Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Flick lepiej sięgaj do szkółki może urodził się w tym tygodniu jakis niemowlak, Martin się nie nadaje.
51
El fujarek wkleił artykuł przed karnym, że tracimy punkty z celta, czaicie jaki musiał mieć ból dupy jak zmieniał tytuł? Xd
0
Chłop se sam stoi
4
Na boku obrony musi być ktoś więcej niż typ co umie tylko isc w prawo i to do tyłu.
0
Kudłaty kondom z gwizdkiem i ten Martin. 0 prób dryblingu, skąd takie placki biorą się w takim klubie i jakim cudem przebił się do 1 składu.
1
@Stinger_ gdzie taki kloc do nas, prędzej vardryt
4
Casting na przyszłego napastnika Barcelony. Top 3 la rambli, moje to:
1. Lautaro, Alvarez
2. Gyokeres
3. Isak
0
Oglądam powtórkę, ostatnie 10 minut meczu cieląt z madrytu (specjalnie z małej) i w 94' inteligent z 7 na plecach mamla coś pod nosem (w tym czasie jest zmiana) jeszcze jakby miał pretensje, że na czas grają a on myśli, że strzela 4 bramki w minute xd
1
@Douglas szkoda że raphinia biegł jak kaczka z kulawa noga
0
@Gaucho myśleli, że jest 1:1 xd
0
@RoberDzik dawaj chcemy jakiś smaczek!
0
@capricornusjrk 90minut na bernabełu to bardzo długo.
1
Myślicie, że Real awansuje do finału ligi mistrzów? A nie sorry zapomniałem, że remontada nie poszła najlepiej.
1
@escarabajo old spice xd
3
Masakra, chore ceny.
3
Miało być Galacticos 2.0, tryplety a zostały naplety.
8
90 minut na bernabełu to wieczność Hue Hue Hue xd
0
Bedziemy grać z Interem pierwszy u siebie czy wyjazd?
0
Laporta parę milionów do przodu nad realem w tym sezonie xd
1
Ten bezsensio się zachowuje jak psychiczny jakiś
0
@NeroTFP1 dembele i tak się nie kapnął
1
@tribo inter który ostatnio jeszcze z pique nas ograł z pomocą sędziego?
0
Jak Araujo gra zawsze się coś odje. dlatego niestety, ale nie będzie z niego nic więcej. Taki lenglet tylko prawo nożny.
1
Martin zaraz płuca wypluje xd oddycha uszami już haha
0
Powinien zapytać w który róg i strzelić
2
Flick ich tam może jakim paralizatorem pobudził
1
Pedri odpoczął 45 min to mu wystarczy xd
0
Jakbyśmy wygrali u siebie tylko z 2:0 było by ciekawie, ale może by tak nie wyszli z kupą w gaciach, nie wyszli by prawda?!
0
Powinni podejść do tego fjuta z gwizdkiem i powiedzieć mu, że jestes ewidentnie przeciw nam to teraz ich rozje.... y!
0
I trafi się taki pies w finale i pomyślcie