Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blazeq dembele to nieudacznik któremu w życiu się poszczęściło.
0
@udarpawarotam Wywnioskowałeś to po smiechawym komentarzu z mojej strony? Podziwiam inteligencję.
0
@Danny Gaucho Nie jesteś w moim typie :)
0
@Gavinho ciii ona nie wie nawet, że mam insta :).
0
@mekston Nie, nie znam osobnika.
0
Nareszcie niedziela, żona gotuję rosół po przebudzeniu przegląd Fc Barcy, fb, lasek na insta, teraz bym może wstał :)))
4
Może przestańmy tankować to cena spadnie, miesiąc bym wytrzymał.
0
Ciekaw jestem kiedy uspokoi się cena paliwa, pasowało by by się ktoś z rządu wypowiedział sie jakie mają plany, wojna wojna ale trzeba też myśleć trochę o własnym kraju.
0
@messi564 Gram za 6zl. Konto na allegro do game passa na xbox na 2 msc.
1
Okolice Jasła dzisiaj.
Orlen diesel 6.69
Marvis taka prywatna stacja na której zawsze było najtaniej, no właśnie było. Diesel 6.99
GROSAR 7.30
Łańcuch w rowerze juz się smaruje...
0
@Messibestplayerintheworld Roberto myśli, że podliże się może będą mnie chcieli.
0
@MarioVeB! To z tego że chociażby wczoraj cisza.
0
@Wilczeq Nie słyszysz ze teraz non stop coś leci?
Edit, Właśnie znowu leci
2
Zastanawia mnie wzmożony ruch lotniczy na Podkarpaciu dokładnie nad Jasłem w ciągu 20 minut słyszę 6 samolot, ktoś mi to wyjaśni?
6
Czemu ludzie nie kumają, że bez cukru można żyć i to zdrowiej a dupe można umyć?
16
Ukraina ma przewagę odnośnie terenu znają go wiedzą gdzie można się przyczaić i zaatakować. Ruscy tak na prawdę wjeżdżają nie wiedząc czego się spodziewać. Także ilość wojska sprzętu jest na korzyść Ruskich, ale może zostaną zjedzeni taktycznie.
0
Patrzę na te kluby w LE i śmiem stwierdzić, że taka marka jak Barcelona nie pasuje do tych rozgrywek, oby za szybko tu nie wrócili, nasze miejsce jednak jest w LM.
2
Byłem na zakupach w 2 sklepach z żoną, normalnych jak co tydzień i żeby nie było 1 kg cukru no jp. Zaskoczyła mnie jednak reakcja starszej babci, która sama do siebie się zasmiala pod nosem widząc pusta palete po cukrze i coś mówiła a ja do niej, że idiotow nie brakuje, po czym ona do mnie żeby Pan wiedział. To w takim razie teraz nie wiem kto najgłupszy, bo jak widać niekoniecznie najstarsi.
4
Najlepsze jest to, że inni po naszych ostatnich występkach będą osrani.
1
Znajomy z Przemyśla wysłał mi z Olszan zdj z cena paliwa z jakiejś stacji.
https://ibb.co/4VhJxWK
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Jasło,między 14 a teraz paliwo z 5.40 na 5.70 o 14 po południu ani żywej duszy na stacji, teraz kolejka na wszystkich stanowiskach na 200 metrów, kraj idiotow. Jeszcze myślałem że wiekrzosc stare dziadki, ale jednak się pomyliłem i najwięcej ludzi w wieku 30, 40 lat.
Zanim mnie zjecie to byłem na spacer z żoną nie dołączyłem do tych czubów, rano na pewno będzie 6 z przodu, ludzie nie rozumieją że w ten sposób podnoszą cenę paliw.
1
@Shadow23FCB Wróciłem, faktycznie oszaleli między 14 a teraz paliwo zdrożało o 30 groszy jest już 5.70 kolejka na 200 metrów. Jutro to 6 z przodu jak nic zobaczę. Kraj debili.
2
Mieszkam w Jaśle czyli około 140 km od granicy z Ukraina. Idę z żoną przejść się na pobliski Orlen, bo nie dowierzam co piszecie. Jeszcze z pracy o 14 jechałem to ani jednego auta na stacji nie było a diesel był po 5.41
0
Ten man u gra gorzej niż Barca Komana.
0
Boże jaki to pajac. Oczywiście mówię o tym 24 letnim machaczu łapami.
0
Poszedł jak dzik :) laskowski Top.
0
Kur goście przyszli no na uj teraz ehhh :/
Se człowiek obejrzał na spokojnie
0
@taris ile masz lat?
0
@Janas11224 Zmień wiertło na to do betonu a nie do drewna :P