Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzieci leją galacticos, ale beka xd
3
Z Las palmas było by ciężko, ale na szczęście gramy z przescieradlami.
1
Cały się trzęsę!
0
Co on ogląda 10x zjeb? Ale go Kur boli że nie ma jak odkręcić
0
Harry maglaja xd gdzie tam karny jprdl
1
Jeżeli ktoś ma oklepać Madryt bez kompleksów to tylko Barca i oby dzisiaj znów tak było.
4
Będziemy grać na tym samy kartoflisku?
1
@Gaucho Na razie wszyscy prócz Lewego jedzą z wolnego wybiegu.
3
Gavi jest wszędzie i nigdzie.
0
Dobra spier.. z roboty melduje się!
8
Lewy wrócił to trafiania w bramkę, jak widać jaja miały znaczenie. Dostał jajecznicę od kur z wolnego wybiegu i od razu trafia.
1
@BulaKG fajnie jak się połamią, dla lokalnej społeczności.
0
Takie drużyny powinny grać na wyjeździe a nie, że takie marki jeżdżą na kartofliska.
0
@Jonyx dom z papieru
0
@Jonyx Kur przez Ciebie nie śpię tylko siedzę i oglądam ja jebe. Xd
0
@KamQiX kiedyś próbowałem po 4.
odcinkach właśnie mnie chu strzelił odpuściłem xd
1
@Jonyx zacząłem dom z papieru, napady te sprawy może mnie wciągnie :)
0
Obejrzałbym jakiś serial, ale jestem laikiem w tych sprawach. Nie wiele w życiu ich obejrzałem, ale takie które pamiętam i weszły mi w pamięć to skazany na śmierć dawno i np Narcos, teraz moje pytanie brzmi czy jest coś jeszcze w podobnych klimatach na co warto było by zwrócić uwagę? Coś co od początku trzyma w napięciu i chce się następnego odcinka a nie czekanie pół sezonu aż coś zacznie się dziać. Platforma obojętnie mam wszystko.
0
Olmo przebierze się za ter stegena i będzie grał, nie srajcie.
0
Laporcie to puścić trzeba. Odkąd zobaczyłem Ciebie, nie możesz jeść ani grać, Dani dla Barcy nie zagrasz już ani raz...
0
Laporta podbija zasięgi wpieprzając pizze a Wy się tu puczycie, w ogóle mi was nie żal.
0
Maryla do zamrażarki!
2
Co to za gówno po co jej mikrofon jak i tak nie śpiewa xd
0
@Szklaner nie obrażony, po czym to stwierdziłeś? Bo nie dałem dziecinnych minek? Stary mam 34 lata nie wale emotikon jak 16 stolatek.
0
@Szklaner widzę zdania ekspertów są podzielone i że ktoś lubi mieć w sobie ciało obce, ja musze was rozczarować, jestem żonaty. Nasmarujcie dobrze dłonie na wieczór chłopcy.
0
Mój sylwester dzisiaj
https://ibb.co/L0YpyxR
0
Ja z żoną obejrzałem Kevina z mojej biblioteki i już wiemy, że nic mu się nie stanie. Zepsułem wam święta.
0
@Deeespacito przecież tam to dopiero debile są xd
1
Wiecie co jest najlepsze w święta? Że nie trzeba iść harować na tego grubego kierownika i debila dyrektora.
27
U Szczęsnego na Wigilii, Wojtek gdzie siedzisz? - na ławie.