Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotii16 rainbow, tui, itaka, coral travel. Raibow ma coś takiego jak happy hours od 13 do 15 wybrane oferty, mają obniżone ceny. Warto polowac.
0
Lepiej przegrywać takie mecze, niż kluczowe.
Niestety widać też laminedependencje, brakowało skrzydła, rozciągania a przy nim i rywal musi podwajac, robiąc innym miejscu.
0
Laminedependencja
4
Czy to już laminedependencja? Nie ma skrzydła, nie rozciąga gry nie muszą go dublować, nie ma miejsca dla reszty.
10
Fakty po pierwszej połowie.
- vinicjusz to dalej szczekający piesek
- angol nastepnego gola strzeli za 175 dni
- real dalej gówno gra, przynajmniej dziadek zostanie na ławce
- mekambe kiwa jak Ronaldo, machając girą nad piłka w miejscu
- guler może powąchać skarpetki a nie murawę
- endrick zerwał się z ławki jakby myślał, że wejdzie, ale niestety tylko ostyglo mu siedzisko
- camavinga turla się jak rozwijający dywan
Edit
- real gra w 12 wpuścili asensio i raula za militao
0
@sergio5 obudziłeś się dopiero od wczoraj?
0
Ferie coraz bliżej, będą się pchać na jakąś kadrę, lepiej trochę wolnego.
0
@MesQueUnClub96 W przedszkolu jeszcze nie rozmawiacie o dorosłych sprawach?
0
@Jakchcesz podeślę adres, zerkniesz.
0
Znajomy z pracy, typ przeszło 50 wiosen, mówi ostatnio, że ma twardego jak Bartek, myślę kuźwa jaki Bartek? A ten dodaje, że jak dąb Bartek xd
0
Maja uwodzi lewego
Patrzy mu w gały ostro , Anka boj się
0
Zaraz nasz skót na tvp sport dla tych co nie widzieli.
0
Teraz w tvp sport 2h skrótów :)
1
Ktoś tu pisał, że Kounde mało daje z przodu xd
0
Dajcie spokój Martinowi gówno gra, ale wygrywamy a. Balde musi odpocząć ze 3 mecze w sezonie
2
Takie tu humory jakby real dostał w dupe od Barcy, Vincjusz dostał złoty balon a po tym wszystkim real przewalił kolejny mecz.
1
Uwaga uwaga z ostatniej chwili, Real by wygrać najbliższe mecze planuje w trakcie spotkania otworzyć murawę, żeby przeciwnik zapadł się pod ziemię. Wtedy jest szansa na wygraną na własnym boisku.
4
Galactisos 2.0, najlepszy skład na świecie xd. Dziękuję dobranoc hahaha.
0
@KochamInieste Bierz samsungi z serii ultra i będziesz nadzwyczaj zadowolony. Chyba że ograniczasz się tylko do zdjęć, dzwonienia i smsow to wtedy szajfon.
0
Co to za bezzebniak w Viaplay?
0
Deszcz w wyścigu i będzie ciekawie
1
Tu wyszły umiejętności
3
Bolidy zrobiły by po 5 okrążeniach linie wyścigowa i by jeździli, to jeżdżą debile astonem po torze gdzie pada cały czas tak samo i udają, że myślą.
0
Kupował tu ktoś?
https://www.jerseys.lol/collections/barcelona?spm=..collection_2d6cb128-c92c-4aaf-b4f0-6543545e0151.gallery_1.1&spm_prev=..index.shoplazza%3A%2F%2Fapps%2Fpublic%2Fblocks%2Fimage_slideshow%2F56125487021326335_1.1
1
Rozpoczynamy el classico na canal plus sport, marzy mi się takie 4.0 a później informacja, że złota piłkę dostanie ktoś normalny xd
0
Mam nadzieję, że nasi nie spuszcza z tonu na najbliższy mecz. Łatwo się potknac.
1
Mekambe by siadł u nas na brakujące skrzydło a tak to niech się tam pozabijają.
0
El clasico oglądało dużo ludzi i przejrzeli na oczy, że taki zj... b nie może wygrać no ludzie.
2
Obstawiamy czerwo z valencia?. Czuję, że nie wytrzyma psycha xd
0
Jutro jeszcze info, że do wyburzenia drukarka bernabeu, bo jest za głośno i święty spokój z tymi zj... mi