0

What t F... Żyjcie tam na tym boisku

7

Podsumowując. Sędzia każda stykowa sytuację na korzyść prześcieradeł. Kotletico bronilo się przed Realem który nie strzelał a Real przed atletico które też nie strzelało.

1

@malicinho nie ma bramek na wyjeździe 1 i jest dogrywka

0

Kotletico obsra zbroje?

1

@MesQueUnClub96 tylko nie ściągaj 'skórki' do przodu jak mój ziomek x lat temu xd

0

@Borneo zostało 2 zm, pasowałoby zdjąć Kounde i ew yamala

0

@comtedurgell dziadek już zwalniany, nic nie wygrają może Puchar Króla, dostaną 5.0 na montjuic. Także tak dupy pękły.

5

Wieje tak, bo uszaty Martin macha uszami.

0

Barca jest pierwsza, bo Real wygrał z Realem i my dzisiaj wygramy z Realem.

1

Martin się cieszy, bo laseczki piszczą.

0

Martin gołębi strzał

0

Flick daje sociedad fory prawa strona

0

Ale by to chodziło xd
https://vm.tiktok.com/ZNdJbUyXM/

1

Przecież to placek

0

@mekston wyprzedzam inflację.

22

Dobrze, że paczki z biedry są długiej ważności to zjem sobie z zeszłego roku.

0

0

Gdzie gra madryt? Nie ma meczu na tpv sport?

0

Lubimy grać w Madrycie, więc kesrem spokojny gdzieś trening trzeba dokończyć

0

Maestro w pomocy! Magik

0

Jak tak naładowani będą na tych największych to nikt im nie podskoczy

3

Ale bita piłka! Meczycho

0

@luna666moon drewniak by nie wyszedl na taką pozycje nawet

0

Co myślicie o tej piosence o naszych?
https://vm.tiktok.com/ZNdJRqo24/

0

A co jeżeli lewy pomaga fatiemu wrócić do formy i teraz fati ma ten czas, ale nikt go nie wystawia a lewy wziął formę od fatiego?
Trzeba napisać jak najszybciej maila do flicka.

0

@Kitek1640 barcelona jest na szczycie tabeli choćby Real wygrał 10 do jaja

1

@kulek22 ty się ile regenerujesz miesiąc? Wiem co to wysiłek, bo ćwiczę 2 dni i czuje się jak nowo narodzony, a oni ze swoją dieta masazystami, wszelkimi specjalistami według Ciebie potrzebują wakacji miesięcznych?

5

@kulek22 grają 2 mecz od 2 tygodni jakie odpoczynki?

1

@Litman 2 mecze w 2 tygodnie mieli kiedy odpocząć

1

Ananasik, Ananasik.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?