4

Flick lepiej sięgaj do szkółki może urodził się w tym tygodniu jakis niemowlak, Martin się nie nadaje.

51

El fujarek wkleił artykuł przed karnym, że tracimy punkty z celta, czaicie jaki musiał mieć ból dupy jak zmieniał tytuł? Xd

0

Chłop se sam stoi

4

Na boku obrony musi być ktoś więcej niż typ co umie tylko isc w prawo i to do tyłu.

0

Kudłaty kondom z gwizdkiem i ten Martin. 0 prób dryblingu, skąd takie placki biorą się w takim klubie i jakim cudem przebił się do 1 składu.

1

@Stinger_ gdzie taki kloc do nas, prędzej vardryt

4

Casting na przyszłego napastnika Barcelony. Top 3 la rambli, moje to:
1. Lautaro, Alvarez
2. Gyokeres
3. Isak

0

Oglądam powtórkę, ostatnie 10 minut meczu cieląt z madrytu (specjalnie z małej) i w 94' inteligent z 7 na plecach mamla coś pod nosem (w tym czasie jest zmiana) jeszcze jakby miał pretensje, że na czas grają a on myśli, że strzela 4 bramki w minute xd

1

@Douglas szkoda że raphinia biegł jak kaczka z kulawa noga

0

@Gaucho myśleli, że jest 1:1 xd

0

@RoberDzik dawaj chcemy jakiś smaczek!

0

@capricornusjrk 90minut na bernabełu to bardzo długo.

1

Myślicie, że Real awansuje do finału ligi mistrzów? A nie sorry zapomniałem, że remontada nie poszła najlepiej.

1

@escarabajo old spice xd

3

Masakra, chore ceny.

3

Miało być Galacticos 2.0, tryplety a zostały naplety.

8

90 minut na bernabełu to wieczność Hue Hue Hue xd

0

Bedziemy grać z Interem pierwszy u siebie czy wyjazd?

0

Laporta parę milionów do przodu nad realem w tym sezonie xd

1

Ten bezsensio się zachowuje jak psychiczny jakiś

0

@NeroTFP1 dembele i tak się nie kapnął

1

@tribo inter który ostatnio jeszcze z pique nas ograł z pomocą sędziego?

0

Jak Araujo gra zawsze się coś odje. dlatego niestety, ale nie będzie z niego nic więcej. Taki lenglet tylko prawo nożny.

1

Martin zaraz płuca wypluje xd oddycha uszami już haha

0

Powinien zapytać w który róg i strzelić

2

Flick ich tam może jakim paralizatorem pobudził

1

Pedri odpoczął 45 min to mu wystarczy xd

0

Jakbyśmy wygrali u siebie tylko z 2:0 było by ciekawie, ale może by tak nie wyszli z kupą w gaciach, nie wyszli by prawda?!

0

Powinni podejść do tego fjuta z gwizdkiem i powiedzieć mu, że jestes ewidentnie przeciw nam to teraz ich rozje.... y!

0

I trafi się taki pies w finale i pomyślcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?