7

Jaki jest oficjalny stosunek FC Barcelona, co do referendum i separacji Katalonii?

0

Tylko jedna z tych gazet nie ma racji ;)

0

Te CV takie średnie, bym powiedział.

0

Serio piszesz takie rzeczy 4 dni po meczu, w którym CR strzelił 2 bramki Bayernowi na wyjeździe?

0

Jest jedna gigantyczna różnica, w tekście ledwie poruszona.
"Być może najważniejsze w porównaniu spraw Messiego i Ronaldo jest jednak to, że pierwsza z nich wyszła na jaw po serii kontroli skarbowych, a druga – na skutek dochodzenia prowadzonego przez dziennikarzy, a nie urzędników."

65

wysoki, szczułpy brunet

4

Mi się wydaje, że jak ktoś kogoś nieumyślnie nadepnie, to automatycznym odruchem jest cofnięcie nogi, a nie przeniesienie na nią całego ciężaru ciała.

13

No niestety, tego nie obronisz - http://gfycat.com/FrighteningThoroughHuemul

3

Bo to są kapitanowie reprezentacji.
Pique przez swoją niewyparzoną gębę nigdy kapitanem nie będzie.

0

Jaka głupotę? Wygrał z Barceloną wszystko co mógł i to pare razy. Od początku był fair względem klubu i kibiców, wprost mówił że chce odejść, szukać nowych wyzwań. Niestety zdrowie mu nie dopisało, kontuzja pokrzyżowała mu ambitne plany, a ty to widzisz jako karę za to że koleś kierował swoim życiem jak chciał a nie tak jak ty byś sobie tego życzył.
Zamiast życzyć mu powodzenia za lojalność wobec klubu, nazywasz jego zachowanie głupim i wydaje mi się ze czerpiesz satysfakcję z jego pecha.
Nie lubie tego określenia ale to takie polskie... wstyd trochę za takich ludzi.

24

Jak choroba Neymara może blokować transfer Pedro, skoro Barcelona i tak oczekuje zapłacenia klauzuli odstępnego? W takim wypadku klub nie ma już nic do gadania, liczy się tylko wola Pedro.

0

Rewelacyjne źródło...

1

Szczególnie to widać tutaj http://gfycat.com/CircularMadeupGrebe

4

A dwumecz z Atletico to kto rozstrzygnął?

0

Sevilla, to zespół którym Ronaldo strzelił największą ilość bramek, także nie tylko znika, ale i strzela. To jest magia.

0

Weź pod uwagę, że Neymar miał rok do końca kontraktu i był dogadany z Barcą, że po tym czasie przyszedłby za darmo (ewentualnie za tę kwotę dla ojca Neymara). W takim kontekście 100mln euro chyba można rozpatrywać jako przepłacenie.
Real wydał na kopię CR7 100mln, ale za oryginał dali 93mln euro, co dzisiaj jest kwotą śmieszną.
Para dwóch Vermaelen(29) + Mathieu(31) obrońców za 35mln.

Do tego zauważ jak konstruowane są umowy dla piłkarzy w obu tych klubach. Real prawie zawsze zapewnia sobie prawo do 50% wizerunku piłkarza.

No i jeszcze jest kwestia sprzedaży zawodników. Higuain, Ozil i Di Maria (ktorzy sami chcieli odejść) zostali sprzedani za kwoty bynajmniej nie niższe od ich rzeczywistych wartości. Morata sprzedany za 20mln z opcją pierwokupu za 30mln to chyba bajeczna transakcja.

Pomińmy proszę gigantyczne wtopy po obu stronach, bo to się każdemu zdarza - Illaramendi to z jednej strony 30mln wyrzucone w błoto, z drugiej - to taka sama kwota która została wydana pozyskanie Songa i Vermaelena.

Nie jestem fanem Barcelony więc mogę brzmieć wg. was nieobiektywnie - ale błagam, nie porównujcie ruchów transferowych Zubiego (na którego notabene każdy na tej stronie narzekał) do działań Pereza. Mimo wszystko to nie ta liga.

0

+ Morata i Higuain. Też z miejsca stali się gwiazdami.

0

Widzisz to co chciałeś zobaczyć. Real gra 8 meczów w 25 dni, Barcelona tyle samo meczów w dni 24.

0

Przecież ty nawet nie oglądasz meczów Realu a ich oceniasz. Gdybyś oglądał coś więcej niż klasyk to nie umieszczałbyś tu Marcelo...

0

"Szanujemy wszystkie symbole, ale szanujemy także wolność kibiców do wyrażania swoich emocji." - Czyli rzucanie bananów też jest dopuszczalne? Co za bezmyślne stwierdzenie.

5

Hehe, jakich to statystyk nie wymyślą, żeby zyskać rozgłos.
Dla kibiców FCB napiszą, że Messi strzela ważniejsze gole, dla kibiców Realu, że Barcelona jest bardziej uzależniona od jednego zawodnika niż Real i wszyscy są szczęśliwi.

0

Super opcja, ale czy aby 4K na tych małych tabletach to nie przerost formy nad treścią? ;)

0

Zauważ, że o dymisji Carlo pisze tylko SPORT. Gazeta pisana przez kibiców Barcelony dla kibiców Barcelony. Perez niedawno wydał oficjalne oświadczenie, że Ancelotti ma 100% wsparcie klubu i na pewno zostanie, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś wnioski, że kibice Realu chcą dymisji trenera.

0

Budujesz najdłuższe zdania na tej stronie, ciężko się to rozszyfrowywuje.

0

To jest inteligentne. Wypożyczasz swojego gracza do zespołu z tej samej ligi. Wzmacniasz ten zespół w meczach kiedy nie gra przeciwko Tobie, a w meczach bezpośrednich utrudniasz mu sprawe, bo nie mogą wykorzystać kluczowego zawodnika. Dodatkowo gracz dostaje minuty i zbiera doświadczenie. Ja to widzę jako sytuację win-win-win.

0

Wiem, że publikujecie to co fani Barcelony chcą widzieć, ale nie uważacie, że to jednak Ronaldo powinien być pierwszy w klasyfikacji kanadyjskiej?

0

No ale pod względem powierzchni okładki poświęconej meczowi Atletico AS jest na drugim miejscu i za plecami ma MD i Sport, czemu się tylko ASa czepiasz?

0

A Neymar to nie transfer dla Martino?

0

Nie, nie widnieje niezmiennie. Barcelona też usunęła ten krzyż na potrzeby rynku arabskiego.
http://www.elconfidencial.com/fotos/noticias/2007121750escudosincruz.jpg

0

Hehe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?