3

Kot do mnie - stary nie oglądaj tego gówna.
https://ibb.co/8YVzGMx

0

Lahoz do Xaviego słuchaj xavi robię szoł na sylwestra. Xavi, ok keep going.

4

Ja bym nie wytrzymał będąc na boisku i dostał by ten łysy cep w czerep.

0

Przypadek, nie płaczcie.

0

Zaraz wejdzie piłkarz który dał Messiemu mistrzostwo.

4

Przez ten mundial nie czuje jakoś pompy meczowej wtf.

0

@karlu105 dla mnie 11 to super telefon ze względu na cienka obudowę. Super się go trzyma.

2

Po tych mistrzostwach świata stwierdzić można na pewno 2 rzeczy. Dla nas jak i wielu, najlepszy piłkarz jest tylko jeden i to potwierdził w Qatarze, podnosząc puchar. Druga sprawa ma się natomiast do Pana Mbappe, dla mnie już zawsze będzie mekambe, mambeppe czy mmmbappe.

1

@tbas właśnie tak obstawiam, taka zagrywkę.

0

Jak myślicie co będzie z paliwem od 2023? Dowalą 23 procent VATu i będziemy bulić po dychu, czy rząd wejdzie w dupke wyborca i przedłuży obecny brak VATu? Ew ceny spadną, że jednocześnie doliczając VAT cena zostanie na podobnym poziomie co obecnie?

9

Dobrze, że się wczoraj schlalem i wcześnie poszedłem spać to teraz chociaż z rana rosół ugotuje xd. Żona jak wstanie nie uwierzy.

1

@AmigoBlancos zmień avatar byłem pierwszy

1

Kiedy będzie złoty andrut dla Ronaldo przyznawany w Dubaju?

30

Właśnie teraz było w tvp sport wycofanie do generała, wodza, marszałka.

0

"mam pseudonim taki tu mnie nazywają mambeppe.
mekambe, mekambe mnie nazywają?
dobrze dużo ludzi mnie rozpoznaje, ja ich nie znam". Xd

11

Wszystkich co teraz będzie boleć Messi, wytrzepcie pampersy. Ronaldo może mu co najwyżej wypolerować berło xd

0

Na Polsacie dalej ściągają z boiska mouse dembele.

9

Jak na RM widzę jeszcze komentarze, że mental lepszy od Messiego to mnie normalnie rozdupca, jaką trzeba być ameba umysłową by coś takiego pisać.

59

Dziękuję piłce nożnej za to, że oddała królowi co królewskie.

0

Przejmuje avatar!

2

Piekny mecz, piekne zakonczenie kariery Messiego, Ronaldo placze.

0

Ja pie..... e ku...... w du je.... a

0

Mbappe już będzie we Francji kąsał Messiego

0

Di Maria złomuje bombele

1

Boże jeżdżę na kolanach w mieszkaniu.

3

Dembele do zmiany głowa nie dojechała.

1

Dembele dogadał się z Messim za setkę z Liverpoolem. Czego nie rozumiecie?

0

Spociłem się, że nawet mi czytnik lini w telefonie palca nie rozpoznaje

4

Dembele za ten raz Kocham Cie xd

0

Kur już mam łzy w oczach bez kitu. Vamos Argentyna!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?