Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
What t F... Żyjcie tam na tym boisku
7
Podsumowując. Sędzia każda stykowa sytuację na korzyść prześcieradeł. Kotletico bronilo się przed Realem który nie strzelał a Real przed atletico które też nie strzelało.
1
@malicinho nie ma bramek na wyjeździe 1 i jest dogrywka
0
Kotletico obsra zbroje?
1
@MesQueUnClub96 tylko nie ściągaj 'skórki' do przodu jak mój ziomek x lat temu xd
0
@Borneo zostało 2 zm, pasowałoby zdjąć Kounde i ew yamala
0
@comtedurgell dziadek już zwalniany, nic nie wygrają może Puchar Króla, dostaną 5.0 na montjuic. Także tak dupy pękły.
5
Wieje tak, bo uszaty Martin macha uszami.
0
Barca jest pierwsza, bo Real wygrał z Realem i my dzisiaj wygramy z Realem.
1
Martin się cieszy, bo laseczki piszczą.
0
Martin gołębi strzał
0
Flick daje sociedad fory prawa strona
0
Ale by to chodziło xd
https://vm.tiktok.com/ZNdJbUyXM/
1
Przecież to placek
0
@mekston wyprzedzam inflację.
22
Dobrze, że paczki z biedry są długiej ważności to zjem sobie z zeszłego roku.
0
@barcelonaLM thx
0
Gdzie gra madryt? Nie ma meczu na tpv sport?
0
Lubimy grać w Madrycie, więc kesrem spokojny gdzieś trening trzeba dokończyć
0
Maestro w pomocy! Magik
0
Jak tak naładowani będą na tych największych to nikt im nie podskoczy
3
Ale bita piłka! Meczycho
0
@luna666moon drewniak by nie wyszedl na taką pozycje nawet
0
Co myślicie o tej piosence o naszych?
https://vm.tiktok.com/ZNdJRqo24/
0
A co jeżeli lewy pomaga fatiemu wrócić do formy i teraz fati ma ten czas, ale nikt go nie wystawia a lewy wziął formę od fatiego?
Trzeba napisać jak najszybciej maila do flicka.
0
@Kitek1640 barcelona jest na szczycie tabeli choćby Real wygrał 10 do jaja
1
@kulek22 ty się ile regenerujesz miesiąc? Wiem co to wysiłek, bo ćwiczę 2 dni i czuje się jak nowo narodzony, a oni ze swoją dieta masazystami, wszelkimi specjalistami według Ciebie potrzebują wakacji miesięcznych?
5
@kulek22 grają 2 mecz od 2 tygodni jakie odpoczynki?
1
@Litman 2 mecze w 2 tygodnie mieli kiedy odpocząć
1
Ananasik, Ananasik.......