2

Jeżeli nawet maskotka w postaci Puiqa strzela ci bramkę (bardzo ładną przy okazji), to wiedz, że jesteś bardzo słaby.

0

@MesQueUnClub_87 Akurat Borussia w wolnym tłumaczeniu to Prusy, więc suchar spleśniały i dziurawy.

1

W Paryżu chyba już nastąpił zmierzch piłkarskich bogów. Neymara i Messiego nie za bardzo cieszy gra w piłkę nożną. Dużo frustracji i zniechęcenia. Nawet z takim Bordeaux niewiele im wychodzi. Wyjąć z tej drużyny Mbappe i jest ofensywny dramat.

2

@Kluivert_P Ronaldo Luiz Nazario de Lima. Zagrał tylko sezon, ale jaki!!

7

Inaki Pena - King of the Match i tyle w temacie dzisiejszego spotkania.

0

Widzę dla Putina trzy rozwiązania jego marnego żywota:
1. Powieszenie
2. Rozstrzelanie
3. Oddanie w ręce Ukraińców.

1

@Piernik Po nicku wnioskuję, że jesteś z Torunia, a sponsorem tego postu jest Termiński. Zawsze myślałem, że w tym mieście mieszkają rozsądni ludzie, ale po ostatnich wypowiedziach tego gościa i Twoim poście już tak nie uważam. Możecie sobie rękę podać z rusko z Wrocławia. Tacy sami krętacze i zakały polskiego żużla. Jakby tu zakombinować, żeby nie stracić? Są rzeczy ważniejsze niż sport i jeżeli tego nie rozumiesz, to pasujesz do tej całej prorosyjskiej kamandy.

0

Ten ból dupy oraz smutek w głosie pro warszawskich (legijnych) komentatorów i udawane emocje podczas meczów Lecha najpierw w Szczecinie (C+) i dzisiaj w Zabrzu (Polsat Sport) pokazuje, jacy to zakompleksieni ludzie i jak bardzo boli ich wygrywający w świetnym stylu Kolejorz.

2

@Kgorecki2500 Nic nie dawało takiej radości podczas gry i salw śmiechu jak latanie owcą w pelerynie :)

10

Dembele dzisiaj wszedł i wszystkim gwiżdżącym na niego pozamykał gęby. Szkoda, że w Barcelonie tak późno zaczął grać tak świetnie.

4

@Janiama Drogą lądową, przecież to oczywiste.

22

Xavi był bardzo inteligentny na boisku jako piłkarz, a teraz pokazuje, że jest równie inteligentny, jako trener.

0

@Ojciec5tkidzieci Spokojnie, PZPS już ciśnie FIVB, teraz jeszcze żeby Włosi, Brazylijczycy i kilka innych nacji poszło za nami i będą musieli zadziałać. Najważniejsze, że daliśmy przykład jako kraj.

0

@BorzyKrzys Poprawić Słoniem. Nie dziękuj.

1

Wygląda na to, że inteligentny i optymistycznie nastawiony do życia zawodnik się trafił. Jeżeli do tego będzie uczciwie pracował na treningach, to ten 2025 rok nie jest wykluczony. Jego doświadczenie zebrane w tylu silnych ligach jest bezcenne.

6

W Barcelonie jest straszne parcie na medialną gwiazdę i stąd tyle plotek o Haalandzie. Czy Norweg jest dobry? Jest. Jest młody, szybki, ma dobre warunki fizyczne i jest killerem. I to bycie killerem jest najbardziej pożądane i potrzebne w tym momencie w Barcelonie, bo skuteczność, a raczej jej brak, aż bije po oczach odkąd odszedł Suarez.

Z Erlingiem są dwa problemy: dużo kosztuje i jest wątpliwego zdrowia. Skoro w Dortmundzie nie potrafią go porządnie wyleczyć, to tym bardziej nie zrobią tego w Barcelonie. Uważam, że taki Darwin Nunez faktycznie mógłby się dobrze w Barcelonie rozwinąć i wypromować. Szedłbym w tę stronę. Historia pokazuje, że zagraniczni, młodzi napastnicy potrafili się u nas sprawdzić i rozwinąć. Przy tylu młodych w zespole, Nunez mógłby się spokojnie odnaleźć i szybko zaadoptować.

2

@P33ck Moim zdaniem TOP 3 lig w Europie wygląda tak:
1. Włoska
2-3. Rosyjska i Polska

Z tym, że w Rosji jest więcej kasy niż w Polsce i stać te kluby na ściąganie nazwisk za grube siano.

3

Dzisiaj odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów siatkarzy.

Zenit Sankt Petersburg (Rosja) - Sir Sicoma Monini Perugia (Włochy)
Itas Trentino (Włochy) - Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
Cucine Lube Civitanova (Włochy) - Jastrzębski Węgiel (Polska)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska) - Dynamo Moskwa (Rosja)

@Ojciec5tkidzieci @michal26, jak oceniacie szanse naszych drużyn? Jest szansa na polski półfinał w tej edycji? Druga para to raczej Perugia vs Trentino, a pierwsza ZAKSA vs ... ? Moim zdaniem chyba jednak Lube, ale kto wie.

6

Gdyby to był niewielkie błędy, niemające wpływu na wynik, to pół biedy, ale ty chłopie walisz wielbłądy, które powodują straty punktów!

2

@michal26 Zanim wyszli na parkiet już byli pewni awansu, więc grali na luzie. Nie mniej cieszy pokonanie Lube na ich terenie. Udany rewanż wzięła ZAKSA na włoskiej ekipie.

