La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

16

Odpaliłem sobie najnowsze ''Borowisko'' na temat zwolnienia Michniewicza. Muszę powiedzieć, że tak jak nieprzepadam za Borkiem to tutaj zgadzam się z nim w 100%. Odnośnie premii. Gdyby taka sytuacja miała miejsce w kanale sportowym, że ktoś załatwia coś pod stołem za plecami (czyt.) Premie dla piłkarzy. Wypi***olili, byśmy go w minutę. Tu nie ma nic do rzeczy 1/8 MŚ, czy też nie miałaby do rzeczy nic ewentualnie 1/4 MŚ. Skoro selekcjonera wywalili pomimo, że zrealizował wszystkie postawione cele włącznie z wyjściem z grupy na mundialu to problem leży w tych ''premiach'' od premiera i całej tej otoczce. Bo gdyby i tutaj to też dobrze BÓR to zauważył, gdyby nie dziennikarze to te premie z naszych pieniędzy trafiły by na konta piłkarzy. Nikt, by o tym nie wiedział wszystko zostałoby załatwione pod stołem. Bo już po zwolnieniu Michniewicza można zakładać, że jednak pytano piłkarzy o nr konta bankowych co jest dla mnie nie tyle absurdem co debilizmem i wstydem. Smród po tym jest nie do wywietrzenia w inny sposób, niż zwolnienie selekcjonera. Nawet, jeśli wszystkie założenia wykonał kropka.

1

@AmigoBlancos zmień avatar byłem pierwszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?