0

Jak pomoc nic nie urucha to te drewna z przodu ani tyle.

0

Ciekaw jestem czy nie szło by nam lepiej grając 4-4-2 z tym, że z przodu musiałby być ktoś bardziej mobilny od Lewego z Yamalem np powiedzmy, że Roque jeżeli odpali. W środku natomiast z obecnością gaviego dołożyć go do trójki frenkie gundo i pedri, myślę że ciężko było by taki środek zdominować komukolwiek. Możliwe, że pomocnicy tworzyli by więcej sytuacji z przodu, w obronie zostaje Kounde, Ronald, Christensen i Cancelo. Chciałbym coś takiego zobaczyć, ale oczywiście jak opuszcza szpital i jeżeli kiedykolwiek będą wszyscy dostępni.

0

@Jonyx skąd dokładnie?

0

-21 Jasło i co najważniejsze 2.0 hdi francuskie odpaliło od strzała :)

0

Wygraliśmy 4:2 bo nam gola zabrały te dziady sędziowskie

1

Inaki jest strasznie słaby na przedpolu,kiedy trzeba złapać piłkę.

0

Nasz łysy z brazzers też najwidoczniej myśli ta dolna głowa.

1

Oriol podobny do Johna Sinsa i chyba jego atutem też jest tamta głowa.

1

Raphinia niech tam zostanie już, bo tam jego poziom jest.

0

Na szczęście puszcza mecz nasz

1

Czawi wpadł na genialny pomysł utrzymania się na stołku. Połamie się wiekrzosc piłkarzy dziś dojdą kolejni, bo grają na polu do zaorania i będzie, że nie było kim cookolwiek ugrać i lapcio pomyśli, no tak 3/4 w szpitalu to jak ten Czawi miał coś zrobić.

0

Dzisiaj mecz dla pokskiej cebuli leci na tvp sport, jakbyście szukali xd

0

Jeżeli na xbox mam grę z usługi game pass i została ona wycofana to czy kupując ja w sklepie bądź z płyty zostanie mi save?

0

Obaj się pakujcie!

0

@Krzysztof1987 dobra daj żyć, wszyscy uja grali, ale skrzydłowego rozlicza się z bramek akcji a nie tylko biegania.

0

@Krzysztof1987 gdzie to zagrożenie? 0 strzałów to zagrożenie? Skrzydłowy? Chłopie proszę cię.

0

@Krzysztof1987 jak pisałem ten komentarz to była pierwsza połowa i tak w pierwszej nie istniał.

0

Roberto wygląda jakby się miał przekręcić już, ale są skubani mocni. Ferran nie istnieje, drewniak z Polski nic nie daje. Jedynie de jong coś próbuje reszta jeszcze żyje sylwestrem.

0

Araujo na lewego odbiła się od drewna xd

1

Piłkarze Barcelony trener z Barcelony walą nam bramę, tu wszystko sugeruje ze coś jest nie tak i muszą posypać się głowy.

0

Na francuskim streamie na lewego mówią Robertinjo może im ktoś przekazać, że to drewnatinjo?

23

Święta tuż tuż, ale to nadal nie zmienia faktu, że w Australii jest 49 milionów kangurów i 3,5 miliona ludzi w Urugwaju. To oznacza, że jeśli kangury zaatakują Urugwaj, to każda osoba, będzie musiała walczyć z 14 kangurami. Wesołych Świąt.

2

Xavi Ty wiesz co, grudzień się kończy.

4

Celebracja jak po akcji MSN

0

Żeby skrzydłowi nie wchodzili w drybling to kabaret.

3

Ostatnio w jeden z dziesięciu był jakiś Wiktor Fiutek z Jędrzejowa, który interesuje się wszystkim ogólnie, niczym szczególnie xd. Prowadzący mu mówi, że być może zostanie Pan bohaterem memów hahaha.

2

Jest jeszcze nadzieja, że komuś się spełni 'xavi do grudnia' po dzisiejszym meczu.

3

Napoli to tacy frajerzy jak my, więc trafił swój na swego.

0

@dv7wisnia Tak i później uderzy w najgorszym momencie z potrójna siłą :)

0

@tadzik447 literówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?