3

Dzieci leją galacticos, ale beka xd

3

Z Las palmas było by ciężko, ale na szczęście gramy z przescieradlami.

1

Cały się trzęsę!

0

Co on ogląda 10x zjeb? Ale go Kur boli że nie ma jak odkręcić

0

Harry maglaja xd gdzie tam karny jprdl

1

Jeżeli ktoś ma oklepać Madryt bez kompleksów to tylko Barca i oby dzisiaj znów tak było.

4

Będziemy grać na tym samy kartoflisku?

1

@Gaucho Na razie wszyscy prócz Lewego jedzą z wolnego wybiegu.

3

Gavi jest wszędzie i nigdzie.

0

Dobra spier.. z roboty melduje się!

8

Lewy wrócił to trafiania w bramkę, jak widać jaja miały znaczenie. Dostał jajecznicę od kur z wolnego wybiegu i od razu trafia.

1

@BulaKG fajnie jak się połamią, dla lokalnej społeczności.

0

Takie drużyny powinny grać na wyjeździe a nie, że takie marki jeżdżą na kartofliska.

0

@Jonyx dom z papieru

0

@Jonyx Kur przez Ciebie nie śpię tylko siedzę i oglądam ja jebe. Xd

0

@KamQiX kiedyś próbowałem po 4.
odcinkach właśnie mnie chu strzelił odpuściłem xd

1

@Jonyx zacząłem dom z papieru, napady te sprawy może mnie wciągnie :)

0

Obejrzałbym jakiś serial, ale jestem laikiem w tych sprawach. Nie wiele w życiu ich obejrzałem, ale takie które pamiętam i weszły mi w pamięć to skazany na śmierć dawno i np Narcos, teraz moje pytanie brzmi czy jest coś jeszcze w podobnych klimatach na co warto było by zwrócić uwagę? Coś co od początku trzyma w napięciu i chce się następnego odcinka a nie czekanie pół sezonu aż coś zacznie się dziać. Platforma obojętnie mam wszystko.

0

Olmo przebierze się za ter stegena i będzie grał, nie srajcie.

0

Laporcie to puścić trzeba. Odkąd zobaczyłem Ciebie, nie możesz jeść ani grać, Dani dla Barcy nie zagrasz już ani raz...

0

Laporta podbija zasięgi wpieprzając pizze a Wy się tu puczycie, w ogóle mi was nie żal.

0

Maryla do zamrażarki!

2

Co to za gówno po co jej mikrofon jak i tak nie śpiewa xd

0

@Szklaner nie obrażony, po czym to stwierdziłeś? Bo nie dałem dziecinnych minek? Stary mam 34 lata nie wale emotikon jak 16 stolatek.

0

@Szklaner widzę zdania ekspertów są podzielone i że ktoś lubi mieć w sobie ciało obce, ja musze was rozczarować, jestem żonaty. Nasmarujcie dobrze dłonie na wieczór chłopcy.

0

Mój sylwester dzisiaj
https://ibb.co/L0YpyxR

0

Ja z żoną obejrzałem Kevina z mojej biblioteki i już wiemy, że nic mu się nie stanie. Zepsułem wam święta.

0

@Deeespacito przecież tam to dopiero debile są xd

1

Wiecie co jest najlepsze w święta? Że nie trzeba iść harować na tego grubego kierownika i debila dyrektora.

27

U Szczęsnego na Wigilii, Wojtek gdzie siedzisz? - na ławie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?