2

Lewandowski dzisiaj kompletnie bezużyteczny. On chciał się mierzyć z Messim w walce o Złotą Piłkę?

0

@damcio24 No właśnie jest tak nijaki, że można zapomnieć, że jest na boisku. Solidny w defensywie ale kompletnie bezużyteczny w fazie ofensywnej. Toż to nawet tacy boczni obrońcy jak Adriano, Maxwell czy Abidal byli bardziej aktywni na połowie przeciwnika.

1

Ktoś mi wytłumaczy po co my wystawiamy tego Kounde? Ni to środkowy ni to boczny obrońca, taki trochę Roberto wersja 2.0(jest lepszy wiadomo). Irytuje mnie już ta jego nijakość.

0

@Qaz123 w kontekście La Ligi wielki jest ten Real. Półka wyżej niż my niestety. Na koniec sezonu okaże się czy są mogą się mierzyć z klubami Premiership.

0

@enz1ce nie rozumiem? No Manolo Sanchisa jeszcze można dodać :)

0

@MajkiYB ma depnięcie jakiego nie ma żaden z naszych zawodników nawet w niewielkiej części. Ty wolisz naszych ślimaków pokroju Ferrana czy Fatiego?

3

Jeżeli jakimś cudem awansujemy to nas ten wielki Real przecież ROZNIESIE w pył. Tchoumeni i Vinicius będą grali z naszymi łamagami jak z przedszkolakami.

0

@sebkoz6 Fizyczność jest potrzebna w tym zespole, Kessie to idealny kandydat do czarnej roboty w środku pola. Ty byś chciał żebyśmy grali samymi panienkami i mikrusami jak Busquets Pedri i Gavi

0

Ślepej kurze ziarno się trafiło. Wyglądało jakby mu zeszła ta piłka. Zresztą nawet jeśli nie, ja nie kwestionowałem nigdy jego techniki. Tutaj chodzi o to, że szybkościowo ten gościu leży i nie będzie już lepiej(mowa o Fatim)

0

@tomasthc ja nie jestem doktorem. Ot, po prostu wyraz szacunku dla jednego z doktorów, których darzę dużym szacunkiem :) Co do psychotropów to nie biorę i nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak Ty.

0

Powinna Barca pomyśleć o sprowadzeniu kogoś z depnięciem jak Amath N'diaye, Salah, Vinicius czy też Davies

2

Ten Fati to powinien być odpalony z klubu w trybie natchmiastowym, on kompletnie zatracił szybkość i nic już z tego nie będzie, depnięcia nie odzyska już. Aktualnie to jest zawodnik na poziomie dolnej części tabeli La Liga i średniaka Championship. Już nie mówię nawet o Ferranie bo ten facet nie wiem jak w ogóle został zawodowym piłkarzem mając takie braki fizyczne. Kompletne beztalencie.

0

@Xonar z przyzwyczajenia wymieniłem tego lamusa, jeszcze bym dodał Umtitiego bo oni właśnie byli kwintesencją tego co się odpierdziela w tym klubie.

1

@Xonar Za co? Za słowa prawdy o tych darmozjadach?

1

Busquet out, Roberto out, Fati out, Alonso out, Alba out, Langlet out, XAVI OUT

1

Pozbyć się tego szrotu jak najszybciej i sprowadzić kogoś kto ma depnięcie.

0

On jest wart mniej więcej tyle dla Barcy, ile mój wczorajszy pierd. Jedna mądra wypowiedź, gdzie ciepło wypowiadał się o ustroju socjalistycznym nie zmienią mojego podejścia do niego jako piłkarza. To już Oleguer, Gabri czy Belletti jako prawi obrońcy byli o poziom wyżej od tej miernoty.

0

Tego śmiecia Bartomeu to mam nadzieję, że będą gonić po sądach i że wyląduje w końcu w pierdlu ta gnida.

0

Nooo tego byczka to bym tu chciał. Jeszcze Tchouameniego i Salaha i możemy bić się o najwyższe cele w Europie.

0

Wrzucić go do kibla i spuścić za nim wodę. Panienka, która nigdy nie wskoczy nawet na poziom średniaka La Liga. Typ nadaje się co najwyżej do podawania bidonów.

To wstyd, że w klubie, gdzie kapitanem był taki Lew jak Puyol opaskę może nosić taki mięczak i cienias jak Garcia.

0

@Lucerfi to grać z pominięciem środka pola, bezpośrednią piłkę do naszych ofensywnych zawodników. Nie zawsze musimy klepać do usranej śmierci i Pique->Busquets->Xavi->Iniesta->Messi->Gol. Możemy grać De Jong->Dembele->Lewy->Gol

0

@ousmanedembele10
to zamiast LEWANDOWSKIEGO na szpice FATI i na lewe skrzydełko RAPHINIA

0

Ter Stegen
Kounde Araujo De Jong Balde
Pedri Kessie
Dembele Depay Fati
LEWANDOWSKI

0

Dobry sędzia, brytyjski styl sędziowania, pozwala na męską grę i nie daje sobie wejść na głowę. Jeszcze za nim zatęsknimy.

2

Nooooo, to teraz na pewno sobie tacy rasiści, których jest 0,5% w społeczeństwie na pewno przemyślą dwa razy nim wydadzą małpie odgłosy po przeczytaniu tej ostrej noty w social mediach.

0

No co on biadoli??? Paszoł won ekspercie od podawania piłeczki po okręgu. Laporta mógłby chociaż raz pokazać jaja i wypieprzyć go z klubu. Spokojnie mógłby wziąć Murinho do końca sezonu, który chętnie uciekłby z bezpłciowej Romy.

0

@Recha_0684 Potrafi ryknąć i zagonić panienki żeby zapieprzały dla klubu a nie wymieniali między sobą podania w rytmie tiki-sraka.

0

Brawo Samu, na dzień dzisiejszy zjada na śniadanie większość naszych obrońców.

2

Przepraszam bardzo ale gdzie jest Jego Arcymagnificencja Janiama?

3

To tylko czekać aż przyjdzie Murinho lub Klopp. Z tym Xavim gówno zdziałamy niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?