Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Madryt w ryk buhahah
0
Mówiłem flick im wpieprzył
0
Flick już musi im nastukac na początku sezonu, biedne chłopaki.
2
Ze stadionem będzie jak z rejestracją piłkarzy, sędzia będzie z gwizdkiem czekał na środku na lapcia który taksówka wiezie potrzebne dokumenty.
1
Chciałbym teraz klasyk, z jednej strony już trochę zgrana Barca a z drugiej projekt madrycki gdzie na razie jest kupa xd.
5
Widzę że galacticos w formie i karny z dupy, jednak dobrze czulem, sędzia podał tlen
1
1.Real dzisiaj gówno grając wygra wysoko i nagle tryplet loading?
2. Dostaną w papę a z taktyki xabiego gówno wyjdzie, pomoc drewno, Vini do Arabii, Rodrygo out, mało przerwy liga sprzedana?
3. Sędzia poda tlen na start ligi jakimś penalti a favor del real Madrid?
7
Atletico jeszcze się nie otrzasnelo po tamtym sezonie a już mają takie same miny xd
1
Takie wielkie kluby a mają takie rzadkie skrzydła i pomyśleć, że my narzekamy a 18 latek robi co chce, 1na1 wygrywa non stop a tutaj chociażby saka i ten na PS w mem czesterze nic nie pokazują kompletnie przez 30 minut. Aż ciężko uwierzyć, że yamal ma 18 lat niepojęte.
0
@nelson25 kup Samsunga z serii ultra poszukaj s22 ultra chociażby, genialne telefony. Oczywiście mówię o używkach
1
@norbi77 a płaczemy do dziś
3
Żul kunde co jest kurde? Fikacie?!
0
@fenix1983 ja płacę 31 dolców na pół roku i mam wszystkie kanały :) potrzebny tv Android bądź dekoder i to wszystko.
1
Mam wrażenie oglądając wczoraj mecz, że nasz dzamine dzamal jest szybszy niż ubiegłego roku.
7
I tak będzie czekać do końca okienka a na końcu jakiś szamrany interes i dopiero się uda.
2
Chłop półtorej roku po za gra, ale jeszcze zdziwiony że klub ma go dosyć. To jakbym ja był na l4 tyle czasu to dawno by mi w robocie podziękowali.
1
@Jakchcesz ja mojemu dyrektorowi dałem wypowiedzenie na koniec miesiąca, teraz sam prezes do mnie dzwoni i negocjujemy stawki i co dostanie w zamian. Czasem warto jebnąć papierem.
3
Ten gekon to zj.. b i płaczek jakich nie trawie
0
Max dotknął Hamiltona czy ten obsrał się i zjechał?
1
@norbi77 mam kanały dazn ale z sporej ilości krajów dlatego pytam
0
Ta telewizja dazn to w jakim kraju transmituje mecz? Hiszpański dazn czy jakiś inny?
1
@Kessie kiedyś mój znajomy walił 14 piw na imprezie a mimo to nie pieprzył takich głupot xd
0
Poddaje się, nie wiedziałem że mając cała telewizję świata można polegnac i nie znaleźć meczu :/
0
@partymaker jaka? Mam każdy kanał świata, więc gdzie mam to obejrzeć? Redakcja pisze ze beteve w Hiszpanii a tam muzyka gra na kanale zamiast meczu
1
Nie wierzę że żadna tv na świecie nie transmituje? Serio?
0
To już od dzisiaj madryciatka będą pisać jak Barca chodzi i jak mają przewalone? Czy może odwrotnie, że nam wleja i że to będzie ten sezon kiedy upokorza nas po 5.0?
0
Tu będzie meczyk?
https://ibb.co/s9XV8jzH
1
@rambocyc no właśnie nie wiem, pasowało by zerknąć z nudów
0
Czy jutrzejszy mecz będzie w jakiejś zagranicznej tv?
1
Ciekawe czy samolot zatankowali, czy zaraz się wrócą