0

@Esteban_ Konfidenci też potrzebni w tym kraju :)

0

@Nano22 on nie umie liczyć na kalkulatorze a co dopiero zarejestrować się na fc barca xd

1

@Esteban_ Se zgłoś jeżeli na l4 miałem wpisane 1 (chory może chodzić) więc se mogłem być wszędzie xd

5

Pięknie zaoralem kierownika malarza. Byłem se na l quattro i na tym l4 pojechałem sobie na wakacje i tak to się żyje.

0

Szczelili! Świat się skończył!

1

Ale placek xd...

0

Zlepek piłkarzyków i chaos. Problemy z przyjęciem piłki, wszystko za wolno i czytelnie = Polska reprezentacja

1

Serio myślicie, że wygramy ten mecz? Przecież Polska piłka to kpina z narodu, niczym pis!

3

Przerwę na reprezentację wykorzystałem tak, pozdro wariaty!
https://ibb.co/ZLMKc8f

1

Fati szczelaj w opony na co te przekładki.

0

Lewy na pustaka skończył się :) powiem wam, że to jak macha i przestawia wszystkich łapami mnie osobiście by wkurw... Ciekawe jak reszta to odbiera.

0

Elche to jak B klasa.

6

Ładna symulka chłop płaczę noga urwana zeby wybite xd

3

Neymar, welcome to Barcelona danza kuduro 2022 remix, skills and goals!

0

@Janas11224 i wiele innych aplikacji blokujących. W dobie internetu by w Googlach nie wpisać i nie wyszukać co trzeba tylko wiecznie stekac to trzeba być na prawdę słabo rozwiniętym.

0

@Sau_Ron czyli standard granie kupy i win

0

Madryczoki coś grają?

0

@Pewex zmięta tak się wydaje nic tam nie ma

1

@Pewex to nie żadna nitka koszulka zmięta tak wyszła :)

0

@Jasialdinho Shopee.pl naliczyło jakieś kupony to wyszło 62zl. Tak na pamiątkę by mieć z Lewym. Tyle mnie interesowało.

1

@Medium Się trochę w życiu machało xd

0

@Pewex Jaka nitka?

2

Dobra to kto potrzebuje prawdziwej 9 w swoim klubie? Zgłaszam kandydaturę!
A tak serio jak za 62zl to spoko nawet metki są i znaczek nike na worku Hue Hue :)
https://ibb.co/kgYTctK
https://ibb.co/b3mRZvg
https://ibb.co/NSGq68s
https://ibb.co/V98sXP8

0

Trochę człowiek się podpalił Barca, ale jeszcze przed transferami nikt nie myślał o jakiejkolwiek walce w Europie. Trzeba dać im jeszcze trochę czasu, pół składu to nowe twarze rzucone na najwyższe cele.

3

Mati Mateusz hiper Morawiecki rozdupi nasz kraj danza kuduro remix 2022.

0

Tego meczu szkoda tak na prawdę mentalnie, bo chłopaki by w siebie na prawdę uwierzyli i podnieśli głowy. Tak to dostali znów w mordę i ciężko im będzie z najlepszymi.

2

Jeszcze nie teraz. Jest jednak nadzieja byliśmy lepsi, zabiła nas skuteczność !

0

Środek pola przegramy busquets jest za wolny a 2 małe tygrysy nie nabiegaja na wszystkich. Czuję lagę do przodu na kontry.

0

@kamilop chyba przez długie nogi, bo nie widać w nim dynamiki. Byle nie zawalił dziś.

0

Ten Alonso to chyba nie typ szybkosciowca? Patrzę na YT to taki trochę graczak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?