Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Człowiek wrócił z nocki patrzy Real w papę aż miło iść spać, dobranoc :)
0
@Bejb Narzekacie, ale ma walory na które samiec może popatrzeć (połowa pewnie nadmuchana i tylko dlatego to obejrzałem) ale w telewizji dobrze się ogląda takie podusie z przodu i z tyłu :)
0
Adamie pewnie zaszkodził stejk.
0
Traore ma takie telewizory pod pachami że nawet nie podchodzą bo zostaną skasowani.
0
@talizmo Nie wiem gdzie jeździsz do tego serwisu, ale wszędzie dominują vagi nudne jak siki pająka.
0
@jacobFCB Serio? Moi mnie na tyle wkurzali, że musiałem się wyprowadzić i nawet nie dali wsparcia przy wyprowadzce czy nie pomogli przy wynoszeniu rzeczy, wręcz oburzeni że poszedłem z żoną spróbować wolności.
2
Oglądam Jestem Georgina. Chyba coś ze mną nie teges :/ Stwierdzam jednak, że odwaliło by mi od takiej ilości hajsu.
1
Bawić mnie będzie jak dembele skończy się kontrakt i będzie później grał za ćwierć tego co obecnie, bo na logikę żaden klub nie da mu dużych pieniędzy przecież to totalny łamiący sie niewypał, nikt głupi nie jest no po za Bartomeu.
1
Internauci wybrali pasek roku Tvp.
"Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców"
W czołówce były też :
"Tusk chciałby wrócić, ale nie umie", "Opozycja chciała popsuć Polakom święta", "Plan opozycji: zabrać pieniądze Polakom"
0
@Kamyk37 blisko mam Gorlice 25km bywało się nie raz. Piwa nie piłem, bo ogólnie nie jestem piwoszem.
0
@Kamyk37 Mi niestety przeszkadza ciągle wtrącanie się w życie a najbardziej obgadywanie za ścianą i ubliżanie mnie czy małżonce tego nie da się znieść niestety. Jestem ostatni w domu i miałem być spadkobierca, ale nie przełknę już tego dłużej.
0
@Kamyk37 5@Kamyk37 5 tys z opłatami liczysz?
To ja prawdopodobnie będę miał mieszkanie 49m za 1000zl fakt że na Podkarpaciu, ale jednak cena chyba ok całe umeblowane nie po staremu.
Średnio mamy ok 6,7 tys miesięcznie z żoną 2 samochody myślę, że damy radę.
Jednak święty spokój ma swoją cenę.
0
Ilu z was tutaj mieszka na wynajmie? Gdzie i ile płacicie za mieszkania ile mniej więcej wychodzi wam miesięcznie życie?
Przede mną trudna życiowa decyzja :/
1
Ocho achtung!!!
2
Alaves spuchło, tak napieralismy na nich, że w końcu pękli hue Hue
1
Ale drewnioki xd
0
Rzeźniki z Bilbao pier......
0
Spokojnie, spuchną tylko nie wiem jeszcze którzy :)
1
@Alex66 5@Alex66 5 jest na game pass właśnie cisnę za 6zl
0
@Alex66 czyli taka forza będzie cały czas wystarczy płacić abonament?
Akurat kupiłem za 6zl na 2 miechy to tylko korzystać.
1
Do użytkowników xboxa.
Jak długo dostępne są gry na game passie? Jestem raczej z tych słabych no life'ów i trochę mi schodzi jak zabiorę się za jakąś grę, więc jakby to było z 2,3 miesiące to nie obskoczę takiej forzy.
3
Gęba Vincjusza będzie nas drażnić przez najbliższe lekko 10 lat.
0
Mentalnie ta drużyna leży, oni są obsrani, kule maja u nóg.
3
Jak Alba ma piłkę i jest jeden na jeden to majty pełne.
6
@KrwawiaceoczyVEB i tak nic nie rozumie
0
@Deeespacito nawet nie zauważyłem dziadka.
0
@Medium Jemu by to pasowało z drugiej strony bądźmy poważni kto nie chciałby kasować parę baniek przy konsoli :)
0
@adamt1996 to ja z żoną takie zakupy robimy 2x w tygodniu i teraz zastanawiam się czy mało jesz czy my przeginamy :)
0
@RomanHoffer Ja mam na szczęście takie noce, że robimy normę która do wykonania jest za 4 do 5 h na każdym produkcie i uciekamy o 1 czy 2nw nocy trwa to już parę lat druga zmiana też ucieka około 20.30, więc możemy wcześniej zacząć. Wielokrotnie już były wpadki i dalej bez konsekwencji, bo cały zakład ok 40 osób tak robi a wszystkich nie wywala :). Nie wyobrażam sobie siedzieć do 6 rano.
1
@Zytko Najpierw zacznij od tego czego oczekujesz, auto ma być rodzinne czy miejskie? zależy Ci na roczniku, komforcie, wyposażeniu, konkretnej marce, coś z zacięciem sportu czy patrzysz na komfort? Wtedy można coś proponować.