0

Ale ten sędzia jak zostanie bedzie jutro pod presją, już widzę jak na najmniejszy dotyk płaczki będą do niego biec i wywierać presję.

0

Dadzą nam sociedad i jeszcze przegramy xd

0

0:3 dla Realu Madryt i 2 karne dla mekambe na start meczu i real będzie zadowolony. Wbijemy im 6.

1

Już szukają usprawiedliwienia na co zwalić jak dostaną 5 do jaja.

0

@July_6_BcN jest cienki jak sik pająka

4

Na bokach powinni grać Kounde i Garcia żaden Aston Martin

0

Carlo podzielił się gumami z chłopakami, miło.

1

Na Real Garcia albo Araujo na bok nie żadne Ricky Martiny.

2

Gorzej z Kounde, bo ponoć biega już za samolotami na lotnisku.

1

Flick złapał oddech i pomyślał, no to teraz Madryt.

2

-Strzela nie zarejestrowany
-media pro przekręca linie spalonego
To tylko smaczki z psychiatryka

10

Kounde musi wejść, bo inaczej opieprzy barcelone po meczu do okola i 2x przez lotnisko.

1

Flick zjeba i od razu gol xd

1

Powinno być z 3 do jaja tylko czekać na kontrę majorki

0

Ansu dziś parę razy odpuści powrót i tyle będzie jego gry.

0

Ciekawe kiedy madryciaki zaczną płakać, że mają dzień mniej odpoczynku przed finałem Hue Hue

2

Nie mogę doczekać się soboty, ale będą emocje. Niech oni tego nie spieprza.

8

To bilbao to jakieś upośledzone wyszło

1

Jest kur widowisko nie ma co.

0

Jaki to down masakra mymla ta gęba co chwile.

0

Jak Max będzie miak takie tempo to widzę tu majstra. Noris z Oscarem jak będą tak na limicie między sobą w końcu coś odwala, nie wierzę że nie.

0

@MagdJanko napisałem mało ostatnio, czytaj ze zrozumieniem.

3

Chłop i tak mało strzela ostatnio, jednak bardzie bym postawił na olmo czy ferrana obecnie więcej wtedy dzieje się z przodu. Nie oszukujmy się i tak cały wiatr robi Lamine i Raphinia z przodu.

4

Wiecie, że raphinia dzisiaj przed wykonaniem karnego, gdy bral piłkę zza bramki wziął wodę bramkarza i polał ja? Ten to ma pomysły xd

10

Nigdy nie oglądałem mls, ale powiem, że Amerykanie potrafią w show, oprawa muzyka czuć to coś. Co do poziomu gry to masakra jak w slow motion, buzi i suarez to ledwo chodzą xd

0

@Lionel_Messi10 ja w tv mam wszystkie kanały

1

@Lionel_Messi10 masz podpięty pc czy iptv?

1

2

Fajnie mieć Messiego na tv

0

@Lionel_Messi10 jaka telewizja transmituje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?