Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto się zesra?
0
@lucas/catalan c30 paskudny tył i plastikowe wnętrze.
0
Ter sztejgen xd
9
@Rl9k1nG chyba park jurajski
0
Włączyłem.
12
Już wiem gdzie dzbanbele złapie kontuzje xd
13
Wypompować kotletico przed niedzielą, bardzo ładnie
5
Ten debil sam przegra mecz wpuszczając tych matołów.
3
Wy tu niektórzy się cieszycie jakby to był koniec meczu. Normalne, że nasi spuchna i będziemy drrzec o wynik.
1
2.0 to niebezpieczny wynik.
0
Weźcie tego cygana niech idzie gaciami handlować, co za placek.
0
Raphinia no drybling no skill, danza kuduro remix 2024
0
Co dziś Anka robiła cały mecz na boisku? No chyba tylko znaczył teren obsikujac piłkarzy athleticu, dramat.
4
93 minuta klepcie sobie na obronie, Kur co za cioty
0
Romeu kiks za 3.2.1...
3
Roque gdzie? Przynajmniej by biegał z przodu a ten spaceruje cały mecz.
2
Miałem pisać czy remis czy w dup.. penis i nie wiele brakło a byłby penis.
0
Jutro nagłówki na Onecie. "Lewandowski zdradził Ankę ma kolejne dziecko"
W artykule czytamy, że uśmiechał się do bobasa Raphinii co może oznaczać, że macał tam palce, albo palec.
0
Ciekawe czy jakieś drużyny myślą jprdl Barca, ale nam wklepia, gacie pełne. Czy już raczej na lajcie do nas podchodzą.
2
Ciekawe czy będą zesrani i piłka będzie odbijać się jak od drewien
7
@vangoor chyba 3 ruchy i wór suchy xd
13
Kibice Valencii czują i myślą jak my dodałbym jeszcze, brzydki. A o to przyśpiewka która dla niego przygotowali.
"Był sobie słynny piłkarz Realu Madryt. Jedyne, co robił, to płakał i kłamał. Płakał tu, płakał tam, zawsze nabijał się z ludzi i rywala. Przyjechał do Walencji i to się skończyło. Problem w tym, że jest głupi, a nigdy problemem nie było to, jaki ma kolor skóry”.
0
Zaraz szejk da mekambe cały Paryż i będzie fichado. Kylian będzie mówił, że kocha Francję i ten klub.
0
Mbappe zdobywa bramki w lidze hiszpańskiej? Co ten Janusz komentatorski pier.....? Chyba, że w Realu a to może.
1
Człowiek jest tylko kibicem, kiedyś grałem w piłkę, ale mam wrażenie że gryzłbym tam trawę za Barce i za taki szmal. Jak widzę brak zaangażowania i piknikowe klepanie to mnie krew zalewa.
3
Jeszcze ten kasztan wchodzi.
1
Teraz się im dupa pali to zaczną grać.
2
Jak przegrają to przynajmniej nadzieję zabiorą na ligę, bo tak tylko żyjemy nadzieja.
3
Ja już wiem, rozgryzłem czawiego. Oni specjalnie tak na pół gwizdka grają, bo w tym sezonie idą po LM i tam wjadą na pełnej xd
2
Teraz chłopcy zjedli po cukierku wyjdą na bombie, mieli spadek cukru.