Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby nocka w robocie była przyjemna?
0
@draxidox to ja mam ds5 cytrynę i odziwo świetnie to działa w aucie z 2012r
0
@draxidox ja mam auto z 2012 i automatyczne światła działają tak błyskawicznie, że sam nie ma opcji bym tak zmienił, więc nie wiem skąd wziąłes 2,3 sekundy.
0
Ale dzisiaj widać przede wszystkim te podania crossowe za obronę tego wcześniej nie było. Może im coś przeskoczy.
0
Dembele dobry piłkarz, ale głupi.
0
Bombele walił pile słonkiem na głowie gdzie najbardziej boli xd
1
@Mixtape ja już podpisałem umowę. Mam za 30zl i 3 dekodery plus polsat box.
0
Pakiet S z polsatu ten niższy do tego przez pół roku pakiet M, plus eleven na 3 dekodery i do tego polsat go czyli dostęp do wszystkich kanałów online za 30zl to chyba dobry deal?
0
@tomek8756 jestem za dla Ukrainek!
0
Jeżeli w jakiejś fazie spotkamy się z Szachtarem to dajcie znać gdzie bilet dorwac. Choćbym miał żreć gruz to muszę spełnić marzenie i być na meczu Barcy!
0
@Sylvinho007 @Comentateiro czyli kiedy? Bo sprzeczne wasze odpowiedzi xd
1
Kiedy jest losowanie LE?
0
Pique zwolni pewnie sporo z drabinki płacowej.
0
@BorzyKrzys Widać stres. Uwierz mi, że człowiek mimo doświadczenia dojrzewa z wiekiem i zaczyna inaczej reagować na wiele rzeczy.
0
Jeeee ekitikje xd
0
Donnaruma jak będzie większa presją tzn czym dalej w LM to będzie bardziej niepewny. Za młody bramkarz i widać u niego wylewy.
0
Teraz posłuchajmy jak Szpakowskiemu będzie plątał się język przy ekitike xd
0
Przecież nas tak intensywnie grające Juve rozniesie xd
0
Mbappe to przesadny samolub
4
Szpakowski to komentuje pozycje piłkarzy jak są pokazani przed meczem, tak to kompletnie nie widzi już chłop kto gdzie jest xd
2
Z okien skacza z mostów skacza no co ten PiS narobił aż się ludzia żyć odechciewa.
3
Fati dostaje prostopadle na sam na sam to zwalnia xd
10
Po prostu Xavi dziś gra tymi których chciał wykończyć, żeby się la bamba odwaliła xd
0
Dobrze że mu się nogi poplątały to trafił xd
9
Ronaldinho chlal przed meczem i zagryzał Laysami i się nie łamał. Zła dietę mają tu trzeba śmietnikowa zastosować.
1
Jeszcze trochę i xavi te 3mln da z własnej kieszeni
0
Kiedy Fati zszedł?
2
Xavi zdziwiony a Balde im pokaże jak się wchodzi w pole karne ze skrzydła.
0
Pablo to już nie powącha murawy. Tyle błędów to nawet Pablo Escobarowi nie przystoi.
0
A miałem tu pytać czy stracimy bramkę xd następnym razem stawiam wszystko co mam.