0

Madryt w ryk buhahah

0

Mówiłem flick im wpieprzył

0

Flick już musi im nastukac na początku sezonu, biedne chłopaki.

2

Ze stadionem będzie jak z rejestracją piłkarzy, sędzia będzie z gwizdkiem czekał na środku na lapcia który taksówka wiezie potrzebne dokumenty.

1

Chciałbym teraz klasyk, z jednej strony już trochę zgrana Barca a z drugiej projekt madrycki gdzie na razie jest kupa xd.

5

Widzę że galacticos w formie i karny z dupy, jednak dobrze czulem, sędzia podał tlen

1

1.Real dzisiaj gówno grając wygra wysoko i nagle tryplet loading?
2. Dostaną w papę a z taktyki xabiego gówno wyjdzie, pomoc drewno, Vini do Arabii, Rodrygo out, mało przerwy liga sprzedana?
3. Sędzia poda tlen na start ligi jakimś penalti a favor del real Madrid?

7

Atletico jeszcze się nie otrzasnelo po tamtym sezonie a już mają takie same miny xd

1

Takie wielkie kluby a mają takie rzadkie skrzydła i pomyśleć, że my narzekamy a 18 latek robi co chce, 1na1 wygrywa non stop a tutaj chociażby saka i ten na PS w mem czesterze nic nie pokazują kompletnie przez 30 minut. Aż ciężko uwierzyć, że yamal ma 18 lat niepojęte.

0

@nelson25 kup Samsunga z serii ultra poszukaj s22 ultra chociażby, genialne telefony. Oczywiście mówię o używkach

1

@norbi77 a płaczemy do dziś

3

Żul kunde co jest kurde? Fikacie?!

0

@fenix1983 ja płacę 31 dolców na pół roku i mam wszystkie kanały :) potrzebny tv Android bądź dekoder i to wszystko.

1

Mam wrażenie oglądając wczoraj mecz, że nasz dzamine dzamal jest szybszy niż ubiegłego roku.

7

I tak będzie czekać do końca okienka a na końcu jakiś szamrany interes i dopiero się uda.

2

Chłop półtorej roku po za gra, ale jeszcze zdziwiony że klub ma go dosyć. To jakbym ja był na l4 tyle czasu to dawno by mi w robocie podziękowali.

1

@Jakchcesz ja mojemu dyrektorowi dałem wypowiedzenie na koniec miesiąca, teraz sam prezes do mnie dzwoni i negocjujemy stawki i co dostanie w zamian. Czasem warto jebnąć papierem.

3

Ten gekon to zj.. b i płaczek jakich nie trawie

0

Max dotknął Hamiltona czy ten obsrał się i zjechał?

1

@norbi77 mam kanały dazn ale z sporej ilości krajów dlatego pytam

0

Ta telewizja dazn to w jakim kraju transmituje mecz? Hiszpański dazn czy jakiś inny?

1

@Kessie kiedyś mój znajomy walił 14 piw na imprezie a mimo to nie pieprzył takich głupot xd

0

Poddaje się, nie wiedziałem że mając cała telewizję świata można polegnac i nie znaleźć meczu :/

0

@partymaker jaka? Mam każdy kanał świata, więc gdzie mam to obejrzeć? Redakcja pisze ze beteve w Hiszpanii a tam muzyka gra na kanale zamiast meczu

1

Nie wierzę że żadna tv na świecie nie transmituje? Serio?

0

To już od dzisiaj madryciatka będą pisać jak Barca chodzi i jak mają przewalone? Czy może odwrotnie, że nam wleja i że to będzie ten sezon kiedy upokorza nas po 5.0?

0

Tu będzie meczyk?
https://ibb.co/s9XV8jzH

1

@rambocyc no właśnie nie wiem, pasowało by zerknąć z nudów

0

Czy jutrzejszy mecz będzie w jakiejś zagranicznej tv?

1

Ciekawe czy samolot zatankowali, czy zaraz się wrócą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?