyc jak przegraja
- oglądam Barce bo dzięki niej uwielbiam piłkę nożną.
3
@Lanosss jego koszulki to chyba zamawiają jedynie rodzina i ślepi xd
5
Z promocji na piwa nie tylko dorośli korzystają :)
https://ibb.co/Xx9zDD3n
0
@RoberDzik mistrzowie 3 miejsca jak kotletico
2
Przedłużanie kontraktów z plackami, żeby rozłożyć wypłaty chore podejście na teraz, jeszcze niech romeu umowę dadzą na 10 lat.
4
@Culer9002 że tego idioty jeszcze nie wywieźli na taczkach, dzieje mu się w tym tępym łbie.
2
@JohnKennedy miałem 13 lat jak gniotłem piłki koleżanki na szkolnej dysce a wy płaczecie o chłopaka co ma 18 lat. Pewnie lepiej jakby go chłopcy interesowali?
4
Będę 10x lepszy złota piłka loading xd
1
U nich nie ma komu strzelać sam mekambe tego nie dźwignie u nas kręcą liczby wszyscy z przodu plus dochodzi czasem Pedri Olmo. Także projekt xabi i galacticos gówno sklei.
3
Nie ma u nich magików jak u nas pedri yamal, czy olmo u nich sami druciarze.
5
Powiem wam tyle mogą mieć 100 lig miszczuf, wolę oglądać Barce niż to gówno 0 przyjemności z tego a pieniędzmi ani jedni ani drudzy i tak się nie podziela xd
0
To dzisiaj tak na zachwianie super projektu taktycznego xabiego taki delikatny wpierdziel od beniaminka?
3
Lewandowski wygląda staro, Anka chyba wyssała z niego życie xd
44
Komentatorzy załamani,
Madryciarze zapłakani,
Barceloniarze szczęśliwi i oby tak cały sezon!