0

Messi będzie miał la zabawę

0

Ta czarna fajna ciekawe czy Brazylijskie pośladki pod kieca czy ulane kluchy :)

0

@PodkarpackiKibic Ja zmieniłem i co z tego? Co to pół metra śniegu spadło i - 10 jest? Panika typowego niedzielnego kierowcy. Ja tu widzę zwykła ciapę i jakby nie było jest na plusie.

0

Się człowiek rozleniwił na l4 dopiero wstał dzizys. Czuję jak gnije :/

0

@Janas11224 Też bym ją zwolnił :)

0

@Chaoss No tak, ale takich ludzi jest mnóstwo :)

0

@Chaoss Znam takich gdzie zarabiają 2 najniższe i mają kredytu raty 2000 tysiace :)

1

@Mns21 @kuz @MesQueUnClub96 Zobaczcie jego bramkę i wejście obrońcy wtedy zrozumiecie czemu spuchła.

1

@19Riki20 Załóż konto tutaj
https://torrentleech.pl/login.php?returnto=%2F
Jest jeszcze 200 wolnych to dobra stronka do ściągania. Mam nadzieję że wiesz co to torrent jak nie to w Google ściągnij jakiś program np utorrent i pobierz z tej strony plik z filmem. Jak zarejestrujesz się to wchodzisz u góry w torrenty i filmy będzie na górze listy ten film w 720p i 1080 full hd.

0

@19Riki20 Wiem skąd pobrać, oglądałem właśnie dzisiaj z żoną. Jakbyś chciał to pisz PW. Film to takie soft porno :)

0

@Janas11224 Też mam psa i tak samo robi, tak jakby miał wrażliwe jakieś miejsce na kręgosłupie i dostawał taki prądzik i naparza łapa tylnia.

0

@gumaz 200 sama wizyta, ale uwierz mi to nic przy tych męczarniach które przechodzę.

0

@clyde Taka alergie to chciałbym mieć. Ja mam od 15 lat a teraz już do tego stopnia, że mam nawet problemy z oddychaniem. W nocy muszę wstawać, bo nie mogę spać duszę się po prostu. Do tego swędzące oczy noc jakby ktoś mi ścisnął spinaczem, nawet słońce mnie drażni :/ jutro prywatnie do alergologa.

1

@maroon Dokładnie o tym pomyślałem. Cofał bym na piskach.

0

Papcio Laporta po kolejnym sezonie porażek wywali xaviego a gada takie bzdety, to Barcelona tu muszą być wyniki i żaden trener się bez nich nie utrzyma na stanowisku.

0

@IronSanHybrid Nie pogra długo, bo ma tendencje do ściągania koszulek :/

0

@Worny akurat wolał bym inne du y pooglądać.

1

@IronSanHybrid Technika na piasku TOP!

1

Na co im takiego dziada.

0

@Nazio87 la liga na You Tube?

0

Przydało by się żeby następne 4 kolejki były z Realem :)

3

Notatnika specjalnie wyłączyli, bo el jarek łowca szparek nie chce czytać jak mu wszyscy cisną po jego ulubieńcach.

1

Premier Morawiecki zapowiedział tarcze ups 500 dla El Jarka.

9

Wyobraźcie sobie teraz flustracje kibiców Realu, nawet nie mają się gdzie wyżyć :D

5

Wszyscy narzekali na formę ter stregena a tym czasem Vinicius przy nim pada na kolana.

1

Jak tam wasze odpoczynki co płakaliście o ten tydzień Realu? Było widać ile mają pary nie?

3

El jarek złapał chyba kolkę w tym kółku prądotwórczym dla chomika :)

1

Jeszcze tyle różnych errorów nie widziałem co dzisiaj na notatniku xd

1

W końcu bydło do nory.

0

Ale jadą z ogorami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?