Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jose Mourinho:
"Marcus Rashford w Barcelonie?" Jako kibic Realu Madryt przyznaję - ten transfer wysyła ostrzeżenie dla każdego przeciwnika. Trenowałem go w Manchester United i wiem, co ten dzieciak przynosi: niesamowitą siłę fizyczną, śmiertelne tempo i niezłomną mentalność. Nico Williams? Barcelona się poddaje? W porządku... Rashford nie przyszedł tylko po koszulkę, ale kupił wizję - i zapłacił cenę, aby na nią zarobić. " ❤
"W tej chwili Rashford jest w rękach najlepszego trenera na świecie, z tą niepokonaną niemiecką mentalnością - Hansi Flick. Wyobraź sobie, co Rashford mógłby zrobić w naprawdę zorganizowanym, szybkim systemie atakującym! Barcelona nie tylko podpisała - wysłała wiadomość: nie zadowalamy się na wygodę, wybieramy tych, którzy chcą wygrać. Rashford postanowił tworzyć historię – i zostawił wszystkie inne oferty. " ❤
0
Lewa strona na sezon ogarnięta powiedzmy, bramkarz też, co tam jeszcze kulało???
0
Nie powiedział, że to klub marzeń tylko, że tu spełniają się marzenia. Rashford do grudnia!
0
@pikass14 jak jest Android auto to kabel po prostu?
4
Na 3 miejsce wystarczy
2
Nie mogli kupić czarnego nico yamalowi to kupili mu również czarnoskórego rashforda i może myślą, że yamal się nie zorientuje?
0
@draxidox a ja na żądanie i smacznie sobie śpię
0
Tez tak macie, że w przerwie wakacyjnej wchodząc tutaj, zastanawiacie się czy szwagry odwaliły coś nowego?
0
Którego sierpnia zaczyna się sezon?
2
Atletico wzmacnia się, żeby im nikt 3 miejsca nie zayyyebal xd
1
Jego życie jego sprawa, ale według mnie obsrał zbroje, że nie podoła w dużym klubie
0
@Filipem chyba rozbiorą na części xd
0
@krycha2201 to masz 4 może z 5 to wciąż bez szału.
0
@Arcybiskup gu kto? litości
0
@Frimpong to, że grał w Liverpoolu nie znaczy, że tu też siadzie
0
Nie widze tej madryckiej ekipy. Przecież tam mekambe i może wrzut belingham to topka plus bramkarz. Reszta to przecietniacy a nie galacticos. Także niech wydają hajs będzie lepiej smakować jak dostaną znów po dupie.
1
@MesQueUnClub_87 mnie to nie rusza po prostu mam zamiar odejść i nasrac na to, jednak chciałbym utrzeć nosa niektórym.. Po niektórych widać podłamanie. Koleżanka widać, że źle to znosi, różni są ludzie.
0
Panowie, czy ktoś z was doświadczył mobingu w pracy i z tego powodu poszedł do sądu o odszkodowanie? Muszę udupić obecną władze w firmie. Dodam, że pozew byłby zbiorowy około 6 osób.
6
@kiper09 i tak wszyscy dostaną od nas wpierdziel.
3
Miała być czabineta a jest mineta
0
Jakbym miał ocenić madryli pozytywy, bramkarz. I to tyle, dziękuję za uwagę
2
Na ratunek 70 letni sokół wędrowny
0
O jacy pewni jak dzwigaja rączki, czuć strach xd
1
Wydaje się, że taki mekambe jest szybki,ale jaki widzę mendesa na pierwszych metrach to jakby odrzutowiec startował, co typ ma odejście, gdzie piłkę nie wypuści to i tak dobiegnie pierwszy.
2
Strona el fujarka prawie zdechła, ale dzisiaj glizdy po deszczu wyszły nakręcić machine, jednak od jutra znów miesięczne chowanko pod ziemią.
1
Żeby było sprawiedliwie tylko biali mogli się napić.
3
Multipack madryli.
- dostać szybki wpierd...
- urwać komuś nogę na cały sezon
- xabi beton
1
Jeszcze się sezon nie zaczął a już morale spier.... Xd
3
Mekambe patrzący jak go leje jego psg, dembele odbiera złota piłkę, ale go musi piec dupsko xd
1
Marciniak: kurde ale chodzi to PSG co by tu odjeba...?