Don Kiszon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieś
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha, sprytnie ;)
0
Barcelona jest przecież w rękach kibiców.
0
Skąd ta pewność, że wybrałby Barcelonę?
2
Domyślam się o co mogło mu chodzić. Niestety argument strasznie hipokrytyczny.
Nie zdajecie sobie sprawy, że Barcelona też zmieniała swój herb na potrzeby rynku arabskiego? Też usuneli krzyż, nawet przed Realem.
http://www.elconfidencial.com/fotos/noticias/2007121750escudosincruz.jpg
2
"skończyła jak Real" - chodzi ci o to, że mają sponsora Adidasa, czy że wygrali Ligę Mistrzów?
0
Co to za gówno? Nie pobierajcie tego, obraz jakoś dziwnie skacze, przycina się, nie da się oglądać. Porażka.
0
Przepraszam, pod złym newsem ten komentarz.
0
"Cesc Fabregas pragnie sięgnąć po Puchar Świata z reprezentacją Hiszpanii i zrekompensować sobie tym samym brak sukcesów w Arsenalu."
To jakaś wróżka pisała, która wie, że Arsenal nie osiągnie w tym roku żadnego sukcesu???
archi20 - gdzieś taki komentarz już słyszałem, czyżbyś komentował mecze w c+sport? ;)
0
Skoro Pep robił zdjęcie to gdzie jest Maradona?
0
katalo jak można się wykazywać takim hamstwem? Pouczać kogoś, żeby czytał ze zrozumieniem i samemu się nie upewnić czy się zrozumiało co ktoś napisał.
0
Uregulować to nie znaczy czasem że mają cośtam dopłacić?
Nie wiadomo ile już zapłacili, może być tak że muszą jeszcze dołożyć tylko 500 tys euro.
0
szumino:
"El segundo fue Andrés Iniesta, mientras que Diego Forlán terminó tercero y Xavi Hernández, cuarto."
http://www.marca.com/2009/07/09/futbol/equipos/barcelona/1247131351.html
0
A to już jest chyba wyższa matematyka, jak Forlan ma 2 pkty więcej niż Xavi i są ex aequo. Tylko nie piszcie, że znowu w oryginalnym artykule był błąd, przepisujcie z głową.
0
Ascente a nie Ascete, tak trudno przepisać 7 literek?
0
Szkoda. Najlepszy obrońca świata.
0
Manchester to wiadomo, drużyna dużo bardziej medialna, z gwiazdeczką C.Ronaldo na czele, ale Bayern? Przecież tam gra tylko Ribery.
0
35mln za kogoś kto ma jeszcze rok kontraktu? Dobre żarty.
Nie wiem czy C.Ronaldo by mógł tyle kosztować.
0
Dokładnych trafień: 195968;
Trafień różnicy bramek: 28696;
Coś się pokiełbasiło :P
0
rdam nie kompromituj się hipokryto.
Najpierw komuś zarzucasz wróżenie z fusów, a zaraz potem nie wiadomo skąd wyciągasz tezę, że Fergusonowi na pewno uda się kimś zastąpić Ronaldo.
(Bez Ronaldo też nikt nie wyobraża sobie ManU a jednak i jego Ferguson bedzie musiał kimś zastąpić i znając go na pewno to zrobi. Więc jak widać nie ma zawodników niezastąpionych)
0
Tyle kasy w błoto :/ szkoda tego Pana :(
0
Loszo - a czemu nie? Jest jakiś inny, tak samo dobry, a zarazem lepszy od Valdesa, bramkarz na rynku transferowym?
0
Valdes strzeli!
0
Caceres 5 ? Czyli rozumiem, ze nie bierzecie pod uwagę tego faulu za który powinien dostać czerwoną kartkę i spowodować rzut karny?
0
samsung1990 - ale Ramos nie gra w tym meczu ... Taki szczegół. Ale racja, przydałoby się go mieć w zespole.
0
Ja bym proponował oceny w skali 1-10 a nie 5-7...
0
Okienko transferowe jeszcze trwa...
0
Jak Alves mogł być zawieszony tylko raz, skoro w poprzednim sezonie zebrał 16 żółtych i jedną czerwoną kartkę? ;]