Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ Konfidenci też potrzebni w tym kraju :)
0
@Nano22 on nie umie liczyć na kalkulatorze a co dopiero zarejestrować się na fc barca xd
1
@Esteban_ Se zgłoś jeżeli na l4 miałem wpisane 1 (chory może chodzić) więc se mogłem być wszędzie xd
5
Pięknie zaoralem kierownika malarza. Byłem se na l quattro i na tym l4 pojechałem sobie na wakacje i tak to się żyje.
0
Szczelili! Świat się skończył!
1
Ale placek xd...
0
Zlepek piłkarzyków i chaos. Problemy z przyjęciem piłki, wszystko za wolno i czytelnie = Polska reprezentacja
1
Serio myślicie, że wygramy ten mecz? Przecież Polska piłka to kpina z narodu, niczym pis!
3
Przerwę na reprezentację wykorzystałem tak, pozdro wariaty!
https://ibb.co/ZLMKc8f
1
Fati szczelaj w opony na co te przekładki.
0
Lewy na pustaka skończył się :) powiem wam, że to jak macha i przestawia wszystkich łapami mnie osobiście by wkurw... Ciekawe jak reszta to odbiera.
0
Elche to jak B klasa.
6
Ładna symulka chłop płaczę noga urwana zeby wybite xd
3
Neymar, welcome to Barcelona danza kuduro 2022 remix, skills and goals!
0
@Janas11224 i wiele innych aplikacji blokujących. W dobie internetu by w Googlach nie wpisać i nie wyszukać co trzeba tylko wiecznie stekac to trzeba być na prawdę słabo rozwiniętym.
0
@Sau_Ron czyli standard granie kupy i win
0
Madryczoki coś grają?
0
@Pewex zmięta tak się wydaje nic tam nie ma
1
@Pewex to nie żadna nitka koszulka zmięta tak wyszła :)
0
@Jasialdinho Shopee.pl naliczyło jakieś kupony to wyszło 62zl. Tak na pamiątkę by mieć z Lewym. Tyle mnie interesowało.
1
@Medium Się trochę w życiu machało xd
0
@Pewex Jaka nitka?
2
Dobra to kto potrzebuje prawdziwej 9 w swoim klubie? Zgłaszam kandydaturę!
A tak serio jak za 62zl to spoko nawet metki są i znaczek nike na worku Hue Hue :)
https://ibb.co/kgYTctK
https://ibb.co/b3mRZvg
https://ibb.co/NSGq68s
https://ibb.co/V98sXP8
0
Trochę człowiek się podpalił Barca, ale jeszcze przed transferami nikt nie myślał o jakiejkolwiek walce w Europie. Trzeba dać im jeszcze trochę czasu, pół składu to nowe twarze rzucone na najwyższe cele.
3
Mati Mateusz hiper Morawiecki rozdupi nasz kraj danza kuduro remix 2022.
0
Tego meczu szkoda tak na prawdę mentalnie, bo chłopaki by w siebie na prawdę uwierzyli i podnieśli głowy. Tak to dostali znów w mordę i ciężko im będzie z najlepszymi.
2
Jeszcze nie teraz. Jest jednak nadzieja byliśmy lepsi, zabiła nas skuteczność !
0
Środek pola przegramy busquets jest za wolny a 2 małe tygrysy nie nabiegaja na wszystkich. Czuję lagę do przodu na kontry.
0
@kamilop chyba przez długie nogi, bo nie widać w nim dynamiki. Byle nie zawalił dziś.
0
Ten Alonso to chyba nie typ szybkosciowca? Patrzę na YT to taki trochę graczak :)