1

@Xxxbarca4ever To kto w tej ZAKS-ie zostanie?? @Ojciec5tkidzieci czytałem, że Bednorz ma iść do Włoch, Lisinac wrócić do Skry w miejsce Kłosa, a ten ma przejść do Projektu W-wa. Ten link, co wrzuciłeś jest nieaktywny i nieaktualny. Dzisiaj obradowali też prezesi klubów PlusLigi i chcą zwiększenia limitu obcokrajowców do czterech oraz Lwowa w +Lidze czyli tego o czym nie tak dawno pisaliśmy. Dla mnie to nie są dobre zmiany, ale też już wcześniej o tym pisałem.

0

@AlexDark00 Tylko to nie pierwsza tego typu sytuacja. Akurat pierwsza z Xavim, którą zauważyłem. Nie pamiętam, żeby jakiś inny piłkarz Barcelony rzucał się trenerowi na szyje, np. Mingueza. I to nie był hejt tylko raczej uśmiech politowania, dlaczego Mingueza nie ma takiej mentalności @Kondziubarca? Nie jest Hiszpanem?. Chłopak nie gra, ale potrafi się wszędzie odnaleźć, tylko właśnie nie na boisku. Golf z prezesem, kolacja z trenerem, a teraz uwieszanie na szyi kolejnemu. Dlatego dla mnie ten chłopak, to bardziej maskotka drużyny niż piłkarz. Tyle.

11

Nie wiem czy ktoś z was zauważył, jak po pierwszej bramce dla Barcelony Puig rzucił się z radości na szyję Xaviemu. Ten chłopak to nie piłkarz tylko maskotka. Powinien z pomponami wzdłuż linii bocznej biegać w każdym meczu i dopingować kolegów.

16

Adama Traore MVP w Barcelonie. Co chłop gra, to nie mam pytań. Kolejny świetny mecz w jego wykonaniu.

1

Więcej ofensywnych piłkarzy niech kupią, więcej, a w obronie niech grają same drzewa.

0

Bochum prowadzi z Bayernem ...
Edit: Bochum bije Bayern! Już 3:1 :))))

37

Alemany, to jest chyba najlepsze, co się przytrafiło Barcelonie w okresie ostatnich 12 m-cy. Pracowity, inteligentny i skuteczny. Takich ludzi potrzebuje ten klub u sterów.

1

@AmigoBlancos Wróci Benzema i spacyfikuje szejka i jego pajacyki. Mbappe może i jakiegoś swojaka na koniec zaliczy. :)

4

A ja mimo wszystko uważam, że jest to bardo słabe zachowanie klubu wobec S. Roberto. Lustrzane odbicie sytuacji z Dembele, tylko tam to Francuz unikał kontaktu. I wtedy klub groził mu wszystkim od rozwiązania kontraktu przez wymuszoną sprzedaż po siedzenie na trybunach. I Ramblowicze byli oburzeni postawą piłkarza (w tym ja). Natomiast jak klub bawi się w Dembele i unika kontaktu ze swoim piłkarzem, to już jest super postawa nagradzana przez hipokrytów z Rambli.

Klub powinien spotkać się z Roberto i krótko mu przekazać: nie ma dla ciebie miejsca w tej drużynie od przyszłego sezonu. Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś, czas się pożegnać. Tak robi profesjonalny klub . Robi to z klasą i szacunkiem i nie tylko wobec swojego wychowanka, ale każdego piłkarza.

No i oczywiście nie wiemy najważniejszego czy ten news to prawda czy zwykła plota wyssana z palca, bo na tej stronie wiele takich również się pojawia. Nie znam typa, ale jeżeli to, co zacytowano przez @Redakcja jest prawdą, to wizerunkowo znów wygląda to słabo (bez względu na to czy Roberto chciał zejść z pensji czy nie).

1

Uważam podobnie, jak kolega @JarekS; kryptowaluty, jak i cały ich rynek są na chwilę obecną obarczone olbrzymim ryzykiem. Przede wszystkim nie mają ugruntowanego systemu zabezpieczeń, notowania kursów to jeden wielki rollercoaster, jest to tzw. dziki teren. Dzisiaj jesteś, jutro cię nie ma. Może to spore uproszczenie, ale w kontekście poczucia bezpieczeństwa finansowego takie firmy nie dają żadnej gwarancji. Pieniądz musi budzić zaufanie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Kryptowaluty na tę chwilę są od tego bardzo daleko.

Wybór Spotify jest świetny również z marketingowego punktu widzenia. Połączenie 2 globalnych marek da tzw. efekt synergii dla nich obu. Śmiem twierdzić, że większym beneficjentem tej umowy będzie Spotify z tej prostej przyczyny, że mogą zyskać wielu nowych klientów w postaci kibiców FC Barcelony. W drugą stronę może to niekoniecznie działać tak samo, bo nie każdy klient Spotify jest/będzie kibicem Barcy. W odróżnieniu od firm krypto walutowych, ten muzyczny gigant daje poczucie bezpieczeństwa finansowego. Moim zdaniem w obu przypadkach jest to sytuacja win-win, bo Barcelona dostaje przede wszystkim gwarancję kasy (zwłaszcza na już), a Spotify wzmacnia swoją markę i dostaję dostęp do szerszej grupy klientów. Jeżeli dojdą do tego jeszcze materiały audio o klubie dostępne dla kibiców, to będzie to dla tej firmy jeszcze jedna szansa na pozyskanie nowych klientów - kibiców Blaugrany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?