0

Davies teraz kozaczy a jak bym bombele to sral pod siebie haj grajek xd

0

Kessi też lipa. Dawać Gaviego, pewnie ma spuchnięte jaja będzie jak Paździoch w jakims odcinku "chłop z jajami"

0

Grunt że jest parę nowych nazwisk u nas i Szpakowski za free ich ściągnął.

0

Lewy niby napastnik niby strzela, ale jak próbuje kiwać to drewno jakich mało.

1

Kiedy my tego serhi ściągnęli? Okienko zamknięte skunt go tyn tygrys Laporta wyciagnu?

0

Barcelona uja gra to chociaż Szpakowski dodaje rozrywki xd

5

Serhi buskets hahahaha

0

Hiszpański narcos nie dojezdza

0

Laporta już wystawił na sprzedaż nerke mbappe się pakuję już ponoć.

0

Czemu ter Stegen nie broni w lm? Spalony na szczęście

0

Uj że gramy o pietruszkę jak Lewy strzeli będzie ajjjj i Szpakowski się zesra.

0

Ale nas mają w kieszeni. Zasrane niemcy.

8

Ale o tym potym xd

1

Dobra nie nabijajcie oglądalności w LM jakimś Interom i Victoria. Już pozamiatane teraz nasi wyjdą z pustymi portkami, bez ciśnienia na Bayern i wygrają 5.0 na osłodę. Vamos!

1

@Xpert77 chyba samych siebie zniszczymy.

0

@kuz gorzej.

1

Dobra wchodzę by zobaczyć remontade. Spier z roboty, więc to nie może iść na marne.

0

Dobra to na kim polegniemy w LE?

0

2.0 szlak by to

0

Czy Ronaldo ogląda Messiego w LM? Jak myślicie? Ciekawe czy go wkurza, że nie biega a strzela kiedy on jak nie biega jest bezużyteczny i z niego wala xd

0

Pilzno błagamy o remis to będzie chociaż o co walczyć.

0

Zaraz wam madryczoki pocisną, żebyśmy szykowali się na LE.

4

Messi grając w ten sposób czyli na chodzonego to jeszcze będzie miażdżył mając 40 lat.

0

1

Ma ktoś kota i korzysta z zwirku sylikonowego?

0

@Kessie moja hybryda była by zadowolona.

1

Spina między 12 latkami u białych :) końcówka posta mi się bardzo podoba xd.
https://ibb.co/2MBG3ns

1

Jak tu miło tak ciepło i przyjemnie jednocześnie. Nie poznaje was tygrysy :)

12

Jest dziś kozioł ofiarny la bamby, Fati.

8

Balde ma to co Davies szybkość i drybling jeszcze trochę się ogra, zacznie podejmować lepsze decyzję i będzie top obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?