1

@Piotii16 rainbow, tui, itaka, coral travel. Raibow ma coś takiego jak happy hours od 13 do 15 wybrane oferty, mają obniżone ceny. Warto polowac.

0

Lepiej przegrywać takie mecze, niż kluczowe.
Niestety widać też laminedependencje, brakowało skrzydła, rozciągania a przy nim i rywal musi podwajac, robiąc innym miejscu.

0

Laminedependencja

4

Czy to już laminedependencja? Nie ma skrzydła, nie rozciąga gry nie muszą go dublować, nie ma miejsca dla reszty.

10

Fakty po pierwszej połowie.
- vinicjusz to dalej szczekający piesek
- angol nastepnego gola strzeli za 175 dni
- real dalej gówno gra, przynajmniej dziadek zostanie na ławce
- mekambe kiwa jak Ronaldo, machając girą nad piłka w miejscu
- guler może powąchać skarpetki a nie murawę
- endrick zerwał się z ławki jakby myślał, że wejdzie, ale niestety tylko ostyglo mu siedzisko
- camavinga turla się jak rozwijający dywan
Edit
- real gra w 12 wpuścili asensio i raula za militao

0

@sergio5 obudziłeś się dopiero od wczoraj?

0

Ferie coraz bliżej, będą się pchać na jakąś kadrę, lepiej trochę wolnego.

0

@MesQueUnClub96 W przedszkolu jeszcze nie rozmawiacie o dorosłych sprawach?

0

@Jakchcesz podeślę adres, zerkniesz.

0

Znajomy z pracy, typ przeszło 50 wiosen, mówi ostatnio, że ma twardego jak Bartek, myślę kuźwa jaki Bartek? A ten dodaje, że jak dąb Bartek xd

0

Maja uwodzi lewego
Patrzy mu w gały ostro , Anka boj się

0

Zaraz nasz skót na tvp sport dla tych co nie widzieli.

0

Teraz w tvp sport 2h skrótów :)

1

Ktoś tu pisał, że Kounde mało daje z przodu xd

0

Dajcie spokój Martinowi gówno gra, ale wygrywamy a. Balde musi odpocząć ze 3 mecze w sezonie

2

Takie tu humory jakby real dostał w dupe od Barcy, Vincjusz dostał złoty balon a po tym wszystkim real przewalił kolejny mecz.

1

Uwaga uwaga z ostatniej chwili, Real by wygrać najbliższe mecze planuje w trakcie spotkania otworzyć murawę, żeby przeciwnik zapadł się pod ziemię. Wtedy jest szansa na wygraną na własnym boisku.

4

Galactisos 2.0, najlepszy skład na świecie xd. Dziękuję dobranoc hahaha.

0

@KochamInieste Bierz samsungi z serii ultra i będziesz nadzwyczaj zadowolony. Chyba że ograniczasz się tylko do zdjęć, dzwonienia i smsow to wtedy szajfon.

0

Co to za bezzebniak w Viaplay?

0

Deszcz w wyścigu i będzie ciekawie

1

Tu wyszły umiejętności

3

Bolidy zrobiły by po 5 okrążeniach linie wyścigowa i by jeździli, to jeżdżą debile astonem po torze gdzie pada cały czas tak samo i udają, że myślą.

1

Rozpoczynamy el classico na canal plus sport, marzy mi się takie 4.0 a później informacja, że złota piłkę dostanie ktoś normalny xd

0

Mam nadzieję, że nasi nie spuszcza z tonu na najbliższy mecz. Łatwo się potknac.

1

Mekambe by siadł u nas na brakujące skrzydło a tak to niech się tam pozabijają.

0

El clasico oglądało dużo ludzi i przejrzeli na oczy, że taki zj... b nie może wygrać no ludzie.

2

Obstawiamy czerwo z valencia?. Czuję, że nie wytrzyma psycha xd

0

Jutro jeszcze info, że do wyburzenia drukarka bernabeu, bo jest za głośno i święty spokój z tymi zj... mi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?