Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi będzie miał la zabawę
0
Ta czarna fajna ciekawe czy Brazylijskie pośladki pod kieca czy ulane kluchy :)
0
@PodkarpackiKibic Ja zmieniłem i co z tego? Co to pół metra śniegu spadło i - 10 jest? Panika typowego niedzielnego kierowcy. Ja tu widzę zwykła ciapę i jakby nie było jest na plusie.
0
Się człowiek rozleniwił na l4 dopiero wstał dzizys. Czuję jak gnije :/
0
@Janas11224 Też bym ją zwolnił :)
0
@Chaoss No tak, ale takich ludzi jest mnóstwo :)
0
@Chaoss Znam takich gdzie zarabiają 2 najniższe i mają kredytu raty 2000 tysiace :)
1
@Mns21 @kuz @MesQueUnClub96 Zobaczcie jego bramkę i wejście obrońcy wtedy zrozumiecie czemu spuchła.
1
@19Riki20 Załóż konto tutaj
https://torrentleech.pl/login.php?returnto=%2F
Jest jeszcze 200 wolnych to dobra stronka do ściągania. Mam nadzieję że wiesz co to torrent jak nie to w Google ściągnij jakiś program np utorrent i pobierz z tej strony plik z filmem. Jak zarejestrujesz się to wchodzisz u góry w torrenty i filmy będzie na górze listy ten film w 720p i 1080 full hd.
0
@19Riki20 Wiem skąd pobrać, oglądałem właśnie dzisiaj z żoną. Jakbyś chciał to pisz PW. Film to takie soft porno :)
0
@Janas11224 Też mam psa i tak samo robi, tak jakby miał wrażliwe jakieś miejsce na kręgosłupie i dostawał taki prądzik i naparza łapa tylnia.
0
@gumaz 200 sama wizyta, ale uwierz mi to nic przy tych męczarniach które przechodzę.
0
@clyde Taka alergie to chciałbym mieć. Ja mam od 15 lat a teraz już do tego stopnia, że mam nawet problemy z oddychaniem. W nocy muszę wstawać, bo nie mogę spać duszę się po prostu. Do tego swędzące oczy noc jakby ktoś mi ścisnął spinaczem, nawet słońce mnie drażni :/ jutro prywatnie do alergologa.
1
@maroon Dokładnie o tym pomyślałem. Cofał bym na piskach.
0
Papcio Laporta po kolejnym sezonie porażek wywali xaviego a gada takie bzdety, to Barcelona tu muszą być wyniki i żaden trener się bez nich nie utrzyma na stanowisku.
0
@IronSanHybrid Nie pogra długo, bo ma tendencje do ściągania koszulek :/
0
@Worny akurat wolał bym inne du y pooglądać.
1
@IronSanHybrid Technika na piasku TOP!
1
Na co im takiego dziada.
0
@Nazio87 la liga na You Tube?
0
Przydało by się żeby następne 4 kolejki były z Realem :)
3
Notatnika specjalnie wyłączyli, bo el jarek łowca szparek nie chce czytać jak mu wszyscy cisną po jego ulubieńcach.
1
Premier Morawiecki zapowiedział tarcze ups 500 dla El Jarka.
9
Wyobraźcie sobie teraz flustracje kibiców Realu, nawet nie mają się gdzie wyżyć :D
5
Wszyscy narzekali na formę ter stregena a tym czasem Vinicius przy nim pada na kolana.
1
Jak tam wasze odpoczynki co płakaliście o ten tydzień Realu? Było widać ile mają pary nie?
3
El jarek złapał chyba kolkę w tym kółku prądotwórczym dla chomika :)
1
Jeszcze tyle różnych errorów nie widziałem co dzisiaj na notatniku xd
1
W końcu bydło do nory.
0
Ale jadą z ogorami xd