0

Haha, sprytnie ;)

0

Barcelona jest przecież w rękach kibiców.

0

Skąd ta pewność, że wybrałby Barcelonę?

2

Domyślam się o co mogło mu chodzić. Niestety argument strasznie hipokrytyczny.
Nie zdajecie sobie sprawy, że Barcelona też zmieniała swój herb na potrzeby rynku arabskiego? Też usuneli krzyż, nawet przed Realem.

http://www.elconfidencial.com/fotos/noticias/2007121750escudosincruz.jpg

2

"skończyła jak Real" - chodzi ci o to, że mają sponsora Adidasa, czy że wygrali Ligę Mistrzów?

0

Co to za gówno? Nie pobierajcie tego, obraz jakoś dziwnie skacze, przycina się, nie da się oglądać. Porażka.

0

Przepraszam, pod złym newsem ten komentarz.

0

"Cesc Fabregas pragnie sięgnąć po Puchar Świata z reprezentacją Hiszpanii i zrekompensować sobie tym samym brak sukcesów w Arsenalu."

To jakaś wróżka pisała, która wie, że Arsenal nie osiągnie w tym roku żadnego sukcesu???

archi20 - gdzieś taki komentarz już słyszałem, czyżbyś komentował mecze w c+sport? ;)

0

Skoro Pep robił zdjęcie to gdzie jest Maradona?

0

katalo jak można się wykazywać takim hamstwem? Pouczać kogoś, żeby czytał ze zrozumieniem i samemu się nie upewnić czy się zrozumiało co ktoś napisał.

0

Uregulować to nie znaczy czasem że mają cośtam dopłacić?

Nie wiadomo ile już zapłacili, może być tak że muszą jeszcze dołożyć tylko 500 tys euro.

0

szumino:

"El segundo fue Andrés Iniesta, mientras que Diego Forlán terminó tercero y Xavi Hernández, cuarto."

http://www.marca.com/2009/07/09/futbol/equipos/barcelona/1247131351.html

0

A to już jest chyba wyższa matematyka, jak Forlan ma 2 pkty więcej niż Xavi i są ex aequo. Tylko nie piszcie, że znowu w oryginalnym artykule był błąd, przepisujcie z głową.

0

Ascente a nie Ascete, tak trudno przepisać 7 literek?

0

Szkoda. Najlepszy obrońca świata.

0

Manchester to wiadomo, drużyna dużo bardziej medialna, z gwiazdeczką C.Ronaldo na czele, ale Bayern? Przecież tam gra tylko Ribery.

0

35mln za kogoś kto ma jeszcze rok kontraktu? Dobre żarty.

Nie wiem czy C.Ronaldo by mógł tyle kosztować.

0

Dokładnych trafień: 195968;

Trafień różnicy bramek: 28696;

Coś się pokiełbasiło :P

0

rdam nie kompromituj się hipokryto.

Najpierw komuś zarzucasz wróżenie z fusów, a zaraz potem nie wiadomo skąd wyciągasz tezę, że Fergusonowi na pewno uda się kimś zastąpić Ronaldo.

(Bez Ronaldo też nikt nie wyobraża sobie ManU a jednak i jego Ferguson bedzie musiał kimś zastąpić i znając go na pewno to zrobi. Więc jak widać nie ma zawodników niezastąpionych)

0

Tyle kasy w błoto :/ szkoda tego Pana :(

0

Loszo - a czemu nie? Jest jakiś inny, tak samo dobry, a zarazem lepszy od Valdesa, bramkarz na rynku transferowym?

0

Valdes strzeli!

0

Caceres 5 ? Czyli rozumiem, ze nie bierzecie pod uwagę tego faulu za który powinien dostać czerwoną kartkę i spowodować rzut karny?

0

samsung1990 - ale Ramos nie gra w tym meczu ... Taki szczegół. Ale racja, przydałoby się go mieć w zespole.

0

Ja bym proponował oceny w skali 1-10 a nie 5-7...

0

Okienko transferowe jeszcze trwa...

0

Jak Alves mogł być zawieszony tylko raz, skoro w poprzednim sezonie zebrał 16 żółtych i jedną czerwoną kartkę? ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?