Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten sędzia jak zostanie bedzie jutro pod presją, już widzę jak na najmniejszy dotyk płaczki będą do niego biec i wywierać presję.
0
Dadzą nam sociedad i jeszcze przegramy xd
0
0:3 dla Realu Madryt i 2 karne dla mekambe na start meczu i real będzie zadowolony. Wbijemy im 6.
1
Już szukają usprawiedliwienia na co zwalić jak dostaną 5 do jaja.
0
@July_6_BcN jest cienki jak sik pająka
4
Na bokach powinni grać Kounde i Garcia żaden Aston Martin
0
Carlo podzielił się gumami z chłopakami, miło.
1
Na Real Garcia albo Araujo na bok nie żadne Ricky Martiny.
2
Gorzej z Kounde, bo ponoć biega już za samolotami na lotnisku.
1
Flick złapał oddech i pomyślał, no to teraz Madryt.
2
-Strzela nie zarejestrowany
-media pro przekręca linie spalonego
To tylko smaczki z psychiatryka
10
Kounde musi wejść, bo inaczej opieprzy barcelone po meczu do okola i 2x przez lotnisko.
1
Flick zjeba i od razu gol xd
1
Powinno być z 3 do jaja tylko czekać na kontrę majorki
0
Ansu dziś parę razy odpuści powrót i tyle będzie jego gry.
0
Ciekawe kiedy madryciaki zaczną płakać, że mają dzień mniej odpoczynku przed finałem Hue Hue
2
Nie mogę doczekać się soboty, ale będą emocje. Niech oni tego nie spieprza.
8
To bilbao to jakieś upośledzone wyszło
1
Jest kur widowisko nie ma co.
0
Jaki to down masakra mymla ta gęba co chwile.
0
Jak Max będzie miak takie tempo to widzę tu majstra. Noris z Oscarem jak będą tak na limicie między sobą w końcu coś odwala, nie wierzę że nie.
0
@MagdJanko napisałem mało ostatnio, czytaj ze zrozumieniem.
3
Chłop i tak mało strzela ostatnio, jednak bardzie bym postawił na olmo czy ferrana obecnie więcej wtedy dzieje się z przodu. Nie oszukujmy się i tak cały wiatr robi Lamine i Raphinia z przodu.
4
Wiecie, że raphinia dzisiaj przed wykonaniem karnego, gdy bral piłkę zza bramki wziął wodę bramkarza i polał ja? Ten to ma pomysły xd
10
Nigdy nie oglądałem mls, ale powiem, że Amerykanie potrafią w show, oprawa muzyka czuć to coś. Co do poziomu gry to masakra jak w slow motion, buzi i suarez to ledwo chodzą xd
0
@Lionel_Messi10 ja w tv mam wszystkie kanały
1
@Lionel_Messi10 masz podpięty pc czy iptv?
1
@Lionel_Messi10 opowiadasz
https://ibb.co/5h7zb2Z4
2
Fajnie mieć Messiego na tv
0
@Lionel_Messi10 jaka telewizja transmituje?