Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Davies teraz kozaczy a jak bym bombele to sral pod siebie haj grajek xd
0
Kessi też lipa. Dawać Gaviego, pewnie ma spuchnięte jaja będzie jak Paździoch w jakims odcinku "chłop z jajami"
0
Grunt że jest parę nowych nazwisk u nas i Szpakowski za free ich ściągnął.
0
Lewy niby napastnik niby strzela, ale jak próbuje kiwać to drewno jakich mało.
1
Kiedy my tego serhi ściągnęli? Okienko zamknięte skunt go tyn tygrys Laporta wyciagnu?
0
Barcelona uja gra to chociaż Szpakowski dodaje rozrywki xd
5
Serhi buskets hahahaha
0
Hiszpański narcos nie dojezdza
0
Laporta już wystawił na sprzedaż nerke mbappe się pakuję już ponoć.
0
Czemu ter Stegen nie broni w lm? Spalony na szczęście
0
Uj że gramy o pietruszkę jak Lewy strzeli będzie ajjjj i Szpakowski się zesra.
0
Ale nas mają w kieszeni. Zasrane niemcy.
8
Ale o tym potym xd
1
Dobra nie nabijajcie oglądalności w LM jakimś Interom i Victoria. Już pozamiatane teraz nasi wyjdą z pustymi portkami, bez ciśnienia na Bayern i wygrają 5.0 na osłodę. Vamos!
1
@Xpert77 chyba samych siebie zniszczymy.
0
@kuz gorzej.
1
Dobra wchodzę by zobaczyć remontade. Spier z roboty, więc to nie może iść na marne.
0
Dobra to na kim polegniemy w LE?
0
2.0 szlak by to
0
Czy Ronaldo ogląda Messiego w LM? Jak myślicie? Ciekawe czy go wkurza, że nie biega a strzela kiedy on jak nie biega jest bezużyteczny i z niego wala xd
0
Pilzno błagamy o remis to będzie chociaż o co walczyć.
0
Zaraz wam madryczoki pocisną, żebyśmy szykowali się na LE.
4
Messi grając w ten sposób czyli na chodzonego to jeszcze będzie miażdżył mając 40 lat.
0
A wasz stary jest expertem?
https://www.facebook.com/reel/514082273477410?s=yWDuG2&fs=e
1
Ma ktoś kota i korzysta z zwirku sylikonowego?
0
@Kessie moja hybryda była by zadowolona.
1
Spina między 12 latkami u białych :) końcówka posta mi się bardzo podoba xd.
https://ibb.co/2MBG3ns
1
Jak tu miło tak ciepło i przyjemnie jednocześnie. Nie poznaje was tygrysy :)
12
Jest dziś kozioł ofiarny la bamby, Fati.
8
Balde ma to co Davies szybkość i drybling jeszcze trochę się ogra, zacznie podejmować lepsze decyzję i będzie top obrońca.