0

Kto się zesra?

0

@lucas/catalan c30 paskudny tył i plastikowe wnętrze.

0

Ter sztejgen xd

9

@Rl9k1nG chyba park jurajski

0

Włączyłem.

12

Już wiem gdzie dzbanbele złapie kontuzje xd

13

Wypompować kotletico przed niedzielą, bardzo ładnie

5

Ten debil sam przegra mecz wpuszczając tych matołów.

3

Wy tu niektórzy się cieszycie jakby to był koniec meczu. Normalne, że nasi spuchna i będziemy drrzec o wynik.

1

2.0 to niebezpieczny wynik.

0

Weźcie tego cygana niech idzie gaciami handlować, co za placek.

0

Raphinia no drybling no skill, danza kuduro remix 2024

0

Co dziś Anka robiła cały mecz na boisku? No chyba tylko znaczył teren obsikujac piłkarzy athleticu, dramat.

4

93 minuta klepcie sobie na obronie, Kur co za cioty

0

Romeu kiks za 3.2.1...

3

Roque gdzie? Przynajmniej by biegał z przodu a ten spaceruje cały mecz.

2

Miałem pisać czy remis czy w dup.. penis i nie wiele brakło a byłby penis.

0

Jutro nagłówki na Onecie. "Lewandowski zdradził Ankę ma kolejne dziecko"
W artykule czytamy, że uśmiechał się do bobasa Raphinii co może oznaczać, że macał tam palce, albo palec.

0

Ciekawe czy jakieś drużyny myślą jprdl Barca, ale nam wklepia, gacie pełne. Czy już raczej na lajcie do nas podchodzą.

2

Ciekawe czy będą zesrani i piłka będzie odbijać się jak od drewien

7

@vangoor chyba 3 ruchy i wór suchy xd

13

Kibice Valencii czują i myślą jak my dodałbym jeszcze, brzydki. A o to przyśpiewka która dla niego przygotowali.

"Był sobie słynny piłkarz Realu Madryt. Jedyne, co robił, to płakał i kłamał. Płakał tu, płakał tam, zawsze nabijał się z ludzi i rywala. Przyjechał do Walencji i to się skończyło. Problem w tym, że jest głupi, a nigdy problemem nie było to, jaki ma kolor skóry”.

0

Zaraz szejk da mekambe cały Paryż i będzie fichado. Kylian będzie mówił, że kocha Francję i ten klub.

0

Mbappe zdobywa bramki w lidze hiszpańskiej? Co ten Janusz komentatorski pier.....? Chyba, że w Realu a to może.

1

Człowiek jest tylko kibicem, kiedyś grałem w piłkę, ale mam wrażenie że gryzłbym tam trawę za Barce i za taki szmal. Jak widzę brak zaangażowania i piknikowe klepanie to mnie krew zalewa.

3

Jeszcze ten kasztan wchodzi.

1

Teraz się im dupa pali to zaczną grać.

2

Jak przegrają to przynajmniej nadzieję zabiorą na ligę, bo tak tylko żyjemy nadzieja.

3

Ja już wiem, rozgryzłem czawiego. Oni specjalnie tak na pół gwizdka grają, bo w tym sezonie idą po LM i tam wjadą na pełnej xd

2

Teraz chłopcy zjedli po cukierku wyjdą na bombie, mieli spadek cukru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?