0

Henderson też wyjątkowo wkurzajaca gęba

0

Zajada Real rozgrzewka, zawsze to jakas taktyka.

1

Problem z Realem jest niestety taki, że wygrana ich dało by się zaakceptować, ale po niej wyleza te pryszczate wkurzające umoczone podnieta dzieciuchy które nas będą wkur niemiłosiernie.

3

Real życzę Ci dzisiaj powodzenia jak z mbappe i halandem.

0

@Szklaner to tylko elektronika jednemu uda się Acer innemu hp innemu uj wie co. Sam mam Acera 10 lat i serwisu nie widział. Jak się uda.

1

@Lionel_Messi10 Jej to najpierw przydała by sie masa, bo deska a z deski to nie zrobi miss bum bum.

4

Taki transfer to rozumiem a nie jakieś Lewandowskie, mbappy czy inne kielbachy xd
https://ibb.co/19Xt9pX

0

@mekston po dniu pójdzie na kolejne i wtedy sam się dojedziesz.

1

@Lautaro Gorszy piątek, gdy w radiu trąbią o weekendzie a trzeba iść na noc :D

0

@Janas11224 na co komu te pokemony z la rambli?

1

Nowy tydzień i znowu trzeba udawać dobrego pracownika, żeby zadowolić kierownika malarza i starego niewdzięcznego.

1

Sainz typowy placek

0

Mbappe już myśli sobie jaka wyspę kupić, jachty samoloty a nie będzie latał na bernabeu za drobne xd

0

Kylian pozdrawia Madryt
https://ibb.co/HT0cCY9

0

Średnia pizza za 37, 50 to już przegięcie. To już prawie danie ekskluzywne.

0

@pt9 Ładne wykończenia? Przecież to plastik na plastiku a środek nie ma nic wspólnego z nowoczesnością.

0

@Nano22 Zobaczyłem Messiego, jednak wolałbym tą lisice.

1

@Vebrol ale zezłomowany buhaha.

5

OJO OJO jedyne pewne info od Romero to to, że jutro czwarty dzień tego tygodnia i rypania mego od 6 rano na tego kierownika malarza spuchniętego.

1

@Fan2005 Powiem Ci jeszcze coś. Gość zawód malarz Xd jak liczy worki na kalkulatorze to 6x za każdym razem wychodzi mu inaczej. Dzisiaj się przywalił do jednego ze siedzi to ten mu powiedział 'zapomniał wół jak cielęciem był' hahaha. Najlepsze, że gość w ogóle nie jest rozmowny bardzo łatwo go zagiąć spuszcza głowę i idzie w uj.

0

@Fan2005 Przecież on mi nie płaci, to tylko kierownik w dodatku awansował ze zwykłego robola bez szkoły fartem, bo nie miał wtedy kto :). Obecnie na stanowisku kierownika jest z 4 lata a wciąż popełnia masę błędów myli się i wchodzi jedynie w dupke prezesa :). Najgorzej że sam np uciekał z roboty, pił a teraz wielki boss i władca :D

67

Kto to widział wstawać o 4.30 żeby tyrac na tego grubego niedouczonego kierownika malarza i cała bandę złodziei.

1

@Rust_Cohle W moim przypadku to znacznie więcej. Po drugie lepiej mieć nawet te 2x 2000 niż nic nie prawdaż?

0

Ja chce Kur 13 i 14 wypłatę a nie tylko emerytury rozdają i 500 plusy!!!

1

@MesQueUnClub96 Faktycznie, ale na ttv w wiadomościach mówili, że senny xd

0

Leclerc w Monako rozwalił legendarny bolid senny, już jazda po nim jaki nieodpowiedzialny xd.

0

Klub aspirujący do wszystkiego gra na remis z Getafe. Dno po prostu. Biedni kibice co jeszcze na to gówno stracili pieniądze.

1

Ma ktoś link do fame? Poratujcie na pw

0

@tbas Nie musi słowo klucz 'tyle biegać' czytaj ze zrozumieniem. Lewy to 9 piłkarz pola karnego z jakim Ty porównaniem wyskoczyłeś z Messim gdzie ten biega na skrzydle czy bierze się za rozgrywanie.

0

@tbas Pozycja na boisku ma diamentralne znaczenie, napastnik nie musi tyle biegać co pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?