Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Madryt był dziś u sędziów, ale negreira był wcześniej z workiem hajsu dlatego tak jest xd
1
'mbappe jedzie na gappe w pekkape'
4
Powinni także wprowadzić karne tylko dla Realu Madryt.
0
Jutro urlop zaplanowany tydzień temu na mecz, to się nazywa oddanie barwa, kierownik niech sam zapier...
1
Jutro marzy mi się takie 5 do jaja bez kontrowersji i hala dzieci do nory.
5
'Fuck off ' tłumaczące jako odczep się, albo cholera to jakiś zaawansowany angielski? Kurde, to el fujarek powinien dawać lekcje angielskiego, bo wychodzi na to że przez całe życie wszelakie szkoły, tłumaczę, słowniki nas oszukiwały.
3
Lookman z atalanty, pasuje jako profil pod Barce w dodatku ma nieźle liczby.
0
@MesQueUnClub96 zlikwidowalbym ten śmierdzący klub z madrytu
6
Dobrze, że belingham nie podrapał się po nosie tylko po jajach, dzięki temu zamiast zawieszenia ma tylko śmierdzące palce.
2
Komentarze tu i u białych są strasznie odmienne. Ja rozumiem, ze każdy kibicuje swoim, ale dla mnie rasista kładzie się na każde pierdnięcie w dodatku robi szoł jakby mu nogę urwało. Co do czerwa to według odklejencow za obraze jest żółta. Czyli możecie powiedzieć do sędziego np, że jeb go pies, albo coś gorszego i za to jest żółta :). Hala dzieci i to z prawdziwego zdarzenia.
11
2 lata później. Real Madryt analizuje nagrania na faulu mbappe.
0
Co to za placek na prawej obronie city gra? Stoi 10 metrów za linia obrońców w dodatku boi się nogę wsadzić, dejta spokój.
0
Co oni grają, brak nadziei
3
Afery z madryckimi aniołami? Miód na moje uszy.
7
Są 3 plusy braku meczu w tygodniu.
1. Odpoczynek dla piłkarzy
2. Real się musi pomęczyć
3. Nie wywala mnie z roboty za regularne ucieczki na mecz xd.
1
Czerwień jakby trafił a on go nie trafił, kabaret
1
Galacticos xd zawsze będzie bawić. Najlepsze jak obrona zostaje we 2 w dodatku żaden nie wie co robić, cebujos truchtem wraca a srazkez z tym wyrazem twarzy jakby miał 5kg łajna w majtach strzela miny jakby obrona go nie tyczyła. W środku pajac z Anglii z otwarta gęba łapie muchy, myślący że jest pępkiem świata no nie mogę jak można lubić tych blaznów.
11
Obrona vardrytu to sztos jest xd
21
Gdzie karteczka dla Angola?
0
@MesQueUnClub96 dlatego czuc aromat drewna xd
0
Nie oglądam tego hurkacza, ale włączyłem z ciekawości i trochę czuc aromat drewna w poruszaniu.
0
@FcPortoFan1999 oczu
0
Czy oni nie mogą powiedzieć, stempel, karny? Ułomy siedzą na tych monitorach
3
Kur zasnąć nie idzie a jutro pewnie obudzę się o 10
0
@MysticCat gdzie ten kurs?
0
@aspr1me prędzej w psychiatryku
6
Hala dzieci nie wzięło się znikąd, wystarczy wejść na notatnik po 22, dzieci idą spać aktywność spada niemalże do zera.
4
Hard
Medium
Easy
Valencia
Real madryt
2
Jak zagramy z Realem i znów dostali by z 5 to chyba bym się zeszczał, beka na 10 lat z nich.
0
Hehehehee huhuhuhj heheheh