Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak pomoc nic nie urucha to te drewna z przodu ani tyle.
0
Ciekaw jestem czy nie szło by nam lepiej grając 4-4-2 z tym, że z przodu musiałby być ktoś bardziej mobilny od Lewego z Yamalem np powiedzmy, że Roque jeżeli odpali. W środku natomiast z obecnością gaviego dołożyć go do trójki frenkie gundo i pedri, myślę że ciężko było by taki środek zdominować komukolwiek. Możliwe, że pomocnicy tworzyli by więcej sytuacji z przodu, w obronie zostaje Kounde, Ronald, Christensen i Cancelo. Chciałbym coś takiego zobaczyć, ale oczywiście jak opuszcza szpital i jeżeli kiedykolwiek będą wszyscy dostępni.
0
@Jonyx skąd dokładnie?
0
-21 Jasło i co najważniejsze 2.0 hdi francuskie odpaliło od strzała :)
0
Wygraliśmy 4:2 bo nam gola zabrały te dziady sędziowskie
1
Inaki jest strasznie słaby na przedpolu,kiedy trzeba złapać piłkę.
0
Nasz łysy z brazzers też najwidoczniej myśli ta dolna głowa.
1
Oriol podobny do Johna Sinsa i chyba jego atutem też jest tamta głowa.
1
Raphinia niech tam zostanie już, bo tam jego poziom jest.
0
Na szczęście puszcza mecz nasz
1
Czawi wpadł na genialny pomysł utrzymania się na stołku. Połamie się wiekrzosc piłkarzy dziś dojdą kolejni, bo grają na polu do zaorania i będzie, że nie było kim cookolwiek ugrać i lapcio pomyśli, no tak 3/4 w szpitalu to jak ten Czawi miał coś zrobić.
0
Dzisiaj mecz dla pokskiej cebuli leci na tvp sport, jakbyście szukali xd
0
Jeżeli na xbox mam grę z usługi game pass i została ona wycofana to czy kupując ja w sklepie bądź z płyty zostanie mi save?
0
Obaj się pakujcie!
0
@Krzysztof1987 dobra daj żyć, wszyscy uja grali, ale skrzydłowego rozlicza się z bramek akcji a nie tylko biegania.
0
@Krzysztof1987 gdzie to zagrożenie? 0 strzałów to zagrożenie? Skrzydłowy? Chłopie proszę cię.
0
@Krzysztof1987 jak pisałem ten komentarz to była pierwsza połowa i tak w pierwszej nie istniał.
0
Roberto wygląda jakby się miał przekręcić już, ale są skubani mocni. Ferran nie istnieje, drewniak z Polski nic nie daje. Jedynie de jong coś próbuje reszta jeszcze żyje sylwestrem.
0
Araujo na lewego odbiła się od drewna xd
1
Piłkarze Barcelony trener z Barcelony walą nam bramę, tu wszystko sugeruje ze coś jest nie tak i muszą posypać się głowy.
0
Na francuskim streamie na lewego mówią Robertinjo może im ktoś przekazać, że to drewnatinjo?
23
Święta tuż tuż, ale to nadal nie zmienia faktu, że w Australii jest 49 milionów kangurów i 3,5 miliona ludzi w Urugwaju. To oznacza, że jeśli kangury zaatakują Urugwaj, to każda osoba, będzie musiała walczyć z 14 kangurami. Wesołych Świąt.
2
Xavi Ty wiesz co, grudzień się kończy.
4
Celebracja jak po akcji MSN
0
Żeby skrzydłowi nie wchodzili w drybling to kabaret.
3
Ostatnio w jeden z dziesięciu był jakiś Wiktor Fiutek z Jędrzejowa, który interesuje się wszystkim ogólnie, niczym szczególnie xd. Prowadzący mu mówi, że być może zostanie Pan bohaterem memów hahaha.
2
Jest jeszcze nadzieja, że komuś się spełni 'xavi do grudnia' po dzisiejszym meczu.
3
Napoli to tacy frajerzy jak my, więc trafił swój na swego.
0
@dv7wisnia Tak i później uderzy w najgorszym momencie z potrójna siłą :)
0
@tadzik447 literówka.